Rangers pěti góly ze třetí třetiny otočili skóre proti Minnesotě

Ve dvou pondělních zápasech hokejové NHL se představil pouze jediný Čech. Útočník Tomáš Plekanec se však tentokrát bodově neprosadil a navíc byl u všech obdržených branek Montrealu, jenž padl 0:3 na ledě Edmontonu. Ve druhém duelu Rangers pěti góly ze třetí třetiny proti Minnesotě senzačně otočili skóre na konečných 5:4.

M98o67j43m30í97r 87S18k35á78l56a 2490892346

Oba zápasy skončily přesně opačně než jsem tipoval;-D, ale za to, co předvedli Rangers, to stáloR^ (mimochodem, chtěl bych vidět ten kurz na Rangers po 2 třetinách...;-))

Rangers forever...V

0/−1
28.10.2014 11:12

P83e20t35r 75H21o84r17á22k 4789867307202

Ke skandaální situaci mezi Olomoucí a Zlínem. Možnosti u trestných střílení i samostatných nájezdů.

1. Technický gól se přiznává pouze pokud hodí hůl nebo jiný předmět na své výstroji,

2. když golman úmyslně posune branku, aniž by to bylo při pohybu, který je součástí zákroku

3. když si golman sundá helmu (trochu zvláštní)

a konečně

4. Při faulu na hráče se golmánovi udělí trest ve výši 2 minut, pokud i podruhé fauluje opět trest na 2 minuty a až potřetí se uznává technický gól.!!!!

NIC jiného v pravidlech není, i proti všeobecnému přesvědčení, že je. Ten gól byl opravdu neregulérní. A uznal ho a trval za ním nejznámější nejhorší rozhodčí MRKVA.

V32l28a94s46t31i37s66l74a25v 38Š59ů32d62a 8884873439442

abys s tím táhnul někam - tohle je diskuse o NHL a ubohej Gottwaldov tu nikoho nezajímá :-P

0/−1
28.10.2014 15:50

M38o37j48m95í10r 19S82k61á93l13a 2570372496

A Ty, soudruhu, táhni s Gottwaldovem na stranickou schůzi bolševiků, šašku...;-O;-€

A30l85e87š 83L51e84w70i28c32k19i 5215839371338

Byla famózní, jen mi zničila tiket, měl jsem 0-5 branek v zápase, takovou přestřelku jsem netušil...