Hudler asistoval u dvou branek, Voráček si prodloužil bodovou sérii

Pouhý den poté, co jej v tabulce produktivity Čechů v NHL díky vyššímu počtu gólů přeskočil Jaromír Jágr z New Jersey, se hokejový útočník Jiří Hudler prezentoval dvěma asistencemi za Calgary proti Rangers a vrátil se do čela bodování svých krajanů. Do statistik se v neděli zapsal i Jakub Voráček, jenž díky brance proti Washingtonu bodoval už ve čtvrtém zápase Philadelphie za sebou.

J96a20n 77R25i46c29h78t40e16r 5412462673135

Tak jsem si nějak vzpomněl na všechny ty "odborníky", kteří sem už několik let pravidelně na začátku sezóny píší, že už by se na to měl Jágr vybodnout, že už bude akorát trapný, že nestíhá, nehraje... a ten loupežník místo toho, aby se "bodnul", tak boduje;-D

+3/0
16.12.2013 9:30

V76e55r28o20n13i51k27a 71K33o25n93o70p43á90č24o98v11á 8959981862509

Peťa Mrázek sice nedovedl tým k výhře, ale výborně, třetí hvězda zápasu a dlouho tým držel, Gudas  ice-time zase skoro 24 minut. Voráček v posledních zápasech fakt začíná připomínat své staré dobré časy, zato Martin Erat bohužel musím říct zase nic. Na málo prostoru si přitom rozhodně stěžovat nemůže, za 19 minut a 14 sekund si připsal jedině 2 mínusky.

+8/0
16.12.2013 8:28

A82l95e40š 87L10e28h33k87ý 7673707259427

Děkuji za doplnění. Myslím si, že minimálně Petr Mrázek si samostatnou větičku v článku zasloužil.

F13i37l64i40p 14K44o46l79b61á92b58e87k 2326126335921

Na zápas Was vs. Phi jsem se mrknul a Voras byl jednoznačně nejlepší hráč svého týmu. V I. třetině vybojoval pásmo, byl z toho gól. Prsty měl i v brance Streita z druhé půlky, ve třetí dal branku sám. Škoda, že ty dvě předchozí akce nebyly na asistenci... Každopádně 4 střely, při té jedné jej gólman parádně vychytal u levé tyčky, 19:03 na ledě, + 2. Každopádně ztratit vedení 4:1, to je špatný, nakonec je z toho pouze jeden bodík... Ale Voráček výkonnostně strmě stoupá!