New Jersey překvapilo výhrou v Los Angeles, Havlát s Eliášem bodovali

Přestože nastoupili bez nemocného Jaromíra Jágra, dokázali hokejisté New Jersey po předchozích dvou porážkách uspět na ledě favorita. Na výhře 5:3 nad obhájci Stanley Cupu z Los Angeles se jedním gólem podílel Martin Havlát, asistenci si připsal Patrik Eliáš. Jednu přihrávku si ve stejný hrací den odnesl rovněž Tomáš Plekanec, jehož Montreal třemi góly ze závěru řádné hrací doby otočil skóre proti Columbusu z 0:2 na 3:2.

P98e79t61r 94H36o33v80o28r98k66a 5729776747

68 si vážím, legenda, dčříč, supr borec, jasně, ale: Problémem NJD je Jágr, stačí se podívat na jeho +/- a PIM , jednoznačně nejvylučovanější hráč. Nestíhá, tak fauluje a ve věčném oslabení se hrát nedá. Takže bez Jágra by to šlo. Je to smutné pro jeho fandy, ale je to tak.

K72a19r56e51l 92V38a81l44o74u36š18e52k 8781671638669

Víš proč má tolik mínusových bodů? Je to hlavně proto, že často prohrávají chvíli před koncem o gol a jágr jde logicky na hřiště a jak to tak býva i v jiných týmech. Dostanou gol do prázdné. Tolik na vysvětlenou.

+1/−1
15.1.2015 15:30

J80a18n 36S79t67o58d98o85l13a 7171950603560

Loni Jágr naopak +- jednoznačně vyhrál, tým neuspěl. Letos je pro změnu v +- špatný. Vyloučení ve 43 zápasech 36 minut, ale on býval vylučovaný v podobném rozsahu vždy, i za mlada.

Bez Jágra by to jistě šlo, měli by o pár gólů méně, tudíž i o několik bodů.

V NJD ho chtěli, podepsali s ním smlouvu, tak ho mají. Uvidíme v létě, jestli o něho bude zájem. To je naprosto klíčové, ty si statistiku vykládáš podle toho, co chceš potvrdit.

+2/0
15.1.2015 15:47

J68a84r45o53m60í62r 23P33e75t15l38a89c43h 2104912655183

Jo, Jarda se na to akorát díval z reklamního panelu Sazka bet 68 :-)

0/0
15.1.2015 10:54

P97a19t67r45i81k 15L18e38d75v24i19n70k48a 6845418318862

Není někdo jak to NHL vyřeší s Howardem? Pokud by chtěli dodržet že se utkání hvězd zúčastní alespoň jeden hráč ze všech týmů, tak by měl jet Mrázek ne?

J29a93n 19S86t92o21d86o79l36a 7241840473140

Když chybí zásadní hráč, tým se semkne a zahraje nad své poměry. Takhle to v hokeji funguje.

J11a21n 48S51t64o11d50o54l75a 7531380753280

To funguje jednou. Příště zase něco jiného. Nic není jednoduché.

0/0
15.1.2015 10:52

A70l45e83š 42L66e45w80i76c82k98i 5305769641668

Bránila celá komplet pětka, co byla na ledě, proto téměř v každém článku naznačují, proč JJ zřejmě nikdo z hot kandidátů na SC nechce, neboť trenéři ví, že by jim totálně Jarda rozsekal systém...

J21i81r53k53a 39S80t75r78e56b35e48l 8469813312

Jo, Washington teď válí, imho má na tom zásluhu hlavně Holtby, kterej se rozchytal do brutální formy. Jinak výhru NJ jsem tak trocu čekal, Jags je sice neproduktivnější hráč týmu, ale přijde mi, že když absentuje, tak ten mančaft na něj pak tolik nespolíhá (jak v nároďáku) a podává kolektivnější výkon.

M30i17c97h83a42l 69H94i38r55k90a 4947876860783

Vítězství NJD je fajn, ale stále ztráta na 8. místo je 12 bodů. 8-o A to bohužel nedají.

F78i21l57i45p 22K57o32l69b79á95b44e27k 2576396115741

LAK vs. NJD jsem viděl druhou třetinu... Ďáblův vyšlo, na co sáhli, tři góly během cca 1 minuty byly rozhodující!