Hanzal pálí. A hokejistům Arizony série proher končí. Trefil se i Hemský

Martin Hanzal vstřelil ve čtvrtečním utkání hokejové NHL vítězný gól Arizony a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Jeho tým porazil Toronto 3:1 a přetrhl sérii sedmi porážek, naopak Maple Leafs si připsali osmou prohru v řadě. Z Čechů se střelecky prosadil ještě Aleš Hemský, který přispěl ke kanonádě Dallasu 6:3 s Ottawou.

F57i38l28i57p 82K76o60l82b35á24b34e43k 2176516115881

Drsňák Radko Gudas Vorase na Youtube suše komentoval jako "lol"...;-D

0/0
30.1.2015 19:37

F51i95l82i63p 98K54o15l22b47á59b60e19k 2186646765441

Tak jsem se podíval znovu na ten zákrok Vorase... No přehnal to, o tom žádná. Zřejmě to byl důsledek toho, že jej tryskáč při nájezdu do útočné třetiny přetáhl přes levou ruku, čímž ztratil puk v takřka vyložené šanci... Asi spíše frustrace z daného okamžiku a žádné reakce sudích...

0/0
30.1.2015 19:32

J10i59ř66í 15Š82t47ě61r53b83a 9323152937695

jak konstatuje komentátor..kuba byl tento zápas dost nas*aný :( https://www.youtube.com/watch?v=7-V5pT3JFBI  - jeho závěrečný loket.. k tomu ta nepochopitelná bitka z poslední doby..dřív takové úlety snad neměl, jasneže celý jeho styl je založený na vyhecovanosti a agresivitě, což je dobře, ale tyhle události jsou už trochu za hranou..

0/0
30.1.2015 15:51

T42o50m44á49š 27H85a66n76á60č46e74k 7735295134765

Je mě líto že Mrázek byl vystřílen, přeju mu štěstí v NHL ale Tampa dneska parádně R^ velmi koncetrovaný výkon a Paquette? No parádní match od něj!! Jen tak dál Bolts

0/0
30.1.2015 12:00

J64a23n 32S74o15u25k77u40p 1174104396845

Podržet je Mrázek, tak by to tak hladké nebylo. Pak to šlo s rw dolů.

0/0
30.1.2015 15:05

D89a10n 26S46o11u31c89e41k 1658895750674

Teda, nytno uznat, ze ten gol Ekmann-Larssona byla prvotridni haluz.

0/0
30.1.2015 11:51

F30i36l26i23p 91K88o54l45b72á87b34e80k 2546506805461

Zápas Flyers vs. Jets byl moc pěkný! Ač se to podle skóre možná nejeví, oba brankáři zachytali výborně, v každém brankovišti se odehrávaly parádní zákroky! Voras dnes spíše průměr (0+1, 1 střela, 4 trestné minuty), ovšem v první polovině zápasu rozdal 5 přesných přihrávek přímo spoluhráčům na střelu. Z jedné z nich dal Simmonds gól! Každopádně závěr zápasu nepochopitelně nezvládl, úmyslně trefil tryskáče loktem do obličeje! Snad nebude dodatečně suspendován...

Další bodující Češi (a že jich bylo dost!) za 1!!!R^

+1/0
30.1.2015 9:29

V67e45r29o70n85i78k66a 46K74o56n73o57p81á12č55o74v80á 8659831392579

Petr Straka vytvořil zmatek na brankovišti a získal tak první asistenciR^ a Flyers teď konečně s několika výhrami najednou.

Boston promíchal lajny a David Pastrňák dnes hrál s Kellym a Soderbergem, odehrál něco přes 10 minut. Smithovi, který hrál s Krejčím a Lucicem se zápas hodně vydařil, tak nevím, jestli to bude nějaká trvalejší změna.

Naopak Tomáš Hertl se mi dnes líbil jako už dlouho ne. Byl tam úplně jiný entuziasmus, spíš hledá spoluhráče, než že by sám zakončoval. Vůbec celá lajna spolu se Sheppardem a Goodrowem hrála dobrý zápas.

J90a84n 53S17o31u10k65u39p 1444354516785

Nic moc, je v posledních zápasech dost slabý.

+2/0
30.1.2015 9:12

M97a40r51t77i98n 74S98ý80k82o15r70a 1227818877797

Nevím jak včera, ale Mrázek sice dostává opravdu hodně branek, ale málokterou mu může někdo vyčítat. Jasně, je tam od toho aby chytil i něco navíc, ale spíš mi přijde, že Detroit celkem mizerně brání a celkem pravidelně bývá výrazně přestřílen i outsidery. I tak ale měli teď šňůru nějakých 5-6 vítězných zápasů, tak se to moc neřešilo. Teď by mělo.

No a aby těch ,,dobrých´´ zpráv nebylo málo, tak Pastrňák vypadl z elitního útoku.

0/0
30.1.2015 11:19

J98a78n 21S19o13u33k35u14p 1404894806405

No nevím, v obraně občas něco skřípne, ale spíš hlavně on opravdu nechytí nic navíc. Podle mě na tom není dobře psychicky od zápasu se Sabres. Potřeboval by, aby se už Howie vrátil. Hlavně v pk vypadá velmi nejistě. To přestřílení tam je, ale to není o obraně, spíš o celkovém přístupu.