V předkole je vyrovnáno: Pardubice podesáté nepadly, uspěla i Plzeň

V extraligovém předkole play-off je vyrovnáno. Hokejisté Plzně porazili Mladou Boleslav těsně 2:1, Pardubice pro změnu přerušily nelichotivou šňůru devíti proher a přehrály Vítkovice 4:2. Obě série pokračují třetími duely v sobotu.

J98o40s93e29f 40S54t52e35f71l 5344957573770

Pardubice uz sleduji jen z internetu,ale jako rodily Pardubak jsem zazil Martince(genialni strujce hry a nahravac),Stastneho a Novaka.Jeste ted mi zahreje u srdce.

To byly kombinace,ten treti uz se trefoval do prazdne branky.Tak jako Sbornaja

v sedmdesatych letech(jak by taky ne,cely narodak byl vlastne CSKA,,tak byli tak sehrany,ze mohli hrat poslepu.

0/0
6.3.2015 19:31

M17i17l18o87š 75F58r97i30e21d32l 3119167686602

No když nestranný divák viděl, jak ve třetí třetině rozhodčí okatě připískávali VítkovicímRv, které snad nikdo nemá v play-off rád a nemusí je od dob, kdy je ještě trénoval Hadamczik, tak musel to vítězství Pardubicím přát. Bylo by nespravedlivé, kdyby včera prohrály, i když se je rozhodčí snažili zaříznout. Až na pár výjimek je ostuda, kdo v extralize píská;-(, bohužel lepší sudí nemáme.....

+1/−6
6.3.2015 9:51

L44a44d84i57s74l63a22v 79P11o31l64á22k 7474765855714

Nikdo nemá rád Vítkovice, nikdo nemá rád Kometu, nikdo nemá rád Zlín... tak nevrhněte, ať se hraje přebor Čech a nemusíte nikoho nenávidět.

+2/0
6.3.2015 13:24

J82a70r76o84s50l88a38v 59J69o50n62á86š 4878174912235

Nejvíc mě překvapilo, jak si vítkovičtí hráči ochotně lehali na zem. Třeba při těch dvou nefaulech před druhou vítkovickou brankou. Měl jsem vždycky Vítkovice za tvrdé, ale férové mužstvo. Že by infekce ze Zlína? Rv

+1/−7
6.3.2015 9:43

D71a93n18i89e86l 76V31a93l64e36n16t85a 6327639219300

Jako fanouškovstvím nezaujatý TV-divák musím nahlásit, že ti očíslovaní-pruhovaní nějak podezřele moc připískávali pro Pardubice.

Bylo to očí bijící. 8-o

Ale "Poruba" si to herním nasazením prohrála sama... Rv

+4/−3
6.3.2015 8:14

J44a48r49o39s39l82a20v 54J16o34n86á34š 4118354902925

Hlavně bylo podezřelé to, jak poslali Pardubice do tří po faulech, které nebyly!

+1/−2
6.3.2015 9:36

D38a51n49i52e68l 94V84a16l49e81n30t23a 6827519369160

"trapné" kompenzace pruhované šaškárny...

+1/0
6.3.2015 9:41

D38a41n51i48e67l 62V83a87l83e62n83t61a 6887959919390

jo - a třetí část jsem neviděl, bo došla návštěva... :-)

P91e70t78r 12H84r34a71b36á35k 6860907292630

Tak můj tip 3-1 pro Boleslav se zřejmě vyplní, ale kdo mne včera překvapil byly Vítkovice, které prohrály. Zde můj tip 3-1 pro ně trošku praská ve švech.

0/0
6.3.2015 7:12

Z17d11e32n55ě91k 86D80o22h62n97a56l 4379400250464

I když vám nefandím, myslím, že u vás to bude vyrovnaný, 3 - 1 asi ne...  A Vítky si to snad v Pardubkách podrží, i když Pojišťováci dokážou překvapit, bohužel :-(

+2/−3
6.3.2015 7:27

J66a71n 28S12c69h51l88o33g89e79r 1678109135402

Proč píská zápas Pardubic rozhodčí z Pardubic:-)))...bylo to vidět ve druhé třetině...nadzvednutá hokejka Čáslavy...sekání...souboj před brankou, kde hráč Pardubic má hokejku na zadní straně krku hráče Vítkovic (asi 4x ho ak postrčil) a vedle odstrčí hráč Vítkovic hráče Padubic hokejkou ve výši pasu...hráč Pardubic spadne...hráč Vítkovic jde na TL...:-)

+1/−6
6.3.2015 7:05

Z35d81e23n91ě68k 19D50o66h44n84a81l 4229420390714

Protože Hribik to maskuje tím, že píská blbě na všechny strany, tak to tak hloupě nevypadá, když si občas foukne pro Pardubky:-P

+2/−1
6.3.2015 7:24

P32a74v53e19l 35M69i62c67h88e59k 5211275761429

no chlapci že jste tu nebrečeli včera..., já tam žádné připískávání pro Pardubice neviděl. Rozhodčí se ufouknul na obě strany. Jediné, čeho jsem si všimnul, bylo a netvrdím, že to byl jediný přehma, ale asi ten nejviditelnější, že vyloučil ve třetí třetině hráče Pardubic za to, že sebou vítkovický hráč praštil o led aniž by se ho obránce nějak dotknul a díky tomu dali Vítkovice na 2:3 ( po dalším faulu při přesilovce 5:3)

Chápu, že jste zklamaní z výsledku, ale hned všechno automaticky házet na rozhodčího. To je možné jen u nás... nikde žádné ocenění toho, že by třeba soupeř zahrál dobře... to se prostě u nás nenosí. Buď vyhrajeme, nebo za všechno může rozhodčí...

