Hertl ukončil střelecký půst a zařídil výhru, Jágr dvakrát asistoval

Po třech zápasech bez bodu a dokonce třinácti bez vstřelené branky se útočník Tomáš Hertl v NHL připomněl bilancí 1+1, kterou zařídil výhru San Jose nad silným Nashvillem 2:0. V celkově jedenácti čtvrtečních duelech se prosadilo deset českých hokejistů. Jaromír Jágr a Milan Michálek měli po dvou asistencích a mezi střelci figurovali kromě Hertla ještě další mladíci David Pastrňák a Andrej Nestrašil.

M35a39r10e10k 63S78e56l34i78n52g47e42r 5399287176686

Nevite nekdo, proc Z. Michalek neodehral za St. Louis jeste ani minutu?

J21o51s54e77f 72S95t84e79f55l 5234207543810

Dival jsem se na sestrih Pitsburgu a Crosby pekne nahraval na goly,dal gol(plno tu rekne,no jo z presilovky),malem dal i druhy,jednou mu nenahral spoluhrac8stal tam sam).Ale co uz jsem precetl negativnich veci na neho,az neskutecny.

0/0
13.3.2015 12:28

M45a21r54t25i84n 72S27ý55k97o44r15a 1627428907827

Celkem se divím, že Jágrovi připsali mínusový bod, když už byl snad jednou nohou na střídačce. Jinak to, jak netrefil prázdnou branku bylo moc hezké, takhle nedožene ani Dionna.

O32n19d31ř84e73j 68H86r77u81b63o57š 2879224162494

Idnes admini, zabanujte to tele Hažmuku na pár dní at se probere idiot a chvilku jde taky na vzduch

0/−2
13.3.2015 11:17

J24a40n 15H11a43ž92m55u68k76a 6773246325

Jágr - první gól byl vlastní, to asistence ani nebya, a druhý nahrál kilometr od brány.V té touze po rekordech v NHL počítají vše.

L27u24d58e83k 85N86o29v25a18k 9806323241647

Prvni gol byl v presilovce, kdyz tam totalne zavarili a druhy nahraval ve strednim pasmu, kdyz mel na sobe tri hrace, co jsi dokazal ty, ubozaku

D44a55v87i48d 67H77o53l91c92m34a59n 8474715866789

Žil jsem v tom, že v přesilovce se + přičte hráči který dal gól a - tomu kdo je vyloučen.

M56a30r68t27i20n 68S96ý59k96o93r44a 1307188407257

8-o V tomhle má dost lidí zmatek, ale tohle jsem ještě neslyšel. Není to inspirováno nějakým jiným sportem?

0/0
13.3.2015 12:03

J76a56n 97H23a43ž63m78u39k51a 6663186905

Wolfe,Wolfe. Jak prosté. Kdybys lidi neurážel a více se zajímal o hokej, věděl bys to taky.

+2/−4
13.3.2015 10:55

J28a37r87e91k 93W24o83l95f 5710339160

tak já to sem postnul jako recesi, protože se to níže řeší min. 3x a jinak v každý druhý diskuzi, ale to ty bys stejně nepochopil...

K89a27r59e12l 76K78a31v18k12a 9499169337436

pokud Hertlovci vyhráli 2:0 a Hertl dal gól + asistenci, tak jam může mít +/- = 0 ???

J12a94n 15S72o45u96k50u18p 1514594866705

V pohodě, stačilo odrolovat diskuzi níže, kde se to sáhodlouze řeší..

J18o86s10e78f 25D71o47l93e22ž42a73l 1316327561

Oba góly padly v přesilovce, +/- body se počítají jen za hru v plném počtu.

+3/0
13.3.2015 9:32

K17a68r67e62l 64K20a16v54k66a 9659519477826

aha, díky R^

+1/0

J91a16n 19S39o40u81k41u36p 1194494386365

Přesněji za hru při vyrovnaném počtu na ledě(s jednou výjimkou)..  EV a FS jsou dvě různé věci.

K98a22r35e63l 29Š44o37u76m87a55l 1864123128

Jágr dneska výbornej, bojoval, jezdil nahoru dolů. V podstatě skoro při každém střídání jeho lajny si vytvořili tlak a soupeř zbůhdarma vyhazoval. Nicméně ta střelba! Minimálně 2 gólovky tam byly, jednou dokonce na něj zívala prázdná brána, jenom to zvednou přes beton a trefit branku. Jinak až na ten vítěznej gól Barkova, po hezké kombinaci Jágr-Huberdeau-Barkov, to byl zápas samejch ušmudlanejch gólů. A úlet rozhodčího ve třetí třetině (za stavu 2:2),kdy neodpískal zjevnej faul Jets a po protestech střídačky poslal do čtyřech Floridu za nesportovní chování, jasně ukázal, že naše nadávání na rozhodčí v české extralize není tak úplně na místě ...

