Boston srovnal s Montrealem krok, Krejčí a Plekanec měli po asistenci

Po vítězství 4:3 z prodloužení zahajovacího duelu byli hokejisté Montrealu blízko dalšímu úspěchu nad favorizovaným Bostonem. Na ledě soupeře vedli na startu třetí třetiny už 3:1, Bruins však sérií čtyř gólů otočili výsledek ve svůj prospěch a srovnali stav série na 1:1 na zápasy. Bod za asistenci si připsali čeští útočníci na obou stranách, Tomáš Plekanec a David Krejčí. V prvním duelu série mezi Anaheimem a Los Angeles byli úspěšnější hosté.

P44e37t33e94r 36N83o53v32a55k 6486785599597

gabbyR^R^R^

+1/0
4.5.2014 14:26

L53u92k10á43š 23G63a33v92r15a31n 9239218429167

Tahle prohra mrzí. Ale jinak hrají Habs velmi dobře. Určitě mají na to Boston vyřadit.

0/0
3.5.2014 22:38

J93a25n 40S14v57o32b40o48d92a 3447314899253

S tou jejich klikou rozhodně. Série už měla být 2:0 pro Boston, se skore tak 14:6 a nikdo nemohl říct ani slovo

F36i29l15i10p 64K22o33l47b56á31b71e24k 2146686245761

Bruins skvěle!R^ To co předvedla Bergeronova letka v posledních 10-ti minutách bylo fakt parádní!!! Chára dokonce v +- plus 5!!! Stav série je 1:1, v Kanadě to bude žhavé, přesto přijedeme s vedením 3:1.

David Krejčí moc chce, zaváží puk do třetiny, jeho přihrávky jsou tradičně většinou perfektní, ovšem bodově zatím nic extra... asi chybí to pověstné "štěstíčko"... Dneska mu na buly dával na frak Plekanec, jde vidět, že ty nasazované defenzivní lajny soupeřů mu moc nesedí.

+3/−1
3.5.2014 21:50

J19a31n 83K33o41t17y47z19a 3867357471946

Krejci je nachlazenej - mozna hlavni duvod proc mu to nejde. Dnes mohl mit bodu vic - dve tycky po jeho akcich a neuznany gol Lucice po jeho hre rukou...

+3/0
3.5.2014 22:09

F46i27l64i27p 72K87o25l97b33á83b38e43k 2566776675701

No ale nachlazený není od začátku PO, že? Neříkám, že hrál špatně, naopak v první třetině byl dle mého názoru nejlepší hráč na hřišti! Ale trochu mu to dře... osobně bych vyměnil v jeho řadě Iginlu za Erikssona, třeba by to prospělo...