Diskuze

Hokejisté zpackali nadějný duel se Švédy, v sezoně dál čekají na výhru

Snad to takhle nebude vypadat v květnu... Čeští hokejisté v zaplněné O2 areně podlehli Švédsku v rámci Channel One Cupu 4:6, i když vedli 3:0 a pak 4:3. Se stejným soupeřem se utkají také v zahajovacím duelu domácího mistrovství světa v příštím roce. O víkendu Češi pokračují v turnaji zápasy s Finskem a Ruskem v Soči.

Myslím, že zlom utkání byl v tý pětiminutový přesilovce, na tu se naši totálně vybodli, Švédi měli dvě gólovky, to byla těžká frajeřina...

0 0
možnosti

M58i66r54e86k 97P14r82o78k77š

19. 12. 2014 12:35

no není to tak dávno, co jsme se švédy běžně prohrávali rozdílem třídy a byli rádi jsme prohráli jen o 4 branky..

0 0
možnosti

ach jo, ze tři nula prohrát? tohle se stává jen nám tak často... ;-€

0 0
možnosti

Bruslarsky na spickove tymy nemame a jenom ceska hokejova chytrost uz nestaci. Jak to v budoucnu bude vypadat s ceskym hokejem napovi MS dvacitek v Torontu.

0 0
možnosti

Prý hráli doma, chtěli se vytáhnout, byli nervozní, životní zápas.To se máme na MS v Praze  na co těšit. A Švédové ?  3 : 0 prohrávat proti Čechům? ;-D Pohoda, klídek, tabáček, za minutu to srovnáme, brnkačka a ve třetí třetině rozhodneme

možnosti

Možná to tady padlo už, říkám, že Francouz je dobrý tak akorát do Litvínova.....do repre nee....

0 0
možnosti

Souhlasím s názory, že Růžička cpe do reprezentace přednostně Slávisty (viz třeba Klepiš - v KHL ho odevšud vyhodili, teď i ze Švédska) a podezřele vybrané nováčky, ale hlavní problém je jinde. Naši hokejisti jsou už obecně nekonkurenceschopní. Hokejista Švédska býval dříve jen větší a tvrdší, nyní je větší tvrdší, ale i rychlejší a technicky šikovnější. Třeba HC Lev musel plán hry s Čechy zrušit a najímat seveřany (s Českými reprezentanty se nechytal ani v KHL). Za tohle ale taky může Růžička - hodně ovlivňuje výchovu mládeže a třeba Slávie to je u mládeže vzor korupce, protekce a špatných trenérů (jejich junioři už jsou skoro kompletně z přetažených hráčů odjinud, sami "nevytvoří" žádného dobrého hokejistu).

0 0
možnosti

teda ja bych to nenapsal lepe akorat s temi slavisty nesouhlasim myslim ze do repre patri jak sobotka tak klepis

0 0
možnosti

Od druhé třetiny jsme hráli jak ponocní po šichtě. Jako sůl potřebujeme zvednout mandle.