Diskuze

Hokejisté Litvínova poprvé prohráli. Olomoucký nováček zaskočil Plzeň

Hokejisté Litvínova poprvé v nové sezoně prohráli. V 11. kole nestačili na Liberec, který při své premiéře dovedl nový trenér Rostislav Čada k vítězství 4:1. Vedoucí Třinec naopak doma zdolal Slavii 4:0 a zvýšil náskok v čele tabulky na šest bodů.

P56e92t49r 93H31r41a65b81á18k

13. 10. 2014 10:11

Plzni asi dochází peníze. Koukám na sestavu a tam až asi an dvě výjimky bud junior, odložený hráč, nebo hráč před hokejovým důchodem. Dva roky zpět titul a nejsou prachy? Tak Dvořák se ted dostal do zastupitelstva města, tak možná prosadí nějaký pravidelný finanční obnos. Brankář to nemůže hasit pořád a pokud se něco nestane, tak je Plzeň jasným adeptem na play-out, ne-li na baráž.

0 0
možnosti

litvínov ještě půjde dolů, nemjí mančaft, jen jim vysel začátek sezony nic víc

1 1
možnosti

Dolů půjdou, ale šestku udělají... Ten tým je stabilní už léta a letos se to ukáže. Tipuju je na semifinále (nejmíň).

4 1
možnosti

28 střel, 6 inkasovanejch branek? Dneska děsivej výkon z části obrany, ale hlavně brankáře. Říkám to nerad, ale jestli je tohle Staňův standard, tak nemáme brankáře. Dneska jsme to urvali silou.

3 0
možnosti

Novotný chytá skvěle a má potenciál, o to bych se nebál. Jen doufám, že s ním Bříza nezamete jako s Dubou.

12. 10. 2014 21:03

Už na trapáky z Plzně nebudu nikdy sázet. Proti venku předtím neschopné Olomouci krom 1.třetiny podali výkon na pokuty.

5 3
možnosti

P95a14v34e81l 20H56o46l90u23b

12. 10. 2014 21:54

Jakej že byl kurz na Olomouc. 5,24 Asi stejné, jako na Slovensku Nitra prohrála poslední třetinu s Žilinou 0:4 a celý zápas 4:5. Kurz na Žilinu 6,9:-/