Rozsíval se Sobotkou brali po asistenci, Chicago srovnalo stav série

Ve třech středečních duelech play-off hokejové NHL se všem vítězům podařilo srovnat průběžné stavy sérií na 2:2 na zápasy. Nechyběli mezi nimi i obhájci Stanley Cupu z Chicaga, kteří i díky asistenci Michala Rozsívala uspěli 4:3 po prodloužení nad St. Louis. V dresu poražených jednou asistoval Vladimír Sobotka. Po stejném výsledku uspěl Columbus nad Pittsburghem a Dallas srovnal krok s Anaheimem po triumfu 4:2.

P31e81t43r 57G80ř53o16n89k86a 4452730595461

Kaner se zvedá, dneska krasnej OT gól, věřím ze Chicago je natolik sehranej, sebevedomej a kvalitni tým, ze ted ten 5. zápas urve a pak doma potvrdí. Ikdyz Blues jsou vazne silní a jejich hokej se mi libi.

Columbus zadelava na velké překvapeni, snad jim nedojde dech, ty kluci strašně chtěj, v nasazeni tučňáka jasne prevysujou a byt nemají hvězdy, tak i tohle dokáže tu sérii vyhrát.

+2/0
24.4.2014 11:04

P86e88t10r 47F88o32l93w56a23r96c11z10n53y 4596950402151

Konecne je St. Louis tam, kde mu to slusi: v roli porazenych. Po dvou domacich haluzovych vitezstvich, kdy vyrovnavali v zaverecnych sekundach pote, co Chicago oba dva zapasy vedlo. Muj tip byl 4:1 nebo 4:2 na zapasy pro Chicago. Doufam, ze to vyjde.

0/−1
24.4.2014 13:53

M15a83r14t34i25n 63R26y11š36k43a 7456328168956

Zahraju si na věštce a řeknu, že ten výsledek 4:1 už vám nevýjde.

A41l57o36i92s 20V58ě80t39v89i54č22k71a 1344828456628

Zatím padá překvapivě dost gólů. Je odehraných 30 utkání a jen v 5ti padlo 4 a méně gólů

0/0
24.4.2014 10:51

F87i58l34i16p 11D10o33s30t92á16l 4873545124470

Penguins - Blue Jackets byla už po minulém zápase první sérií v historii, v níž ve třech po sobě jdoucích zápasech vítěz v průběhu zápasu prohrával o dva góly. Teď přidali čtvrtý takový zápas. Pěkná série :-)

M20i92l64o68š 24F50i56a78l23a 2110811417332

Columbus náááádhera. Kdyby se jim podařilo vyřadit Pittsburgh Bastards z play-off, tak snad po letech si otevřu šampáňo.

P33e60t81r 44F88o12l19w98a50r29c40z61n89y 4966720152961

No nevim, proc zrovna Pittsburgh, ale je fakt, ze jsou tymy, ktere, jak rikame "they're suck". Proste je nemusime. Namatkou Flyers, Anaheim, Colorado, Vancouver a v neposledni rade St. Louis

0/−2
24.4.2014 14:00

M52a29r92e49k 30A12n98t39o68š 9521847373

Tak nevím, kdy Pittsburgu dojde, že s takovým gólmanem se v playoff nevyhrává? Marc-Andre už dobře tři poslední playoff všechny přesvědčuje, že je to prostě labil, ale furt ho tam cpou. Kdo nevěří, ať se podívá na ty dnešní dva poslední góly. Po tomto se úplně sesype, pokud ho nasadí v příštím zápase, v lepším případě ho budou střídat po dalších třech gólech a už ani Tomáš to nezachrání.

+1/0
24.4.2014 8:06

V19e69r33o86n19i54k61a 29K47o52n31o95p10á62č50o94v75á 8609801622599

Columbus z 0:3 nakonec výhra v prodloužení;-) Vyrovnávací a vítězný gól jde sice na triko Fleurymu, ale horší pro Pittsburg asi je, že Columbus je přehrál a gólman je dlouho držel - střely 46 ku 25. Malkin s Crosbym taky nijak nezáří.

Anaheim má problémy, dneska bez Getzlafa, Selanne se dokonce nedostal ani na soupisku a Dallas čtyřmi góly za sebou otočil utkání;-)

Chicago Blues to bude asi ještě dlouhá a tvrdá série, zatím 3 prodloužení. Konečný vítěz to v druhém kole bude mít asi těžké.

Letos je play off fakt hodně hodně zajímavý.

+5/0
24.4.2014 7:56

F57r55a70n68t96i13š57e81k 14D29o58h34n70a41l 7594179734805

Columbus maka, vybojovali si playoff na posledni chvili. Cindy a spol naopak zhasly jako loni, holky jedny. Fleury je jen cast pribehu, kapitan bez golu devet zapasu v rade PO zapasu dalsi.

0/0
24.4.2014 8:19

P51e20t85r 58T10o97m96á49š67e61k 9143623189709

Fleury dává vzpomenout na loňské play-off. Snad dostane šanci Vokoun.

0/0
24.4.2014 7:50

M31a77r61t23i61n 28R21y51š14k46a 7426338718716

No nevím teda. Zápas jsem neviděl, ale šlo na něho 46 střel a pustil 4 góly a má lepší čísla než Bobr. V téhle sérii kupodivu není za sněhuláka.

0/0
24.4.2014 8:02

P38a31v90e86l 11R78o39k51y72t97a 3550721710578

Já viděl tady poslední 2. Úplně zbytečná chyba za bránou 20s před koncem, kdy Columbus vyrovnal no a v prodloužení střela švihem od modrý kdy mu nikdo nestínil. Docela nechápu, že s ním před 5ti lety vyhráli SC. Je to fakt díra.

F16r49a25n75t35i35š20e46k 70D26o60h38n41a78l 7154629674885

Stinil. Pri pomalym prehrani je videt, ze puk nevidel, hezky strelu schoval za obrance a byla povedena. Ano, skvely brankar by to chytil a mozna vyhral.