Burgerovo jubileum hosté oslavili výhrou. Kometa Brno - Vítkovice 1:3

Hokejová Kometa Brno oslavu vítkovického Jiřího Burgera nepokazila. Hostující útočník nastoupil ke svému 1 000. zápasu v extralize a jeho tým v předehrávce 30. kola zvítězil na ledě soupeře 3:1.

M34i34r70o62s66l90a16v 43M11e39t40e89l31k32a 5521800194634

bohužel se začíná ve stále větší nahotě ukazovat,že trenér Kýhos dosáhl maxima a nedokáže už potřebně zareagovat.Přesilovky tragédie,tlak v útočném pásmu neplodný a hlavně,co je nejdůležitější,neumíme si přihrát,to co je u nás považováno za přihrávku,je plácnutí do puku a ty se hochu starej a zpracuj to.

+2/−1
12.12.2013 20:48

M40a97r80e42k 91R27e64j96t31a45r 1104459357206

Musím ale sportovně uznat, že fyzicky jste měli 2 třetiny rozhodně navrch, jen to nebylo podpořeno gólově. Bohužel pro vás byla ta hra pořád stejná a jak říkáš nepřišla změna, tzn. muselo přijít potrestání z brejku. Dnes vyhrál šťastnější.

+2/0
12.12.2013 20:59

J49a21n 20K50l49á63s85e52k 6818824378679

Často to vypadá, jako by se ti hráči sešli snad poprvé a šli si jen tak zahrát. Ty zápasy jsou si všechny podobné: na začátku několik přesilovek, ovšem prakticky bez šancí a soupeř se v pohodě ubrání. Ve vlastní třetině nedůraz a z toho pramenící chyby, které zkušenější soupeř dokáže potrestat.

+2/0
12.12.2013 21:16

M25a37r42t91i17n 67T98r97i36n20e84r 8907429527975

Tohle přece není o Kýhosovi, ale o hráčích ... Kýhos na ledě blbě nepřihrává a není neplodný v útoku a tohle hráčům zcela jistě neordinuje.

Chápu, že Vás mrzí to, že se takto poslední zápasy hraje, ale zkuste kouknout na tabulku, vzpomeňte na herní projev, který Kometa předváděla drtivou většinu první půlky sezóny ...koneckonců ta se hodnotí až po play- off .-)