+8/0
6.3.2015 7:39

T74o34m86á77š 81S36t26a42n45ě70k 3161944109

Zajímavé. Mám z toho zcela opačný dojem. Viz. třetí třetina a poslání pardubek do tří za dva vymyšlené fauly.

+2/0
6.3.2015 8:55

T37o43m30á56š 19V59a60n67č15u23r90a 4778705710238

A proč by neměl pískat? Je snad napsáno v pravidle, že zápas nesmí řídit rozhodčí z města jednoho z hokejových klubů? Je jedno, že rozhodčí je z daného města. Jeho úkolem je být nestranný. Pokud existuje podezření, že stranil jedné straně, tak ať se vydá podnět k prošetření. Ostatně stranění může nastat klidně u kohokoli. Co takhle pardubický rozhodčí, který však fandí Vítkovicím? Sice blbost, ale klidně se to může stát.

0/0
6.3.2015 13:04

J34a41r57o90s73l33a68v 59J93o44n59á12š 4558884392815

Navíc si myslím, že ho Vítkovice mohly vetovat.

0/0
6.3.2015 15:59

O12s39k69a35r 33K67o12v11a67ř25í74k 8697213956987

Takže ČT nabídne pouze případný 5.zápas předkola...

T56o15m77á75š 40Č87e48c10h 4463889659390

biatlon má přednost....mě to envadí, já stejně koukám na hokej z pc.

+1/0
6.3.2015 6:00

Z55d33e57n58ě98k 48D97o45h48n47a52l 4809360680874

stejně se pomalu poslední dobou dívám jen na Tipáč...

0/0
6.3.2015 7:28

M17a93r66i49e 42V89e52r20n20e95r92o79v17a 9601207279

Ten gól na 5:2 měl samozřejmě platit, ze záznamu je to patrné. Sýkora jej vsítil v čase 0:01!!!!

P46a90v80l88í32n66a 85F68á13b96e38r81o44v28á 9366707219881

Hlavně asi tři vyloučení neměla být, ale to už je teď jedno...

+2/0
5.3.2015 21:21

M61i61c59h81a65l 33H81u65s20e38k 9494283160224

důležitý je čas u videosudího na obrazovce..

0/0
5.3.2015 21:40

J45a37n 66L31a60p21e34š 5425660489

...doufám,že to klicí z Plzně u békáček ukončí...holt ten nahoře nebyl doma a barážisti o chloupek pronikly nedopatřením do Předkola play off...ale aspoň budou mít v tom městečku na dlouhý časy na co vzpomínat;-)

+4/−5
5.3.2015 21:07

O14s31k74a65r 38K98o96v90a66ř47í12k 8107263646357

Proč snižovat výkon Bolky? Nehrajou špatně, nadšení jim nechybí.

P17a60v14e19l 10H63o29l93m20a77n 8437586265369

Tak si zajdi k lékaři, on už to s tebou probere.

0/0
6.3.2015 9:49

P20a41v57e60l 67H20o44l20m12a94n 8137136665849

Tak si zajdi k lékaři, on už to se tebou probere.

0/0

O19s29k29a39r 59K29o30v48a91ř81í66k 8827813166157

Vítek musí hlavně vsadit na Šindeláře. Pardubice vyhrály zaslouženě, nicméně opět se bály o výsledek. Z Pardubic jedno vítězství musí být.

+3/−2
5.3.2015 21:05

P85i91v97o90ň40k45a 26M70i33r33o14s11l96a58v 8192152951962

Jak jedno vítězství?Předkolo se hrá jenom na tři vítězný zápasy.

V27á33c89l82a75v 69D84v48o30r24s37k86ý 8986931337734

Přemýšlím, co ty naše kluky vede k tomu, že mačkají soupeře jak citrón, dají branky a pak následně absolutně přestanou hrát a po tom, co dostanou nešťastný gol se strachují o výsledek až do konce. No přičítím to pořád nezkušenému, mladému manšaftu. Jsem ale pořád optimista, v Bolce to chce přestát úvodní tlak. Tam je jasné, že narozdíl od nás bude narváno a diváci budou hnát domácí o život. Prvních 10 minut bude kritických. Když to vydržíme, tak máme na to vyhrát klidně oba 2 zápasy.

J53a78n 81H81a65ž10m33u98k88a 6163886875

Škoda, že Bolka nevyhrála. Celý národ jí přál. Doma musí Plzeň dát.

V34á88c35l46a83v 45D77v17o22r36s59k14ý 8606821137684

Baríku já ti strašně nerad kazím iluze, ale tohle není fotbal. Mezi sparťanskými a plzeňskými faniušky v hokeji nevládne absolutně žádná nevraživost. Takže tenhle tvůj trolling je tady zbytečnej. Běž dělat ze sebe blba na fotbalové diskuze a vymysli další konspiranční teorii o tom, že si Viktorka koupila plzeňskou hygienu. Tam je to na to už každý zvyklý.