Nestrašil a Jordán zářili v dresu Caroliny, Hudler s Plekancem slavili góly

V osmi pondělních zápasech hokejové NHL se Čechům nadmíru dařilo. Své nejlepší výkony startujících kariér ve slavné soutěži odehráli útočník Andrej Nestrašil (1+2) a obránce Michal Jordán (1+1), díky nimž Carolina uspěla 6:3 v Ottawě. Centr Tomáš Plekanec bilancí (1+1) zařídil Montrealu výhru 2:0 v Detroitu a Jiří Hudler dvěma góly ze třetí třetiny odstartoval obrat Calgary proti Bostonu z 1:3 na výhru 4:3 po prodloužení.

M81o82j75m29í87r 55S33k21á65l77a 2150932946

RANGERS R^

0/0
17.2.2015 13:34

L92i13b49o24r 27J22i94n20d27r30á97č90e12k 4627866659967

Měli jste z p..... štěstí. Ale jinak nádhernej, pro mě infarktovej zápas. Nevadí, go Isles go.

0/0
17.2.2015 18:06

P78e16t45r 40A27n67d28r45ý29s84e64k 9223821496857

Proc nehraje uzchodne dlouho Gudas? Zraneni nebo farma? Nejak mne to uniklo...

P62e77t37r 85V92o45n55d67r97á98č58e64k 3742456302779

Zranění kolena, v základní části už zřejmě nenastoupí.

+2/0
17.2.2015 10:07

V96l37a39s97t43i79s21l12a16v 69Š85ů21d82a 8734443259742

jestli to dobře půjde, tak nastoupí nejdřív v semifinále...

+2/0
17.2.2015 10:47

J61i14r50k18a 43S90t29r66e25b50e86l 8399413262

Arizona - Colorado, za celou druhou třetinu Arizona ani jednou nevystřelila na bránu, to se snad ani NJ nestane :-)

0/0
17.2.2015 9:52

J64a33n 45S17t44o89d66o31l81a 7651350793330

Stane se, v tom není až takový problém. Gólman řádně vymrzne, a pak se mu to tam může začít sázet. Nejpíš to nebyl tento případ, ale zase proč střílet, když není kloudná pozice. Nakonec měli skoro stejnou úspěšnost střelby jako Colorado. Prča by teprve byla, kdyby s těma 17 střelama vyhráli.

0/0
17.2.2015 10:49

L59i44b84o34r 63J42i88n22d40r79á69č63e45k 4197406279397

Tak hokej bez střel, nevím. V noci Islanders - Rangers střely 43:42. To už je na co koukat.

0/0
17.2.2015 18:11

J34a71n 73S52t31o86d46o65l98a 7351180403320

Jasně, NY derby muselo být fantastické, o tom nepochybuji.

0/0
17.2.2015 19:28

L83i81b63o67r 69J32i40n25d32r96á52č14e33k 4537756539977

A to jsem si myslel, že už to nikdo nepřekoná. Devils v posledním zápase 2 střely za první třetinu.

0/0
17.2.2015 18:08

D79a35n 13S52o41u63c15e79k 1388565470684

Boston nam nejak uvada, pokud to takhle pujde dal, tak je snad dostihnou i ti letci. Ne ze by meli tak oslnivou formu, ale Boston je na tom podle me jeste hur. no, na zapade, hlavne v pacificke divizi, je to vetsi zabava.

0/0
17.2.2015 9:29

J64a16n 80S81t18o94d86o98l76a 7491180863230

Taky mi přijde, že si Boston koleduje. Ještě nedávno měli komfortní náskok, teď už je to o chlup.

0/0
17.2.2015 10:50

L11i74b31o48r 96J43i69n21d10r55á81č37e79k 4527286579877

Podle mě se pořád dá na hru Bruins dívat, ale zápas Flyers v Buffalu byl utrpení.

P54e31t39r 27V25o38n39d88r82á40č40e23k 3762576632609

Přesně tak, dostat z 22 střel jen čtyři branky... Extratřída.

J77a86n 16T29o13m41á30š 9828306729949

Více výher jak Pavelec a lepší čísla Stačí?

0/0

P14e33t24r 57V38o94n90d83r43á43č42e86k 3382396752429

Nestačí protože poslední dobou se dost zhoršil.

+1/0
17.2.2015 10:08

V18e81r78o66n39i54k86a 48K94o77n61o62p47á94č80o89v77á 8279351502419

Paráda, že se Nestrašilovi po zranění a Jordánovi po druhém letošním povolání z farmy začalo dařit i bodově, Nestrašil hned tři body, Jordán první gól v NHL.

To Jirka Sekáč nehrál druhý zápas za sebou.