V předkole je vyrovnáno: Pardubice podesáté nepadly, uspěla i Plzeň

V extraligovém předkole play-off je vyrovnáno. Hokejisté Plzně porazili Mladou Boleslav těsně 2:1, Pardubice pro změnu přerušily nelichotivou šňůru devíti proher a přehrály Vítkovice 4:2. Obě série pokračují třetími duely v sobotu.

J12o88s34e79f 83S10t89e58f29l 5594847353610

Pardubice uz sleduji jen z internetu,ale jako rodily Pardubak jsem zazil Martince(genialni strujce hry a nahravac),Stastneho a Novaka.Jeste ted mi zahreje u srdce.

To byly kombinace,ten treti uz se trefoval do prazdne branky.Tak jako Sbornaja

v sedmdesatych letech(jak by taky ne,cely narodak byl vlastne CSKA,,tak byli tak sehrany,ze mohli hrat poslepu.

0/0
6.3.2015 19:31

M13i71l15o30š 94F71r77i86e30d62l 3149787126482

No když nestranný divák viděl, jak ve třetí třetině rozhodčí okatě připískávali VítkovicímRv, které snad nikdo nemá v play-off rád a nemusí je od dob, kdy je ještě trénoval Hadamczik, tak musel to vítězství Pardubicím přát. Bylo by nespravedlivé, kdyby včera prohrály, i když se je rozhodčí snažili zaříznout. Až na pár výjimek je ostuda, kdo v extralize píská;-(, bohužel lepší sudí nemáme.....

+1/−6
6.3.2015 9:51

L49a20d11i91s32l83a19v 26P92o48l37á91k 7634395765974

Nikdo nemá rád Vítkovice, nikdo nemá rád Kometu, nikdo nemá rád Zlín... tak nevrhněte, ať se hraje přebor Čech a nemusíte nikoho nenávidět.

+2/0
6.3.2015 13:24

J94a18r23o56s34l73a75v 17J47o54n38á41š 4258684712745

Nejvíc mě překvapilo, jak si vítkovičtí hráči ochotně lehali na zem. Třeba při těch dvou nefaulech před druhou vítkovickou brankou. Měl jsem vždycky Vítkovice za tvrdé, ale férové mužstvo. Že by infekce ze Zlína? Rv

+1/−7
6.3.2015 9:43

D14a97n50i19e19l 57V91a12l77e92n55t22a 6817679799240

Jako fanouškovstvím nezaujatý TV-divák musím nahlásit, že ti očíslovaní-pruhovaní nějak podezřele moc připískávali pro Pardubice.

Bylo to očí bijící. 8-o

Ale "Poruba" si to herním nasazením prohrála sama... Rv

+4/−3
6.3.2015 8:14

J57a53r63o19s70l87a91v 25J45o34n83á83š 4388804832775

Hlavně bylo podezřelé to, jak poslali Pardubice do tří po faulech, které nebyly!

+1/−2
6.3.2015 9:36

D79a64n26i58e40l 35V88a84l59e31n53t55a 6807299949650

"trapné" kompenzace pruhované šaškárny...

+1/0
6.3.2015 9:41

D86a58n27i67e24l 17V65a43l19e58n92t72a 6337179289490

jo - a třetí část jsem neviděl, bo došla návštěva... :-)

P64e14t87r 28H51r32a66b20á64k 6560607242310

Tak můj tip 3-1 pro Boleslav se zřejmě vyplní, ale kdo mne včera překvapil byly Vítkovice, které prohrály. Zde můj tip 3-1 pro ně trošku praská ve švech.

0/0
6.3.2015 7:12

Z76d94e22n36ě23k 35D16o68h57n61a62l 4839940600504

I když vám nefandím, myslím, že u vás to bude vyrovnaný, 3 - 1 asi ne...  A Vítky si to snad v Pardubkách podrží, i když Pojišťováci dokážou překvapit, bohužel :-(

+2/−3
6.3.2015 7:27

J95a42n 42S32c52h20l33o17g28e28r 1988969885142

Proč píská zápas Pardubic rozhodčí z Pardubic:-)))...bylo to vidět ve druhé třetině...nadzvednutá hokejka Čáslavy...sekání...souboj před brankou, kde hráč Pardubic má hokejku na zadní straně krku hráče Vítkovic (asi 4x ho ak postrčil) a vedle odstrčí hráč Vítkovic hráče Padubic hokejkou ve výši pasu...hráč Pardubic spadne...hráč Vítkovic jde na TL...:-)

+1/−6
6.3.2015 7:05

Z33d47e54n12ě50k 94D50o78h21n84a52l 4229620950564

Protože Hribik to maskuje tím, že píská blbě na všechny strany, tak to tak hloupě nevypadá, když si občas foukne pro Pardubky:-P

+2/−1
6.3.2015 7:24

P36a65v66e36l 15M68i68c24h27e91k 5771655711149

no chlapci že jste tu nebrečeli včera..., já tam žádné připískávání pro Pardubice neviděl. Rozhodčí se ufouknul na obě strany. Jediné, čeho jsem si všimnul, bylo a netvrdím, že to byl jediný přehma, ale asi ten nejviditelnější, že vyloučil ve třetí třetině hráče Pardubic za to, že sebou vítkovický hráč praštil o led aniž by se ho obránce nějak dotknul a díky tomu dali Vítkovice na 2:3 ( po dalším faulu při přesilovce 5:3)

Chápu, že jste zklamaní z výsledku, ale hned všechno automaticky házet na rozhodčího. To je možné jen u nás... nikde žádné ocenění toho, že by třeba soupeř zahrál dobře... to se prostě u nás nenosí. Buď vyhrajeme, nebo za všechno může rozhodčí...

