Hokejové Vítkovice prolomily mizerii, ta slávistická se protáhla

To je úleva! Hokejisté Vítkovic po devíti porážkách za sebou konečně slaví vítězství. I když jen dvoubodové za zvládnuté samostatné nájezdy. Ostravané porazili Karlovy Vary 2:1.

M70i51l18a40n 44M78a86r62k11l 1768986578

Vítky dobře, ale druhej zápas po sobě dostat gool v poslední minutě? Teď z toho aspoň byly body, ale minule to znamenalo nulu

V66á93c66l21a78v 59R42o91s20e98n44b55e80r14g 6519387242367

Jsem zvědavý na tu zítřejší on-line reportáž ze zápasu Zlín-Kometa v 17:30 (zápas totiž začíná až v 18:20).

+1/0
23.10.2014 20:30

Z47d78e96n77ě26k 50D92o68h71n33a16l 4589860980354

tak co, budou komentovat rozbruslení :-)

R85o60m22a45n 30H32o83k88y64n97á33ř 8150551179788

Odvolava Platiniho v clancich o fotbalove Sparte.

0/0
23.10.2014 21:33

J78a35n 66N20o90v91á71k 7931421544566

Vítkovice!!! R^ Už jsem na to čekal dlouho :-)

+1/0

V29á40c83l57a97v 92M54a23r14e47t34h 3783166358965

Proč tam nenapíšou, že pár vteřin před Vandasovým vyloučením Burger při power play Varů dost nevídaně minul prázdnou branku??

M65a78r89t72i13n 53S14t16r10a40k60a 7410138419538

Hrál jsi někdy hokej? Netrefit branku od modrý by se myslím v podobný situaci přihodilo minimálně polovině ligovejch hokejistů, rozhodně to nebylo nic až tak dramatickýho.