Voráček je už čtvrtý v bodování NHL, Pittsburgh deklasoval New Jersey

Už ve třetím utkání za sebou si Jakub Voráček připsal dvě asistence, když naposledy podpořil výhru Philadelphie 3:2 po prodloužení nad Los Angeles, a s celkovým součtem 13 zápisů (2+11) mu patří skvělá čtvrtá příčka v bodování celé NHL. V úterý bylo na programu celkově 12 duelů a do statistik se zapsal stejný počet Čechů. Pittsburgh deklasoval New Jersey vysoko 8:3, za hosty jednou asistoval Jaromír Jágr, a Tampa rozstřílela 7:3 Arizonu.

F43i44l42i55p 28K47o55l82b91á63b83e46k 2696316375871

Voras vypadá velmi dobře, myslím si, že první půlku sezóny bude největší tahoun Letců. Girouxovi většinou forma graduje v druhé půlce základní části, tam asi Jakuba vystřídá...  Každopádně dělá mi (jako fanouškovi Letců) radost, bude s Vrbatou a Krejčím bojovat o post české jedničky v nasbíraných bodech.

+1/0
29.10.2014 16:52

T62o73m74á49š 43B23u75b89e81n72í10č36e66k 6412466377103

Asi tu budu za "zapšchlého čecháčka", ale to Voráčkovo galapředstavení bych nepřeceňoval - je to začátek sezony. Vždycky si u toho totiž vzpomenu na Pepiho Beránka, který měl takhle začátek sezony, kdy v kanadském bodování proháněl Lindrose a pak měl 20 zápasů bez vstřeleného gólu. Ostatně, Pepi, to je kapitola sama pro sebe, viz MS 1991 a 1994 - co ten chlap nedal ... V repre měl prakticky jen 1 světlý moment, a to když v Naganu v poslední minutě zfauloval Američana, rozhodčí to nepískl a "spasitel" Dopita z toho k všeobecnému překvapení dal gól. To slovo spasitel je tam kvůli MS v roce 2004, tu laxnost Dopimu nikdy neodpustím, a to "všeobecnému překvapení", že taky uměl spalovat. A ta jeho lítostivost, že mu "nabubřelí Kanaďani nedali šanci, aby ukázal, že umí hrát hokej."

J25a17n 91S83t31o30d67o51l73a 7541470293250

Nepíšou, že by Voráček vyhrál bodování sezóny. Jen se mu zatím daří. Mají psát o někom, kdo zatím nedal vůbec nic?

A ještě shodit Beránka a Dopitu? Měli v určitých momentech štěstí, jindy zase smůlu, to ke sportu patří. Ale takhle je setřít, to mi přijde opravdu zapšklé.

J40a27r35o57m29í27r 86P25e39t45l26a28c24h 2204902255773

Nevadí, Jardův bod v Pittsburghu dobrej. V play -off, zase Pittsburgh proti Jágrovy tradičně vypadne. Pokud se tam tedy NJ dostane :-)

T28o11m70á47š 63O57r71a32v27e53c 9452229115247

jdu spat, je to 3:1 pro Jersey, rikam si pohoda, suchy tricko... vstanu a 3:8 WTF ... asi se zacina ukazovat, ze bez poradnyho golmana a trenera to bude jen opacko lonske bidy :-/

+5/0
29.10.2014 9:55

V62o35j66t60ě73c72h 33G15r81o92s83s 9659764815396

To jste se poněkud unáhlil. 3:1 na začátku 2. třetiny nic moc neznamená. A v Pittsburghu už vůbec ne...

+2/0
29.10.2014 10:16

T53o12m28á41š 15O91r92a32v21e70c 9922929885927

no ale ze to bude takovahle rychta to jsem opravdu ani ve snu neocekaval...

V80e78r43o21n89i17k69a 43K52o48n46o18p35á57č28o27v77á 8749541572739

Michal Neuvirth skoro celé dvě třetiny naprosto fantasticky držel Buffalo a je dost kruté, že nakonec dostal čtyři góly. Ten tým to je tragédie, 10 střel na bránu za celý zápas, samé oslabeníRv Devils taky, vedou 3:1 a nakonec tohle.

Tomáš Hertl letos určitě nejlepší zápas. Přihrávky, vybojoval dvě přesilovky, pomohl v obraně, měl několik šancí, v největší trefil v pádu břevno. Je vidět, že teď nemá takové sebevědomí, ale věřím, že je jen otázkou času, kdy to bodově protrhne.

Voráček tedy jede, potřetí za sebou dvě asistence:-)

Winnipeg vypadá, že se zvedá. Hlavně už jsou schopni dát víc gólů a není pak takový tlak na Pavelce v bráně.

Je fajn, že Andrej Šustr při těch zraněních v obraně Tampy chytil svou šanci, dneska dokonce asistence, plus 2. Jinak Palát, Kucherov, Johnson to je lajna. Arizona letos dost špatná, aspoň, že se Martinovi Eratovi daří bodově líp než loni. Carolina, je úplně mimo, tam aspoň že boduje Tlustý.