Slavia udolala Pardubice, Litvínov viděl 11 gólů a 155 trestných minut

Hokejisté Slavie ukázali, že napínavý hokej se nehraje pouze v nedalekých Holešovicích. V utkání proti Pardubicím nabídli podívanou plnou krásných gólů, tvrdých střetů i velkých chyb. A vyhráli po nájezdech 5:4. Podobně rušný duel viděli ve 29. kole také fanoušci v Litvínově, kde Liberec schytal 102 trestných minut a debakl 3:8.

M30i29l21o75s52l42a66v 38U93r35b50a67n 2174163816561

Vašíček by se měl už dávno léčit.

+2/0
9.12.2013 11:11

M15a74r69t75i81n 17O92l75e63š47n46ý 5785556396464

Nedvěd by se měl léčit, to je dospělej chlap? To jsou vzory pro mlaďochy?

M57a97r14t83i37n 79M94i87k45o79š22k35a 9449220146953

Gratuluji Třinci a Tondovi (APW) ke třem bodům, sice jsem neviděl první třetinu, ale v těch zbývajících dvou zlíňáci nic nepředvedli ! Si mysleli, že budou brát v Třinci 3 body zadarmo...Ale bez pokory k soupeři, bojovnosti a poctivého hokeje to nepůjde !!

+2/−7
8.12.2013 21:39

Š81á63r87k50a 45C66e93n45i82g52o65v84á 6161303610110

to je teda inteligentní příspěvek. Zlíňáci předvedli to, že byli Třinci vyrovnaným soupeřem, jen nám to tam tentokrát nepadlo. To je hokej a správný fanda stojí za svým týmem v dobrém i zlém. V

+3/0
8.12.2013 21:51

M85a15r49t41i93n 28M59i51k20o85š68k10a 9209370506143

Třinec hrál taky "tužku",ale chtěl ty 3 body víc. Máš pravdu v jedné věci, každý hrací den nemůže být "posvícení", jsem se namlsal výkony proti Spartě a Liberci...Jsem moc náročný,ale až přijde play-off tak budu nadmíru spokojen, jako věrný fanda zlínských ševců bezmála 20 let !R^;-)

L39u59k59a34s 58P16r64i63k92r63y14l 9461395588978

skoda byla dycky a jenom dobreho cloveka :)

0/0
8.12.2013 21:57

J92a34r55o11m60í96r 34H51l70u96b46e92k 2186300554741

Nejsem fanda ani Litvínova ani Liberce. To co se tam odehrálo byl totální zářez. S ohledem na celkovou politickou situaci je to zcela běžné, kdo platí ten rozhoduje.

+1/−2
8.12.2013 20:57

M31a22r17t55i18n 49S85t77r43a48k33a 7880248859668

Ani já nejsem fanda Litvínova nebo Liberce. A zářez jsem tam neviděl, ať jsem koukal jak jsem koukal. Jinak nemám pocit, že pokud by mělo rozhodovat - kdo platí - že by měl nad Synerem navrch chudej Litvínov :-)

+3/0
8.12.2013 22:32

P18e62t41r 26V24o96j35t77a 8151150176877

V minulém domácím zápase se Zlínem poměr vyloučených 2:9, taky se už v duchu ptám, jestli je v tom Litvínově vše jak má být?

0/−1
9.12.2013 6:40

S36t22e22p55a42n 46T88o82t33h 8328129885528

tak 9:12 zas nic tak strasnyho neni. Otazkou je, jak to bylo posloupne. Protoze treba 5-6 vylouceni v rade muze dat tymu naskok, ktery se pak kompenzovanyma vyloucenima uz blbe dotahuje vinou psychicke deky, ktera tym zavali, kdyz prohrava 0:4 a vice... nicmene sem to nevidel, takze tohle nesoudim.

+1/0
9.12.2013 8:49

F47i76l66i21p 73J44a37r84a39b 1373407760137

No, Litvínov dal 2.,3. a 4.gól v přesilovkách během úvodních deseti minut. Přesilovka č.2 byla 5 na 3. Ale taky jsem to neviděl, takže NEHODNOTÍM :-P

+1/0
9.12.2013 11:34

J40i76t94k44a 11P50a11v60l58í65č31k92o89v51á 6346136436857

Co dnes rozhodčí v Litvínově předváděli, to se nevidí.

+4/−4
8.12.2013 20:09

K59a52m72i75l 30S67v65a41j69d79a 1135963844804

to neni jenom dnes a v litvinove , je to celou sezonu a vypada to tak ze rozhodci chcou aby se lidi chodili divat na ne a ne na hokej ,je to hruza co letos predvadi

J95i50ř80í 34H40n64ě56d37ý 1776696805303

to sem pise kdejaky jouda kazdy rok. po prohranem zapase sveho tymu, samozrejme. hrozne kecy...