Supersérie končí, Kometě tentokrát chyběla síla

Fanoušci už se chystali vystřelit ruce nad hlavu, vždyť na Vojtěcha Němce se usmívala v podstatě prázdná branka. Brněnský šikula však místo vyrovnání nasměroval puk pouze do tyčky. I kvůli tomu v úterý Kometa přetrhla sérii pěti výher a dokonce jedenácti zápasů, v nichž bodovala. Mladé Boleslavi doma podlehla 2:3.

K55a45r81e66l 21Z19a75c53e65k 7211579561307

KOMETA!!!R^VR^

+1/0
26.11.2014 16:45

J15a92n 14K68l76á74s68e79k 6148794948549

Díval jsem se ještě, proč Vojta trefil jenom tyčku, když měl odkrytou branku, ale jak vidět, pro praváka to bylo složité, protože už byl dost z úhlu. Levák by to trefil bez problému.

+1/0
26.11.2014 16:30

H30o27n34z32a 13C50a43b20á59k 3687627465766

Já viděl až posledních 10 minut a nechápal jsem, jak můžeme prohrávat. Ale jak to tady čtu, tak prvních 50 minut stálo za prd, takže je to jasné. Ale těch posledních 10 minut bylo hezkých, samé tyčky, ale budiž, furt se bodovat nedá. Za ten odmakaný závěr a bojovnost mě ani ta porážka nemrzela.

0/0
26.11.2014 16:17

M47a18r84i51u88s 56J70o70r82d55á85n91e91k 7672632716645

Jaký byl kurs na to že vyhraje Mladá Boleslav? ;-)

0/0
26.11.2014 14:22

K51a65r85e21l 89Z91a50c30e61k 7701239461697

Slušný, proč? Jen blázen si může myslet, že to bylo domluvený.

0/0

M46i39r66o90s38l66a82v 37M24e32t33e83l47k70a 5481390214814

Pro statistiky,hraje někdo příšerněji přesilovky než my?

0/0
26.11.2014 13:46

J78i47r94i 26J96o59n65á56š 2263439317371

Ano, nehrali jsme prakticky vubec nic a za 10 minut se vyhrat neda.

+5/0
26.11.2014 9:53

J84i57ř33í 22T18r55n35k10a 1384964876367

souhlas a ono už proti Varů to nebylo ono.....

+1/0
26.11.2014 9:57

J36a43n 62K37l52á31s12e90k 6498884438989

A s tím nic se ani Kejhák nesnažil nic udělat, asi si pořád myslel, že se soupeř nakonec porazí sám.