Hokejisty Komety štve sporný gól. Něco nedokážeme kontrolovat, láteřili

Krátce po utkání vylétla z hloučku hokejistů Komety směrem k rozhodčím rozhořčená slova. Pár minut poté už si Brňané po domácí porážce 1:2 s Vítkovicemi dávali před novináři větší pozor.

A59l19e96š 64V27a73j17g48a18r 6162929339146

Tak jste měli dat víc gólu,měli jste na to 3tretiny....Ale jasně že když Brno prohraje,můžou za tři rozhodčí....

+1/−8
28.1.2015 17:43

A90l95e11š 20V53a55j29g87a90r 6852319329846

A navíc jste moc ševcům nepomohli v tabulce....

A75l67e18š 85V31a73j39g66a94r 6632859309366

Ten gol Vitkovic padl naprosto regulerně....

0/−1
29.1.2015 6:01

P63e68t33r 75B41á42č82a 8685706775895

No byl to zarez jako prase jeste kdyz Kometa byla vetsinu zapasu lepsi muzstvem :-/

+4/−2
28.1.2015 15:10

M82a15r67t69i31n 10T92r70i70n34e21r 8337769447115

Chyba hlavně byla v tom, že jsme byly při tom sporném gólu na ledě pouze ve čtyřech hráčích a to skoro půl minuty i když jsme nehráli v oslabení ...

0/0
28.1.2015 14:37

M21a59r80t81i75n 39T89r89i81n61e50r 8347849497115

byli .-)

0/0

M35i14r88o28s13l25a16v 69M45e93t70e24l58k12a 5511450564404

No hokejisty Komety,potažmo nás musí štvát,že při 1.brance si útočník odveze Ptáčka za branku a místo aby Ptáček před brankářem prostor čistil,nechá se tak zpacifikovat.Potom spálíme co se spálit dá,přesilovky,to už je výsměch a my se upneme na "sporný gól".Dyť jsme si o branku říkali už dobrých 5 minut předem a slova,"hráli jsme dobře" nám body nepřinesou.Tak hrajte "špatně",ale bodujte,protože pokud chceme do play off bez nervů,nic jiného nám nezbývá.

+2/−1
28.1.2015 14:34

R39a30d33e87k 87N11o60v92á25k 1848174791750

To jak hráli nebo nehráli je jiná věc. Ne každý zápas se daří, ale rozhodčí takhle pískat nesmí ať je stav jakýkoliv. To je jako kdyby tě na Svoboďáku okradli, Ty jsi věděl kdo a jak, ale mávl nad tím rukou, že jsi měl mít mobil připnutý řetězem a peníze v ponožce a botě.

0/0
28.1.2015 14:41

J28a77n 46K26l87á66s20e10k 6308624648289

Tady není co řešit. Icing měl být, to věděli i Vítkovice, ale rozhodčí ho neodpískali. A Vítkovice na rozdíl od nás pokračovaly ve hře a daly gól. Pokud si hráči neodnesou poučení, že se hraje až do přerušení, tak se to bude dříve nebo později opakovat.

+15/0
28.1.2015 12:46

V62a92c89l13a44v 12Z96e97j53d26a 6433521102942

asi ne, protoze clanek neni o tom, ze by rozhodci mohli za to, ze Kometa dala jen jeden gol, ale o sporne situaci, ktera zlomila vyrovnany stav a rozhodla zapas a je snad jedno kolik to bylo

+2/0
28.1.2015 12:36

D46a61v36i53d 89D84u81f62e13k 5900608899549

Takže za to, že Brno nebylo schopno vstřelit více, než jeden gól, můžou rozhodčí! Rozumím tomu článku dobře?

+2/−16
28.1.2015 12:18

K91a31r85e83l 36H79l68a52v30s50a 2837952249966

Nerozumíš tomu vůbec, zkus si článek přečíst znovu.

+11/0
28.1.2015 12:35

K94a11r12e43l 93H26a91n29á57k 7722757719793

Nerozumíš vůbec ničemu, asi jsi trochu opožděný, vem si lopatičku a běž si hrát na píseček.