+4/0
13.3.2015 9:13

J43a49n 90S29o96u28k38u35p 1764704396285

+1 s těma zebrama, někdy dělají neuvěřitelné přešlapy...

0/0
13.3.2015 9:14

J13i90ř70í 89Š41t84ě34r50b31a 9403682157725

Prave včera jsem koumal statistickou úspěšnost střelby..zatímco např.hudler je zhruba mezi top5 celé nhl, jarda naopak na chvostu,což je poněkud preqapive..asi že střílí zhruba pořád stejne,ale už to tam holt tolik nepadá.. A taky to uz precejen není jeho hlavní úkol, poslání

0/0
13.3.2015 11:29

J89a15n 11S59o97u92k88u33p 1604404406665

On má kupy jiných statistik, které mu za poslední roky šly dost dolů - třeba blokování (to prostě nedělá), GvA má hodně špatné. Celkově mu šla hodně dolů procenta přihrávek a nahoru ztráty. Nicméně je to složitější, on si svoji práci dělá stále stejně (stejně dobře! o tom žádná), ale NHL se změnila, vysloveně na držení puku už se dneska nevyhrává. Porovnejte jeho staré zápasy s dnešními a zaměřte se na jeho práci ve středním pásmu, kde je poměrně slabý a často ztrácí (což bylo třeba viditelné i na OH, kde ta taktika ´na Jágra´ prostě nefungovala).

0/0
13.3.2015 11:59

P31a19t61r39i81k 31P50í95c45h26a53l 4652866567

Byl dobrej dneska. Na Floridě jsou z něho paf. Furt jeho zestřihy akcí,nahrávek atd.... Furt si vozí 2 hráče na zádech. Ovšem to publikum. Poloprázdno a ticho.

0/0
13.3.2015 12:05

D69a62v61i80d 12Z79a84j56d16á23k 8375752770771

Nechapu,jak muze mit ve statistice +/- nulu,kdyz vyhrali 2:0 a on jeden gol dl a druhy prihrl.To strilel ze stridacky?

D18a28v19i36d 72Z60a44j71d51á33k 8355702790371

Buh s tim nema nic spolecneho.Jen jsem se zeptal.

0/−2
13.3.2015 8:45

J59i80ř74í 12L47i11e16t53a72v54e50c 8743929343639

Takhle se to počítá od začátku historie NHL, a Vy to najednou nemůžete pochopit. Měnit to kvůli Vám asi nebudou. Víte, jak by na tom byl třeba Jágr v +/-, kdyby se mu do toho počítaly všechny body z přesilovek?

T53o24m33á70š 32S79e51i44d72l 4346192426647

Bůh s tím má velmi společného , On je už to jediné poslední co může tenhle národ zachránit.

J47a43n 97S15o54u68k84u18p 1114264286405

Ano, jeden střílel ze střídačky a druhý tam napálil přímo z kabiny, navíc tenisovou raketou. V druhém setu měl taky několik šancí, ale dostal trestné kolečko, tak z toho nic nebylo.

+12/0
13.3.2015 9:02

J27a13n 70N53e21š12p30o63r 4406988376162

Pěkně jste si  naběhl, to se tady řeší každou druhou diskuzi :-) Navíc nešťastně položený dotaz, a ještě navíc se to probírá o něco níže.

0/0
13.3.2015 9:11

J21a43k45u94b 82Č94í32ž24e76k 1123338877816

Nechci být nepřející, ale Winnipeg a Florida na devátém místě by mohli znamenat hned několik posil na MS. :-)[>-]

+2/−1
13.3.2015 8:28

J45a88n 14Š49u11l40a 9481366327682

Safra já to PO Floridě tak přeju - ten tým si ho prostě vzhledem k minulým sezonám zaslouží. Nehledě na to, že hráči Bostonu a M. Michálek by se nám na MS všichni moc hodili R^!!

+3/0
13.3.2015 8:12

J94i95ř64í 95L12i18e81t89a47v15e90c 8933219333899

Taky může postoupit jak Florida, tak Boston a může to odnést Washington.

