Nestrašil a Jordán zářili v dresu Caroliny, Hudler s Plekancem slavili góly

V osmi pondělních zápasech hokejové NHL se Čechům nadmíru dařilo. Své nejlepší výkony startujících kariér ve slavné soutěži odehráli útočník Andrej Nestrašil (1+2) a obránce Michal Jordán (1+1), díky nimž Carolina uspěla 6:3 v Ottawě. Centr Tomáš Plekanec bilancí (1+1) zařídil Montrealu výhru 2:0 v Detroitu a Jiří Hudler dvěma góly ze třetí třetiny odstartoval obrat Calgary proti Bostonu z 1:3 na výhru 4:3 po prodloužení.

M72o40j62m17í96r 93S71k52á93l30a 2400162316

RANGERS R^

0/0
17.2.2015 13:34

L95i10b22o70r 29J83i51n77d13r44á47č18e61k 4187776449967

Měli jste z p..... štěstí. Ale jinak nádhernej, pro mě infarktovej zápas. Nevadí, go Isles go.

0/0
17.2.2015 18:06

P51e35t19r 31A84n38d51r65ý54s95e94k 9783181316847

Proc nehraje uzchodne dlouho Gudas? Zraneni nebo farma? Nejak mne to uniklo...

P94e25t97r 45V85o93n18d95r77á14č95e98k 3212706692159

Zranění kolena, v základní části už zřejmě nenastoupí.

+2/0
17.2.2015 10:07

V74l87a55s98t94i23s61l62a75v 11Š35ů41d36a 8724223259672

jestli to dobře půjde, tak nastoupí nejdřív v semifinále...

+2/0
17.2.2015 10:47

J25i43r36k66a 19S20t11r70e22b52e80l 8589843952

Arizona - Colorado, za celou druhou třetinu Arizona ani jednou nevystřelila na bránu, to se snad ani NJ nestane :-)

0/0
17.2.2015 9:52

J80a42n 65S13t34o47d63o73l81a 7621450683830

Stane se, v tom není až takový problém. Gólman řádně vymrzne, a pak se mu to tam může začít sázet. Nejpíš to nebyl tento případ, ale zase proč střílet, když není kloudná pozice. Nakonec měli skoro stejnou úspěšnost střelby jako Colorado. Prča by teprve byla, kdyby s těma 17 střelama vyhráli.

0/0
17.2.2015 10:49

L67i75b69o14r 91J80i41n94d37r42á47č64e77k 4547376829697

Tak hokej bez střel, nevím. V noci Islanders - Rangers střely 43:42. To už je na co koukat.

0/0
17.2.2015 18:11

J80a14n 89S14t53o98d70o69l86a 7761130513600

Jasně, NY derby muselo být fantastické, o tom nepochybuji.

0/0
17.2.2015 19:28

L73i31b49o35r 42J93i51n47d88r76á53č11e52k 4987276479567

A to jsem si myslel, že už to nikdo nepřekoná. Devils v posledním zápase 2 střely za první třetinu.

0/0
17.2.2015 18:08

D92a36n 90S21o80u40c77e79k 1248765970444

Boston nam nejak uvada, pokud to takhle pujde dal, tak je snad dostihnou i ti letci. Ne ze by meli tak oslnivou formu, ale Boston je na tom podle me jeste hur. no, na zapade, hlavne v pacificke divizi, je to vetsi zabava.

0/0
17.2.2015 9:29

J14a14n 37S52t75o68d26o25l52a 7221430403320

Taky mi přijde, že si Boston koleduje. Ještě nedávno měli komfortní náskok, teď už je to o chlup.

0/0
17.2.2015 10:50

L91i36b46o13r 10J98i53n32d40r83á76č60e49k 4927896709557

Podle mě se pořád dá na hru Bruins dívat, ale zápas Flyers v Buffalu byl utrpení.

P32e13t80r 92V60o87n87d14r41á75č23e76k 3532216732309

Přesně tak, dostat z 22 střel jen čtyři branky... Extratřída.

J64a49n 63T72o77m16á86š 9758736689799

Více výher jak Pavelec a lepší čísla Stačí?

0/0

P49e21t30r 88V17o10n21d47r27á75č91e75k 3712506242279

Nestačí protože poslední dobou se dost zhoršil.

+1/0
17.2.2015 10:08

V88e75r85o37n97i21k63a 89K83o15n79o31p29á25č17o35v90á 8349451272589

Paráda, že se Nestrašilovi po zranění a Jordánovi po druhém letošním povolání z farmy začalo dařit i bodově, Nestrašil hned tři body, Jordán první gól v NHL.

To Jirka Sekáč nehrál druhý zápas za sebou.