Vrbata si vytvořil nový osobní rekord, Voráček bral jubilejní 60. bod

Už v osmém zápase za sebou dokázal v NHL bodovat útočník Radim Vrbata, jenž si tak vytvořil nové osobní maximum zámořské kariéry. Naposledy gólem přispěl k výhře Vancouveru 5:2 nad Bostonem. Gól slavil také Martin Erat, jeho Arizona ale doma podlehla 2:4 San Jose. Jednou asistencí se připomněl Jakub Voráček, pro kterého to byl jubilejní 60. bod sezony.

J43a21r70o87m56í66r 78P87e11t56l25a85c49h 2584862385373

Když dají na led v NJ Jardu jen na 13 minut, tak se nemohou divit, že pořád prohrávají a když dají víc jak dva goly, tak je to svátek. Navíc až v nějakém třetím útoku, ale Zajac, Gomez, to je tragedie

0/0
14.2.2015 15:05

J94i20r39k20a 29S20t91r69e52b67e48l 8969953112

No v první půlce sezony zas Jarda z toho ledu neslezl a prohrávali taky, v jeho věku nelze očekávat, že bude sám vyhrávat mače...navíc proti Chicagu se s bodama příliš nepočítalo, spíš by měli porážet soupeře typu Edmonton, Ottawa atd.

0/0
14.2.2015 21:37

J19i17r39k52a 14S67t63r38e30b88e16l 8939233912

Já jsem si myslel, že ty tři body Hetlíka nespasí, že najednou nezačne rozhodovat zápasy a pravidelně bodovat, je to bohužel dlouhodobej problém, kterej se nevyřeší mávnutím kouzelnýho proutku. Docela čumím, že Vrbič hraje druhou brázdu, chodí na PP a má jen 13 minut na ledě, škoda, že ho oddělili od Sedinů, myslím, že si docela sedli.

R64e69n79é 70F14l21u27g84e29r 1653485308119

jagr jeste hraje, nebo uz ukoncil karieru?

0/0
14.2.2015 13:40

P95e47t25r 47S70v27o42b23o59d77a 9365847204640

Chci, aby Veronika Konopacova nepsala timhle neformalnim stylem jenom komentare do diskusi, ale mela vlastni rubriku na strance sportu. Stejne jsem vic zvedavej, co napise ona, nez redaktori iDNES. Je to neformalni, osobni, objektivni, strucne a vyborne. R^

+4/0
14.2.2015 12:00

T84o48m91á48š 97S83e67i26d77l 4886192926357

Píše to pěkně , ale píše jen o některých čs. hráčích. Proto mi to nepřijde až tak objektivní a když nějaký zápas sleduji celý , tak často ten komentář nesedí , vymýšlí si. Je to psaní ale kvalitnější , než co předvádí většina redaktotů. Často píše o Hertlovi a Mrázkovi , tak mi to zavání vazbou na agenta Spálenku.Pro někoho kdo hokej a NHL nemá čas sledovat , je to kvaltní komentář,souhlasímR^

P63e74t54r 14S94v32o22b71o29d11a 9615497694410

ja myslim, ze by proste mohlo byt ve zpravodajstvi hokeje embedovane Okenko Veroniky Konopacove, kde by byl jeji vyberovy komentar. Kdyz je to osobni komentar, tak nevadi, ze je vyberovy a obcas subjektivni. Je to proste osobni komentar.

V42e70r40o84n26i92k92a 87K44o13n15o68p17á40č84o84v29á 8569731762539

Tak dnes je pozitivem snad jen Radim Vrbata, bodoval díky pěknému gólu v osmém zápase za sebou a už má na kontě 21 gólů a kulatých 40 bodůR^

Za Dallas nedohrál zápas Aleš Hemský spolu se Seguinem a Eavesem; Rozsíval z Chicaga vypadá, že má něco s ramenem. Hertl se v průběhu zápasu propadl až do čtvrté řady a odehrál jen 8 minut. Devils se překonali a vystřelili na bránu dokonce 26x, ale stejně jsou bez bodu, Martin Havlát se ani nevešel do sestavy. Chvíli vypadalo, že Boston se z krize vyhrabal, ale v posledních zápasech včetně dneška, zvlášť v obraně, zase hrůza, Pastrňák od třetí třetiny s Kellym a Soderbergem, ale je spolu s Raskem a Bergeronem asi jediný, kdo v posledních zápasech nehraje tužku.

V35á22c27l45a63v 71M83a71r36š82á66l74e75k 8740564157129

Podle me dela pondeli az patek nocni na vratnici. Jen doufam,ze jeji zamestnavatel necte sportovni diskuze na idnes nebo ze zde neuvadi sve prave jmeno.

+4/0
14.2.2015 7:58

J83a80n 65S65t64o16d57o80l59a 7331960183360

Je to partnerka Tomáše Hertla. Vždy má delší příspěvek, když Tomáš hraje. Když mají SJS pauzu, jsou spolu a na sledování zápasů nemá čas, na diskusi už vůbec. Hokeji rozumí, o Tomášovi vydrží psát nestranně a sleduje i další hráče, což se cení.

0/0
14.2.2015 10:06

J42a94r23e49k 30W56o71l12f 5500699260

mě by zajímalo kde čerpá informace o tom, kde kdo a s kým jak dlouho hrál v lajnách, to už chce hlubší analýzu zápasů, já o takovém zdroji nevím... R^

0/0
14.2.2015 10:43

J11a34n 60S29t97o72d93o86l55a 7761980413470

V zápisech zápasů to je, jen to je časově náročné a chce to mít trenérské analytické schopnosti. Na NHL.com se to dá najít. Veronika to umí dobře a má čas, proto mě přijde, že je manželkou/partnerkou některého hráče NHL.