+8/0
6.3.2015 7:39

T17o94m35á18š 79S52t37a25n38ě92k 3201554549

Zajímavé. Mám z toho zcela opačný dojem. Viz. třetí třetina a poslání pardubek do tří za dva vymyšlené fauly.

+2/0
6.3.2015 8:55

T63o31m46á98š 97V69a21n70č90u43r40a 4618985630778

A proč by neměl pískat? Je snad napsáno v pravidle, že zápas nesmí řídit rozhodčí z města jednoho z hokejových klubů? Je jedno, že rozhodčí je z daného města. Jeho úkolem je být nestranný. Pokud existuje podezření, že stranil jedné straně, tak ať se vydá podnět k prošetření. Ostatně stranění může nastat klidně u kohokoli. Co takhle pardubický rozhodčí, který však fandí Vítkovicím? Sice blbost, ale klidně se to může stát.

0/0
6.3.2015 13:04

J40a83r57o26s83l16a16v 76J56o85n54á26š 4148984492375

Navíc si myslím, že ho Vítkovice mohly vetovat.

0/0
6.3.2015 15:59

O43s93k23a23r 59K95o55v77a67ř11í91k 8467133916777

Takže ČT nabídne pouze případný 5.zápas předkola...

T25o94m66á91š 92Č12e28c14h 4503649809860

biatlon má přednost....mě to envadí, já stejně koukám na hokej z pc.

+1/0
6.3.2015 6:00

Z11d47e26n15ě23k 40D53o93h76n97a59l 4359130390344

stejně se pomalu poslední dobou dívám jen na Tipáč...

0/0
6.3.2015 7:28

M41a84r52i12e 81V85e35r56n84e96r78o21v97a 9751987489

Ten gól na 5:2 měl samozřejmě platit, ze záznamu je to patrné. Sýkora jej vsítil v čase 0:01!!!!

P76a66v31l47í95n94a 62F68á58b89e91r70o24v27á 9346687849391

Hlavně asi tři vyloučení neměla být, ale to už je teď jedno...

+2/0
5.3.2015 21:21

M82i24c88h85a86l 95H93u43s46e62k 9734863450264

důležitý je čas u videosudího na obrazovce..

0/0
5.3.2015 21:40

J23a39n 95L78a69p17e97š 5155760909

...doufám,že to klicí z Plzně u békáček ukončí...holt ten nahoře nebyl doma a barážisti o chloupek pronikly nedopatřením do Předkola play off...ale aspoň budou mít v tom městečku na dlouhý časy na co vzpomínat;-)

+4/−5
5.3.2015 21:07

O49s54k24a83r 94K53o31v89a75ř91í54k 8477693876797

Proč snižovat výkon Bolky? Nehrajou špatně, nadšení jim nechybí.

P11a86v38e88l 25H31o83l19m21a93n 8477516785589

Tak si zajdi k lékaři, on už to s tebou probere.

0/0
6.3.2015 9:49

P50a18v52e95l 69H33o67l90m35a90n 8887726565139

Tak si zajdi k lékaři, on už to se tebou probere.

0/0

O25s74k43a70r 22K38o49v52a43ř61í85k 8767333626607

Vítek musí hlavně vsadit na Šindeláře. Pardubice vyhrály zaslouženě, nicméně opět se bály o výsledek. Z Pardubic jedno vítězství musí být.

+3/−2
5.3.2015 21:05

P75i84v95o98ň32k11a 74M96i40r15o85s31l43a94v 8122972351572

Jak jedno vítězství?Předkolo se hrá jenom na tři vítězný zápasy.

V51á27c19l47a58v 87D50v74o35r53s78k65ý 8926281647804

Přemýšlím, co ty naše kluky vede k tomu, že mačkají soupeře jak citrón, dají branky a pak následně absolutně přestanou hrát a po tom, co dostanou nešťastný gol se strachují o výsledek až do konce. No přičítím to pořád nezkušenému, mladému manšaftu. Jsem ale pořád optimista, v Bolce to chce přestát úvodní tlak. Tam je jasné, že narozdíl od nás bude narváno a diváci budou hnát domácí o život. Prvních 10 minut bude kritických. Když to vydržíme, tak máme na to vyhrát klidně oba 2 zápasy.

J49a60n 78H82a55ž70m84u94k14a 6673126305

Škoda, že Bolka nevyhrála. Celý národ jí přál. Doma musí Plzeň dát.

V40á45c89l63a90v 84D73v55o11r48s12k57ý 8596211397424

Baríku já ti strašně nerad kazím iluze, ale tohle není fotbal. Mezi sparťanskými a plzeňskými faniušky v hokeji nevládne absolutně žádná nevraživost. Takže tenhle tvůj trolling je tady zbytečnej. Běž dělat ze sebe blba na fotbalové diskuze a vymysli další konspiranční teorii o tom, že si Viktorka koupila plzeňskou hygienu. Tam je to na to už každý zvyklý.