Červenka o své roli v Petrohradu: Mám méně minut. A tím i méně šancí

Dvakrát na něj při nájezdech pískala plná hala, dvakrát však Roman Červenka suverénně proměnil. I díky němu vyhrál Petrohrad emotivní duel na ledě pražského Lva a drží se v čele Západní konference KHL. Že by však české ofenzivní eso bylo spokojené? "Určitě to může být lepší," říká Červenka o své roli v bohatém týmu.

M78a80t58ě21j 92J19a59š87n80a 8229703274379

Tento pán by potřeboval nakopat do pr.... Co si o sobě myslí?!!! Žádné eso, aby si z něj každý sedl na zadek, není, tak by měl držet ústa a raději pořádně makat. ;-O

+2/0
4.12.2013 17:21

F70i63l26i30p 88J90a13r50a44b 1363637630177

Tohle bulení vážně nechápu, má nejvíc času na ledě hned po Kovalčukovi, což je logický, ale je mu to stejně málo ? Navíc Petrohrad suverénně vládne celý lize. Jeho nevoli v NHL jsem chápal, ale tohle už je hodně mimo. Jestli hodlá brečet i ve čtvrté lajně v Soči, tak to ať snad raději zůstane doma...

+1/0
4.12.2013 11:01

M24a34r13t22i87n 44Č86a58r49n15e90c49k61ý 2675624139375

Jaké bulení? říká, že jeho výkony mohou být lepší a srovnává svou pozici s Omskem, to je všechno. Nebo tam vidíš (vidíte) něco jiného než já?

0/0
4.12.2013 16:23

M57a71r53e92k 23B96u73č95e58k 6142254499

Jak už tu zaznělo, pořád patří mezi nejvytěžovanější a nějproduktivnější hráče týmu a on místo toho aby byl rád, tak řeší, že místo 24 minut hraje "jen" 18. Měl by si dát pozor, existuje přísloví: "Kdo chce moc, nemá nic", tak aby se mu to nevymstilo. Navíc nikdo mu nebránil v tom, aby šel do Omsku, určitě by tam zase hrál kolem 24 minut za zápas. Jenže pán chtěl asi víc dolárků. :-)

0/0
4.12.2013 19:09

M51a27r93t14i78n 83Č56a74r91n76e82c67k87ý 2655714769675

ale vždyť se ho ptají jen na roli v týmu. Dál říká, že to tak mají všichni. Prostě mi nepřijde, že si nějak stěžuje, jen říká, že by to mohlo být lepší.

0/0
5.12.2013 20:12

T31o37m98á22š 85M64a20r69n92ý 7274597162633

A mají tam hrozně studený led.. a vůbec je tam zima v tom Rusku.. a chybí mi maminka.. a ty puky jsou hrozně moc černý a po ledě kloužou.. ;-( OMG Rv

+1/−5
3.12.2013 21:57

Z83d29e46n17e32k 21Š85i70t76i21n86a 2203598740135

A co z toho mám já, běž si koupit nebo pronajmout kolotoč u Kočky a běž se živit poctivě.

0/−6
3.12.2013 21:52

F64i37l51i30p 16K74o30l14b12á62b85e17k 2336216605331

Podobný ufňukanec je letos i Martin Erat... hraje okolo 10-13 minut na zápas, dal 0 gólů z 24 zápasů!!! R^ A je ve Washingtonu hrozně nespokojený. Chlapci, chlapci, vám se pěkně práší od huby! Tímto stylem žádná olympiáda nebude...

+8/0
3.12.2013 20:06

M49a21r18e57k 45B60u64č54e84k 6152904209

Osobně si Erata vážím pořád 100x víc jak Červenky, přece jenom už má v NHL odehraných nějakých zhruba 10 sezón, z toho 8 velmi dobrých a vyrovnaných, ostatně právě tím si tam vybojoval dobrý místo i dobrou smlouvu, akorát poslední rok má prostě krizi, to se může stát každýmu ...ale je pravda, že i tak by se měl mírnit, lehký to ve WSH sice nemá, ale to že nadostal šanci "od prvního dne co tam přišel" (jak sám říkal) je samozřejmě *ovadina.

