Hokejisté Kladna poprvé přehráli Jihlavu, Chomutov si zastřílel v Ústí

Hokejisté Kladna se dočkali prvního úspěchu ve čtvrtfinále první ligy s Jihlavou. Před domácími fanoušky zvítězili 4:3 a snížili stav série na 1:2. Chomutov deklasoval ve třetím duelu Ústí nad Labem na jeho ledě 9:2 a ujal se vedení 2:1 na zápasy. Jedna výhra dělí od postupu do semifinále Třebíč, která vyhrála v Havířově po nájezdech. Benátky nad Jizerou otočily ve třetí třetině duel s Českými Budějovicemi a v sérii vedou 2:1.

P61a86v42e81l 31H42o62l31m12a21n 8397486975939

Snad to Kladno a Chomutov dotáhnou do Extraligy,

Slávia a Olomouc může příští rok bojovat se Šumperkem apod.

M58a33r77t61i29n 27U36l30b65e13r62t 8433389606249

někdo musí být nejhorší stejně tak jako ty v téhle diskuzi, rozuměj nejhloupější (souzeno dle kvality příspěvků)

0/−1
22.2.2015 23:44

M25i85l65o57š 39F89i51a71l19a 2900391577432

Kladno vyhrálo zaslouženě, Jihlava snad ani jedna pořádná přihrávka v útočným pásmu, to se pak těžko tlačí. A oba by si měli sehnat nějakýho brankáře. Tohle je hrozný.

+1/−1
22.2.2015 22:08

J13o16s51e74f 14P97r33o59c19h30á70z73k70a 9659194122335

No Kladno bylo o fous lepší, ale nebýt vyuzitych přesilovek, prohrálo by. Dukla nesmí dělat zbytečně fauly a má slušnou šanci sérii vyhrát.

+3/0
23.2.2015 5:51

P90e42t25r 41M82o79l45á89k 9258851237864

Jo už je asi vše v pořádku. Už kladenští fans nebrečí, že je rozhodčí podřízl. Že byli pořád vyloučení, jako při prvním zápase, kdy poměr vyloučených byl stejný. Včera byl pomět KL:JI 2:6. Takže už je to asi v pořádku.:-P

0/−1
23.2.2015 9:08

F71r83a88n26t58i60š87e39k 39K37l64o15z 7642945831671

Takhle to mělo být i v Jihlavě. Jihlava při hře 5 na 5 nestačí a fauluje, ale rozhodčí to vůbec nepískaj.

0/0
23.2.2015 10:41

J33o42s68e85f 98P95r41o12c63h33á70z61k58a 9289834452375

Mě zase přijde, že si Kladno i kladeňáci v Jihlavě mysleli, že to bude pohoda.Ve třetím zápase se projevilo úzké hřiště. Doufám, že dnes Dukla vyhraje a ve čtvrtek doma potvrdí postup.

0/−1
23.2.2015 11:06

P46e46t80r 56M22o14l30á72k 9928631777204

No nevím kdo nestačil. Při druhém zápase byli ti vaši borci rádi, že už je konec zápasu. poslední třetinu už jen "chodili" po lede a to byl na začátku třetiny vyrovnaný stav!;-)

0/0
23.2.2015 11:44

M75i87l94o76š 65F82i26a36l87a 2350401807352

Jestli jsi to myslel na mě, tak mě je u prd..e kdo z nich postoupí, nefandím nikomu, jen jsem se byl kouknout, jak vypadá první liga. A pokud Ty brečíš nad včerejšími vyloučeními, tak bylo zřejmé, že Dukla bruslila mnohem pomaleji než Kladno a z toho vyplývaly ty fauly. Jinak první Kladeňák i první Jihlavák byli vyloučeni za nic, to zbylý už byly všechno fauly a navíc si myslím, že Dukla může být ráda za to, že minimálně dva fauly bez puku žádnej sudí neviděl a tak se navylučovalo. Jinak při takovýhle rozehrávce a bez přihrávky v útočný třetině nemůžeš čekat, že vyhrajete. Zápasy v Jihlavě jsem neviděl, nemohu soudit.

0/0
23.2.2015 12:17

P91a86v98e39l 21K54u90n36c 9682289238378

"Kladno na domácím ledě potřebovalo dokázat fanouškům, že sérii s Jihlavou nevypouští."

Jak vůbec může taková věc někoho napadnout?

+6/0
22.2.2015 21:50

M55a28t22t95e91o 44K28o31u35n75o38v93s94k74y 1110571578123

Tak extraligu vypustili celkem snadno ...

+1/0
22.2.2015 22:00

T15o64m55á64š 34R14a89n61d47a 2725506512575

Taky jsem se zamyslel, jak to autor myslí:)

0/0
22.2.2015 22:15

V73á66c30l46a70v 30Z44á52b17r19a55n58s62k92ý 8143642199961

Dukla je hodně nebezpečná ale Kladýnko dnes bojovalo,opět nás "podržel"chábera netuším proč v takových zápasech je v brance.Tak zítra to hoši musíme zopakovat.R^R^R^

J57i14ř80í 22P15u94d95i18l 8950118403108

Bohužel, Slovan Ústí hrálo i ve třetím utkání s Chomutovem jen se  16 muži v poli !!!!A přišlo díky nepotrestanému zákroku o dalšího muže do pole. Se zlomeninou už se fak hrát nedá! A hráčům za snahu patří obdiv !!V

T39o77m56á90š 30V55y59d37r84á38ř 8397659540713

senzační zápas,asi takhle nějak jsem si to představoval proti Ústí a jen tak dál hoši pirátský :-)R^