Hokejisty Komety štve sporný gól. Něco nedokážeme kontrolovat, láteřili

Krátce po utkání vylétla z hloučku hokejistů Komety směrem k rozhodčím rozhořčená slova. Pár minut poté už si Brňané po domácí porážce 1:2 s Vítkovicemi dávali před novináři větší pozor.

A25l39e13š 15V39a30j91g64a52r 6472399479776

Tak jste měli dat víc gólu,měli jste na to 3tretiny....Ale jasně že když Brno prohraje,můžou za tři rozhodčí....

+1/−8
28.1.2015 17:43

A31l17e23š 68V12a66j12g68a96r 6542209249556

A navíc jste moc ševcům nepomohli v tabulce....

A24l17e14š 87V87a73j79g48a54r 6852869929586

Ten gol Vitkovic padl naprosto regulerně....

0/−1
29.1.2015 6:01

P70e27t83r 91B89á83č34a 8245716265875

No byl to zarez jako prase jeste kdyz Kometa byla vetsinu zapasu lepsi muzstvem :-/

+4/−2
28.1.2015 15:10

M21a51r65t87i29n 72T60r86i47n52e53r 8897499327365

Chyba hlavně byla v tom, že jsme byly při tom sporném gólu na ledě pouze ve čtyřech hráčích a to skoro půl minuty i když jsme nehráli v oslabení ...

0/0
28.1.2015 14:37

M80a25r38t47i49n 71T34r46i50n25e12r 8587279407935

byli .-)

0/0

M44i52r90o26s75l46a17v 91M28e81t35e10l55k16a 5261370444684

No hokejisty Komety,potažmo nás musí štvát,že při 1.brance si útočník odveze Ptáčka za branku a místo aby Ptáček před brankářem prostor čistil,nechá se tak zpacifikovat.Potom spálíme co se spálit dá,přesilovky,to už je výsměch a my se upneme na "sporný gól".Dyť jsme si o branku říkali už dobrých 5 minut předem a slova,"hráli jsme dobře" nám body nepřinesou.Tak hrajte "špatně",ale bodujte,protože pokud chceme do play off bez nervů,nic jiného nám nezbývá.

+2/−1
28.1.2015 14:34

R63a12d19e85k 34N76o25v86á14k 1258724271230

To jak hráli nebo nehráli je jiná věc. Ne každý zápas se daří, ale rozhodčí takhle pískat nesmí ať je stav jakýkoliv. To je jako kdyby tě na Svoboďáku okradli, Ty jsi věděl kdo a jak, ale mávl nad tím rukou, že jsi měl mít mobil připnutý řetězem a peníze v ponožce a botě.

0/0
28.1.2015 14:41

J43a56n 52K17l11á98s33e56k 6888724328209

Tady není co řešit. Icing měl být, to věděli i Vítkovice, ale rozhodčí ho neodpískali. A Vítkovice na rozdíl od nás pokračovaly ve hře a daly gól. Pokud si hráči neodnesou poučení, že se hraje až do přerušení, tak se to bude dříve nebo později opakovat.

+15/0
28.1.2015 12:46

V64a24c71l78a39v 33Z87e67j88d62a 6373841582282

asi ne, protoze clanek neni o tom, ze by rozhodci mohli za to, ze Kometa dala jen jeden gol, ale o sporne situaci, ktera zlomila vyrovnany stav a rozhodla zapas a je snad jedno kolik to bylo

+2/0
28.1.2015 12:36

D23a10v88i41d 91D29u10f67e91k 5530128989259

Takže za to, že Brno nebylo schopno vstřelit více, než jeden gól, můžou rozhodčí! Rozumím tomu článku dobře?

+2/−16
28.1.2015 12:18

K38a20r22e74l 39H85l75a68v61s53a 2187742919836

Nerozumíš tomu vůbec, zkus si článek přečíst znovu.

+11/0
28.1.2015 12:35

K59a33r79e28l 67H58a82n84á32k 7662567809133

Nerozumíš vůbec ničemu, asi jsi trochu opožděný, vem si lopatičku a běž si hrát na píseček.