Salfický nechytal, přesto ho rozhodčí vyloučili. Na chodbě před šatnami

Při pondělním zápase hokejové extraligy v Chomutově vylučovali rozhodčí i na chodbě před šatnami. Trest ve hře dostal o druhé přestávce náhradní pardubický brankář Dušan Salfický. Kuriozita, která možná hosty vyburcovala k velkolepému obratu z 0:3 na 4:3.

R40o36s29t81i56s39l48a10v 33P25i18c19k15a 2518448700554

když pominu totální kolaps hráčů Chomutova tak Salfa je po Strakovi, Špačkovi a Nedvědovi další veterán, kterému z rozhodčích vytekly nervy... no, zamyslet by se měli někteří pánové proč tomu asi tak je ...

0/0
31.12.2013 10:56

M40a66r50c35e86l 37Š49e69v80č76í82k 9725483711800

Výpis z kurzového lístku ... Domáci vyhrávajú po 2.tretine o 3 góly a prehrajú - kurz 2345 :-P

J23o17s83e88f 76P87o53r98t79i22k 8747619654

Hokej nesleduji a když začnu hned mám po náladě.

Takže nevím kdo jsou piráti a pod. nadávky.

Ale v článku je obrat z 0:3 na 4:3 Měl jsem pocit, že když hrají v chomutově tak domácí otočili. Ale jak čtu v článku tak domací jsou smutní. Což díky zmíněnému skore jsem nepobral.

Takže zas na článek hokeje na dlouho zapomenu.

+2/−2
31.12.2013 6:17

Z37a83p52l36e98t18a12l 83P40a13v48e27l 1833277410446

Chomutov by uz do konce zakladni casti mel vynechat zapasy venku.Jednak by usetril finance a hlavne by vzdy prohral kontumacne jen 3:0 a pripadne pokuty k nenastoupeni na zapas by jim disciplinarka ze soucitu odpustila.Pak by meli vice fyzickych a psychickych sil vyhravat i domaci zapasy.Jedinne na co se da u piratu zatim koukat je stadion,ten je fakt hezkej.

M63i38r32o14s45l13a77v 52K63o45r65d10u15l31a 2807728336403

Neskutečný...   To se nikde jinde nevidí.

Oni jdou do třetí třetiny s náskokem 3:0. Dostanou přesilovku 5na3 a z toho jeden trest na 5min.

A stejně to pro*se.rou.

Co to bylo??? Takový zmatky.

Chvilku hrajou ve čtyřech, asi se nedomluvili kdo má hrát. V přesilovce!

Puk jde na Půlpána a on ho nechá a jde střídat a je z toho šance soupeře!  Hrajem přesilovku a stojíme a je z toho gól.  Pak zase hrajem v šesti :-/  Tři vyloučení Pulpana ani nejdou komentovat.  Za 11 min je to 3:4 ze 3:0.      Hrůza. Ostuda.

+7/0
30.12.2013 23:02

K82a45r70e93l 78D17l69o66u26h76ý 2362535292495

Co s tím? No, řeknu, nic. Dopadne to stejně jak s Ústím. Tenhle mančaft bylo potřeba vyměnit z 50% už vloni. A Pulpán? To nejde ani komentovat, není zápasu, aby něco nepohnojil. Co je platné, že umí jako obránce střílet, když neumí bránit a trenéři ho pořád staví.

+1/0

J46o83s96e30f 17P21o50r96t13i27k 8857359254

Tak každý hraje podle toho jak a kdy vsadí!

M85a11t25ě20j 25J25a63š31n33a 8599643214889

Rozhodčí na chodbě udělil trest Salfickému a přitom pochopitelně pískl. Zbytek hráčů byl v šatně a protože slyšeli pískot píšťalky a nevěděli, o co jde, smáli se tomu, že rozhodčí píská na chodbě. Co Ti na tom přijde divného?

D40a20n43i37e71l 90P76a71v20l12í12k 2754206108460

Ani to není tím, že Pardubice začaly makat. Spíš to bylo tím, že my jsme naprosto přestali hrát. Do třetí třetiny jdeme za stavu 3:0, hrajeme přesilovku 5 na 3 a my se ani nedostanem do pásma. A v přesilovce 5 proti 4 dostaneme góla. Pak jsme se vezli. Mně připadalo, jako by od třetí třetiny dělali všechno proto, aby prohráli. Takových zbytečných vyloučení. Pardubicím jsme dneska vítězství přímo darovali. Dvě třetiny hrajeme dobře, máme zápas pod kontrolou a v poslední třetině přijde tohle. Tohle dokážeme jenom my.