Rolinek: Na turnaji jsem zestárnul. Ale proti Americe máme velkou šanci

V jeho tváři to zatím nejde poznat, ale těm slovům věřit jde. Kapitán hokejové reprezentace Tomáš Rolinek totiž upřimně tvrdí: "Každý zápas nás stojí spoustu nervů a já na tomto šampionátu zestárnul o x let." Přesto bojovník, kterého i kouč Růžička dává všem příkladem, říká: "Proti Americe máme velkou šanci."

V45l52a51d18i37m24í63r 89K42o46n48e33č68n49ý 6185390708729

A co teprva my, ja snad sedivim i kdyz jsem uz prakticky plesatej :-/

+1/0
21.5.2014 13:17

J16i68r47i 17J90i46r87a 6708682420894

A uz je to tady.Proti USA mame velkou sanci!Pral bych si aby to byla sance postoupit,ale ten optimismus mi rika,jen aby to nebyla sance jet domu.Drzte se pri zemi a do hry dejte to nadseni.Drzim palce.[>-]

+1/0
21.5.2014 13:16

J88a38n 18K60l15á87s64e19k 6248204368839

Rolinek tam v té poslední třetině sice skočil a vyrazil puk, ale při tom 1. francouzském gólu tam stál jak pichlý kolo. To je taky třeba uvést.

0/−1
21.5.2014 13:00

M42i36c65h56a41l 52P87a58š75e44k 5411897890558

Tak se vsadíme, jo? První třetina, čtyři naši vyloučení, skóre 0:3 a je po zápase. Ještě že jsem v práci. Po netu i-vysílání stejně fungovat nebude, tak se aspoň nebudu rozčilovat ;-D. Kdo jde proti?

0/0
21.5.2014 12:53

R38o60m15a30n 66O55p30e98t 1531179395712

"Žádný zápas jsme nezahráli v klidu, že bychom po druhé třetině vedli"

a proti komu jsme meli to rychle pohodove dvoubrankove vedeni?  ;-D

0/0
21.5.2014 12:02

P62a60v53e29l 56S61l79a84m15a 9799352881567

Už by to chtělo opravdu zabrat po všech stránkách, Náš hokej uspěch dost potřebuje. Pokuste se ho kluci vyválčit. Držím palceR^R^[>-]

+2/0
21.5.2014 11:16

R27o79m83a24n 53K96r28a70t59o59c13h14v93i53l 1807638428829

Venku sluníčko, 27 stupňů. Kolo, malé pivo v hospůdce, hokej nemá šanci. Až tohle pánové z hokejové federace pochopí, to bude radost...

+4/−9
21.5.2014 11:11

P57a26v68e88l 36R14o55k87y78t19a 3150491570358

Za měsíc máte MS ve fotbale. Budete mluvit podobně??

+2/0
21.5.2014 11:20

R25o73m49a74n 46O84p10e20t 1211119135102

je to za tri tydny. vlastne MS ve fotbale zacne nejakych 14 dni po finale v hokeji.. ;-D

T46o15m67a85s 35S63p40a35k 3693204831761

To se mi snad zdá! 19 třetin o Rolínkovi nikdo neslyšel, nikdo ho neviděl, za rozhodčími nezajel, když to bylo potřeba...a teď se mu podaří (což jsem rád) dvě třetiny a dělá se z něho národní hrdina?

+1/−7
21.5.2014 11:05

J59i56ř53í 85B21r32á67z27d44a 4914122451933

Vám snad Rolas přebral ženskou, jinak si tu posedlost nedovedu vysvětlit...

+7/−1
21.5.2014 11:07

T97o72m37a41s 14S93p14a25k 3253404661291

Chcete snad říct, že v předchozích 6 zápasech nehrál totální tužku?

+2/−1
21.5.2014 11:09

J51i26ř24í 37B39r57á97z80d41a 4524292431433

Netvrdím, že hrál bůhvíjak úžasně, ale vaše příspěvky o tom, jak hraje mizerně a jak je to špatnej kapitán jsou snad pod každým článkem...to mi nepřijde zdravé,

+4/−1
21.5.2014 11:15

T91o81m58a39s 47S53p12a31k 3913374891121

třeba si to přečetl a vybičovalo ho to k lepšímu výkonu proti Francii ;-)

+2/0

J93i64ř26í 78B61r44á25z86d66a 4694152521893

Pokud to tak je, tak začněte rejpat ještě do dalších:-)

+3/0

R15o44m14a63n 61K54r52a92t96o22c21h55v84i76l 1867638968589

no nějak zapadl do průměru

+1/0

O88n34d34ř44e91j 80R12a79t18a14j 4560768316751

rolínek má trochu jinou roli než jágr. jak se říká na černou práci, která není vidět.

taky se mi ze začátku nelíbil, ale už jsem ho viděl párkrát vyřešit výborně některé akce, které by jinak zaváněli gólem. proto jsem změnil názor.

+3/0

R15o49m42a19n96a 67H40r81u46b19á 7956529149334

Rolinek patří mezi tu lepší část našeho výběru. Pán asi počítá jen góly.

+2/0

R75o66m38a32n68a 20H26r28u64b69á 7516339619804

Pardon, patří pod příspěvek pana Beránka.

0/0
21.5.2014 11:06

J46i48ř46í 30Č89e44r49m45á44k 5760665398287

Naši bratia teď určitě litují, že se zápasy na MS nehrají postaru, kdy nerozhodný zápas prostě skončil plichtou, a žádné prodloužení ani nájezdy se nekonaly. Být to tak, vypadalo by pořadí v obou skupinách skoro stejně ... jenom v naší skupině by místo Frantíků postupovali právě Slováci.

0/0
21.5.2014 11:00

P16a86v24e48l 49K75m78o14c50h 4747339170215

no máme proti amíkům asi tak 50% šanci, oni hrají to co my v bledě modrym. Každopádně čekat tak jako včera v 1.třetině, kdy už si konečně soupeř nasází ty góly by se nám asi tentokrát nevyplatilo.