Hokejisté Litvínova poprvé prohráli. Olomoucký nováček zaskočil Plzeň

Hokejisté Litvínova poprvé v nové sezoně prohráli. V 11. kole nestačili na Liberec, který při své premiéře dovedl nový trenér Rostislav Čada k vítězství 4:1. Vedoucí Třinec naopak doma zdolal Slavii 4:0 a zvýšil náskok v čele tabulky na šest bodů.

P33e65t32r 85H71r69a36b81á25k 6220697662690

Plzni asi dochází peníze. Koukám na sestavu a tam až asi an dvě výjimky bud junior, odložený hráč, nebo hráč před hokejovým důchodem. Dva roky zpět titul a nejsou prachy? Tak Dvořák se ted dostal do zastupitelstva města, tak možná prosadí nějaký pravidelný finanční obnos. Brankář to nemůže hasit pořád a pokud se něco nestane, tak je Plzeň jasným adeptem na play-out, ne-li na baráž.

M14i83r22e61k 97K48o84v66a41c42i13k 5381531871417

Dolů půjdou, ale šestku udělají... Ten tým je stabilní už léta a letos se to ukáže. Tipuju je na semifinále (nejmíň).

+4/−1
12.10.2014 23:13

L38u94b78o14š 94H20a32n54u76s 4607217131602

Jenom aby nedopadli jako Kometa předloni, nebo kdy. Ještě o Vánocích druhej flek, ale pak hustej sešup dolů...

J12a13k56u40b 77M27e46l33z29o46c80h 6385445115862

28 střel, 6 inkasovanejch branek? Dneska děsivej výkon z části obrany, ale hlavně brankáře. Říkám to nerad, ale jestli je tohle Staňův standard, tak nemáme brankáře. Dneska jsme to urvali silou.

+3/0
12.10.2014 21:41

R44o34m18a32n 72H69o83k74y20n10á37ř 8860201829908

Novotný chytá skvěle a má potenciál, o to bych se nebál. Jen doufám, že s ním Bříza nezamete jako s Dubou.

0/0
12.10.2014 21:57

T60o76m28á21š 58N17a56t30a79n90a31i20l35i41d95i12s 5645163818855

Nemame druhyho brankate. Filip je jasna jednicka.. Stana dneska opravdu des bes.

0/0
12.10.2014 23:05

J78i50n32d62ř94i27c38h 46M39u50s40í36l49e37k 5849141196

Včera hrála Sparta jak za časů "bramboračky" Lenera, bez obrany. Staňovi moc mančaft nepomohl, ale jednoznačně zatím zůstává za očekáváním. Moc vyráží před sebe, mezi betony by potřeboval nějakou záclonu a celkově jistotou neoplývá. Nicméně zatím je brzy na to ho odepsat. Kdybychom ve stejné fázi sezóny odepsali v devětaosmdesátém Břízu, tak by nám nikdy nevychytal 4 tituly. A kdo si na začátek sezóny 89/90 pamatuje, ten si moc dobře vzpomíná na Břízovo tehdejší hororové výkony. :-P

Sparta potřebuje do kasy gólmana pro play-off. K čemu jí bylo, že Popperle míval excelentní základní část, když od prvního zápasu čtvrtfinále býval pak sotva poloviční. Když si to Staňa vybere na začátku sezóny, dostane se do laufu pomaleji a pak bude čapat v play-off, nikdo si na nepovedené podzimní zápasy ani nevzpomene. A v záloze je Filip Novotný, který chytá výborně. Naplňuje slova, která několik let slýchám z Holešovic, o velkém talentu a příslibu do budoucna. :-)

T59o94m69á96š 55Č91e92c41h 4633129969740

Už na trapáky z Plzně nebudu nikdy sázet. Proti venku předtím neschopné Olomouci krom 1.třetiny podali výkon na pokuty.

+5/−3
12.10.2014 21:03

P21a89v22e46l 68H94o33l41u77b 1589964524264

Jakej že byl kurz na Olomouc. 5,24 Asi stejné, jako na Slovensku Nitra prohrála poslední třetinu s Žilinou 0:4 a celý zápas 4:5. Kurz na Žilinu 6,9:-/

0/0
12.10.2014 21:54

T74o59m53á17š 21Č98e78c23h 4983819549870

Že by Pletka a spol. sázeli? Na Plzeň byl 1,52.

T12o28m61á22š 18Č66e57c17h 4183129379460

Hrůza, co jste dnes provedli, fakt hnus.

M85i35r96e72k 37K19o86v37a13c24i71k 5391681481707

Za to kašpárkový divadlo, co tam kluci od druhý třetiny (po dobrý první třetině) převedli může opravdu Razým??? Zatim je to pořád náš jedinej titulovej trernér, vážil bych slova ;-D