Doufáme, že to bude poslední zápas sezony, říká zlínský Balaštík

Byl to zápas z kolonky výjimečných. Hokejisté Zlína po něm před svými fanoušky třímali nad hlavami pohár pro extraligové šampiony. "Utkání, které si člověk pamatuje celý život. Podařilo se nám obrátit nepříznivý stav 0:1. Hned v první minutě třetí třetiny jsem v oslabení vyrovnal, tím jsme se nastartovali a vyhráli 4:1," vzpomíná na deset let starý duel se Slavií útočník Jaroslav Balaštík.

J48a39r82o50m67í65r 27K65u58b16i25s 1598448792547

Žeby Zl´ˇnáci všichni dostali s....u.Přeji jim to.

V64l69a34d22i18m31í73r 14D67v77o83ř44á31k 6626846514904

To je jasnačka, že to dnes Berani dají. Už v týdnu to nechali, aby se slavilo doma před vlastními a hlavně celý víkend! Berani to mají výborně poskládané a mají i formu. Brno není odpovídjící partner pro finále. To s Magnitkou by teoreticky byla jiná šichta. Tak hodně pohody a radosti do Zlína!R^

+4/−4
25.4.2014 14:17

P14i49v38o74ň73k33a 33M70i60r49o25s88l74a27v 8942632121312

Tak aby vám to ten neodpovídající partner večer neosladil.Magnitku rději nevzpomínej.S ní byste se k brance dostali tak pětkrát za zápas.

+2/0
25.4.2014 14:56

K29a50r55e34l 32C71h32r40a86s94t76i48n15a 4853694860595

Vladimíre, v Kometě nejsou koťata a Zlín ještě nepřeskočil. Berani mají nakročeno k titulu, ale musí vyhrát ještě jeden zápas. Přejme jim, ať ho vyhrají. Silácké řeči bych si nechal až na konec.

+3/−1
25.4.2014 15:15

P32e39t88r 36B93r60a87d83á59č 4230646524879

taky doufám, že to bude jeho poslední zápas, že jej někdo sjede za všechny ty levárny v hokeji!!! a teď do mě vy baranojebci z valašska!;-O;-O;-O;-O;-D;-D