+2/0
3.12.2013 22:15

F49i88l61i21p 60J54a42r51a96b 1533417420787

U Červenky je to ovšem dost nepochopitelný, protože body na rozdíl od Erata nemá špatné, týmu se daří...to už skoro vypadá, že upřednostňuje individuální statistiky výkony před výsledky týmu, což je hodně, hodně špatně.

M39a52r10e82k 65B24u25č64e79k 6252494519

Šikovnej hráč určitě je, to je bez debat. Ale tu morálku má příšernou Rv definitivně u mě klesl. Vůbec nic mu není dost dobrý, pořád nějaký uražený reakce, rozmary, jak je všechno a všichni proti němu, jak pořád nemá to pověstný "štěstíčko", ale ostatní ho mají, například Hertl že? Hertlovi tam ty dva góly (jak Červenka říká) prostě "spadnou" - jistě, padá mu to tam úplně samo bez jakékoliv námahy :-P navíc mu není blbý o tom takhle plkat do médií.

M47a48r73e85k 59B81u17č53e59k 6842824389

Jo, v nějakým článku zhruba před dvěma tejdnama. On ho tam náhodou chválil, ale říkal to strašně blbě, něco jako: "Třeba Hertlík, tomu tam teď nedávno spadly dva góly, to se pak hned hraje líp, je šikovnej, bla bla bla..." zhruba tak nějak.

+1/0
3.12.2013 20:46

F76i61l63i76p 41K94o62l95b15á54b72e62k 2966726715771

No jo no...on se Hertl chytil v NHL v podstatě okamžitě, snad mu to vydrží a do Soči pojede. Myslím, že Červenku vnitřně pořád tak nějak mrzí, že on to v Calgary nezvládl. Ale můžu se mýlit...:-)

M83a80r50e39k 26B74u63č29e44k 6852704149

No jo, dobře no :-) jen jsem chtěl říct, že se do něj vyloženě nenavážel, pouze mám pocit, že to zlehčoval.

...

Cituji: "Prvních pár zápasů jsem odehrál dobře, ale nespadlo mi to tam. Kdybych dal dva tři góly jako teď Hertlík, tak by to bylo třeba jiné, ale to se nestalo."

...

Prej "Kdybych dal dva tři góly" ;-D proboha, když má někdo 1 asistenci, další zápas 2 góly a další zápas hned 4 góly, tak to asi není "haluz" ne??? Červenkovy "dva tři góly" prostě nejsou otázkou štěstí.

M70a76r54e64k 31B73u31č33e79k 6962184579

Ano, nemluví, ale to co říká je v podstatě skoro to samý.

M77a70r50e75k 58B66u41č16e81k 6752524619

Když se jedná o konkrétní gól, např.: hráč si šikovně najede před prázdnou bránu, trefí blbě puk protože skáče a mine, tak se to "KDYBY" ještě dá pochopit. To se prostě stane. Ale když je hráč dlouhodobě neproduktivní, tak mi připadle opravdu hodně nevhodný, aby to sváděl na "KDYBY". Navíc pokud mluví o více gólech naráz ("Kdybych dal dva tři góly"), tak tím podle mě znevažuje a bagatelizuje snahu těch, kteří ty góly narozdíl od něj daly.

Kapesník?

Nechal bych Tě tam hrát samotnýho, to by bylo asi nejlepší..šlo by všechno přes Tebe..

F70i54l41i83p 61K10o17l65b44á54b40e14k 2676316395571

Červenku ne, Janýra také ne a už vůbec ne Javorskiho!!!;-D;-)

+2/0
3.12.2013 19:20

P74e66t88r 91S12e18d19l31e52c97k12ý 5183574512652

Přesně tak, Poláky nebrat ! Javorski a Hadamczik ven !!!

+2/−1
3.12.2013 21:34

F12i60l80i40p 77K76o43l46b36á91b76e71k 2716926965921

Z Červenky se asi trošku stává sobeček. Nejradši by hrál 24 minut, minutu a půl v přesilovkách a možná i všechny nájezdy... Nelíbí se mi jeho přístup. V Calgary byl vyloženě za troubu, neuměl se ani ozvat, natož dorozumět anglicky, a teď si stěžuje za 18 minut... nechápu. Navíc "pouze" 8 gólů na útočníka druhé lajny elitního týmu, no nic moc (i vzhledem k pěkným 18-ti minutám na ledě). Rv

Rozhodně pro mě to NENÍ adept do Soči!!!