+1/−1

J35a15n 93Z14á63p24a78ř81k71a 7742224251241

Přesně tak se stane! Boston ze sedmého, Florida z osmého a Ovečkin si přijede do Prahy pro zlato ;-)

M51i77c80h58a74l 34H53i31r68k53a 4257236920303

Florida dobrý, ale co je to platné, když Boston zase vyhrál, sice v prodl., ale vyhrál. Náskok 6 bodů se zdá být luxusní, tuším, že tam budou 3 vzájemné zápasy, ale nelze asi počítat se 100% úspěšností pro Floridu.

+3/0
13.3.2015 8:07

J88a91n 67S60v77o26b21o16d46a 3827904179163

Vzhledem k tomu, jak Florida na Boston "umí", tak se rozdíl spíše rozroste o dalších 6 bodů.

0/0
13.3.2015 9:05

V73e98r68o13n92i98k80a 33K44o44n64o63p44á44č58o28v30á 8349831342779

Pasta řádil a bavil diváky, se Spoonerem jim to fakt šlape, pak dvě obrovské šance v prodloužení - trenér se je dokonce nebál při vyloučeních spolu nasadit  do prodloužení 3 na 3, jen jsem zvědavá, až se vrátí Krejčí, jak to poskládají. Na druhé straně Palát bude kvůli zranění z minulého utkání chybět dva až tři týdny, Andrej Šustr asistence a přes 20 minut na ledě.

JJ dvě asistence v lajně s mladíky a už jen devět bodů mu chybí na čtvrtého Rona Francise a 11 bodů k dosažení 1 800 bodů, na druhé straně dostali hodně prostoru Frolík s Tlustým a jako jedni z mála nebyli v záporných číslech, když se podíleli na jednom z gólů.

Další dobré výkony podali Nestrašil (gól, +2, přes 15 minut ice-time) a Jordán (asistence) za Carolinu. Letos to z NHL žádná záplava posil nebude, myslím, že by stálo za to, je minimálně povolat do přípravného kempu. Nestrašil pravidelně dělá při přesilovkách tzv. toho otravného před brankou, umí udržet puk, je zodpovědný dozadu, takový hráč by se zvlášť naší repre hodil. Dmitrij Jaškin nastupuje  v lajně se Steenem a Stastnym, to je hodně dobrá společnost.

Jsem ráda, že Tomáš konečně prolomil tu střeleckou a bodovou smůlu, protože co jsem viděla předchozí utkání, tak 14 dní dozadu, tak šance byly jak Tomovi vlastní, tak ty, které připravil pro spoluhráče, v minulém nebo předminulém utkání tyčka. Dneska v lajně s Wingelsem a Tierneym. Navíc už v první třetině mu neuznali gól, když byl krosčekovaný na brankáře obličejem na tyčku, naštěstí si to pak vynahradil. Letos už podruhé vítězný gól proti Predators.

+25/0
13.3.2015 8:00

T40o22m36á59š 17S65e78i45d41l 4976662676287

No tak to trochu uvedeme do reality , ,,Pasta,, tak úplně neřádil , gol co dal bruslí byl na hraně regulérnosti , v zápase dostává slušný prostor , ale byl často vidět spíš když se zvedal z ledu.Zatím toho sám moc nevytvoří , těží spíše ze spoluhráčů, v prodloužení měl krásnou akci , kdy mohl rozhodnout.Nájezd nedal. Na mladého kluka moc pěkný výkon. Prosím nedělejme zase z něho Boha , jako z Hertla , je to první sezona , ať to není zklamání příští rok. Dnes dle mého si daleko větší pozornost zaslouží Nestrašil , už jen díky zarputilosti se kterou se vyškrábal z ECHL až do NHL , to je velmi těžké a zaslouží to respekt. Hraje velmi dobře a jde stále nahoru , pomalu ale jistě , to je moc důležité.Českým fans chybí objektivní přístup , potřebují ten senzační , bulvární nádech z Blesku. To samé je s Mrázkem , je to mladý kluk co má vše před sebou , žádný hotový golman , tady se z něho dělá superstar jako by odchytal 10 let. Má talent , ale také velké výkyvy ve výkonnosti. Píše se většinou jen o tom , že něco super zachytal , ale on taky střídal . Dnes se tu taky ,,uhertujeme,, to je příklad velkých očekávání a velkých zklamání. Nesouhlasím s Růžou , že měl zůstat ještě doma , ale měl hrát první sezonu takových alespoň 40 zápasů na farmě. Vše má svůj čas , a tohle kvaltování je k …..!! Ti hráči mají velký talent a potenciál , ale musí všichni v klidu dozrát do maximální velikosti , třeba Hašků a Hudlerů .