Hertl ukončil střelecký půst a zařídil výhru, Jágr dvakrát asistoval

Po třech zápasech bez bodu a dokonce třinácti bez vstřelené branky se útočník Tomáš Hertl v NHL připomněl bilancí 1+1, kterou zařídil výhru San Jose nad silným Nashvillem 2:0. V celkově jedenácti čtvrtečních duelech se prosadilo deset českých hokejistů. Jaromír Jágr a Milan Michálek měli po dvou asistencích a mezi střelci figurovali kromě Hertla ještě další mladíci David Pastrňák a Andrej Nestrašil.

M40a20r75e62k 39S71e82l25i71n59g83e15r 5349167986466

Nevite nekdo, proc Z. Michalek neodehral za St. Louis jeste ani minutu?

J77o11s55e90f 24S67t43e53f78l 5184297653240

Dival jsem se na sestrih Pitsburgu a Crosby pekne nahraval na goly,dal gol(plno tu rekne,no jo z presilovky),malem dal i druhy,jednou mu nenahral spoluhrac8stal tam sam).Ale co uz jsem precetl negativnich veci na neho,az neskutecny.

0/0
13.3.2015 12:28

M44a38r30t29i52n 70S71ý72k67o21r86a 1817808557927

Celkem se divím, že Jágrovi připsali mínusový bod, když už byl snad jednou nohou na střídačce. Jinak to, jak netrefil prázdnou branku bylo moc hezké, takhle nedožene ani Dionna.

O83n25d98ř25e13j 80H56r25u57b98o63š 2129154382864

Idnes admini, zabanujte to tele Hažmuku na pár dní at se probere idiot a chvilku jde taky na vzduch

0/−2
13.3.2015 11:17

J79a37n 85H61a97ž84m15u42k42a 6953626715

Jágr - první gól byl vlastní, to asistence ani nebya, a druhý nahrál kilometr od brány.V té touze po rekordech v NHL počítají vše.

L55u77d97e16k 75N12o33v66a44k 9586323681137

Prvni gol byl v presilovce, kdyz tam totalne zavarili a druhy nahraval ve strednim pasmu, kdyz mel na sobe tri hrace, co jsi dokazal ty, ubozaku

D15a30v22i34d 62H93o37l32c81m58a96n 8354935306979

Žil jsem v tom, že v přesilovce se + přičte hráči který dal gól a - tomu kdo je vyloučen.

M63a47r48t32i57n 34S56ý37k83o58r38a 1757708887227

8-o V tomhle má dost lidí zmatek, ale tohle jsem ještě neslyšel. Není to inspirováno nějakým jiným sportem?

0/0
13.3.2015 12:03

J78a13n 83H44a41ž78m91u86k91a 6743496715

Wolfe,Wolfe. Jak prosté. Kdybys lidi neurážel a více se zajímal o hokej, věděl bys to taky.

+2/−4
13.3.2015 10:55

J32a83r70e77k 11W74o46l32f 5420279210

tak já to sem postnul jako recesi, protože se to níže řeší min. 3x a jinak v každý druhý diskuzi, ale to ty bys stejně nepochopil...

K31a67r56e45l 65K58a16v65k61a 9749679967696

pokud Hertlovci vyhráli 2:0 a Hertl dal gól + asistenci, tak jam může mít +/- = 0 ???

J10a66n 79S46o44u43k90u16p 1724574286395

V pohodě, stačilo odrolovat diskuzi níže, kde se to sáhodlouze řeší..

J69o45s84e72f 77D56o83l53e81ž70a78l 1826197741

Oba góly padly v přesilovce, +/- body se počítají jen za hru v plném počtu.

+3/0
13.3.2015 9:32

K54a15r40e14l 82K28a80v62k93a 9579149177486

aha, díky R^

+1/0

J65a57n 60S97o23u64k62u33p 1674314706865

Přesněji za hru při vyrovnaném počtu na ledě(s jednou výjimkou)..  EV a FS jsou dvě různé věci.

K52a16r91e51l 64Š32o77u29m52a75l 1144263228

Jágr dneska výbornej, bojoval, jezdil nahoru dolů. V podstatě skoro při každém střídání jeho lajny si vytvořili tlak a soupeř zbůhdarma vyhazoval. Nicméně ta střelba! Minimálně 2 gólovky tam byly, jednou dokonce na něj zívala prázdná brána, jenom to zvednou přes beton a trefit branku. Jinak až na ten vítěznej gól Barkova, po hezké kombinaci Jágr-Huberdeau-Barkov, to byl zápas samejch ušmudlanejch gólů. A úlet rozhodčího ve třetí třetině (za stavu 2:2),kdy neodpískal zjevnej faul Jets a po protestech střídačky poslal do čtyřech Floridu za nesportovní chování, jasně ukázal, že naše nadávání na rozhodčí v české extralize není tak úplně na místě ...

+4/0
13.3.2015 9:13

J27a84n 94S19o91u80k72u82p 1224414946225

+1 s těma zebrama, někdy dělají neuvěřitelné přešlapy...

0/0
13.3.2015 9:14

J21i98ř95í 16Š55t23ě93r77b71a 9243552197275

Prave včera jsem koumal statistickou úspěšnost střelby..zatímco např.hudler je zhruba mezi top5 celé nhl, jarda naopak na chvostu,což je poněkud preqapive..asi že střílí zhruba pořád stejne,ale už to tam holt tolik nepadá.. A taky to uz precejen není jeho hlavní úkol, poslání

0/0
13.3.2015 11:29

J74a79n 16S64o17u31k39u81p 1134834796345

On má kupy jiných statistik, které mu za poslední roky šly dost dolů - třeba blokování (to prostě nedělá), GvA má hodně špatné. Celkově mu šla hodně dolů procenta přihrávek a nahoru ztráty. Nicméně je to složitější, on si svoji práci dělá stále stejně (stejně dobře! o tom žádná), ale NHL se změnila, vysloveně na držení puku už se dneska nevyhrává. Porovnejte jeho staré zápasy s dnešními a zaměřte se na jeho práci ve středním pásmu, kde je poměrně slabý a často ztrácí (což bylo třeba viditelné i na OH, kde ta taktika ´na Jágra´ prostě nefungovala).

0/0
13.3.2015 11:59

P78a86t27r16i37k 78P33í79c19h68a19l 4652296557

Byl dobrej dneska. Na Floridě jsou z něho paf. Furt jeho zestřihy akcí,nahrávek atd.... Furt si vozí 2 hráče na zádech. Ovšem to publikum. Poloprázdno a ticho.

0/0
13.3.2015 12:05

D69a57v13i27d 48Z22a80j62d81á63k 8975132150751

Nechapu,jak muze mit ve statistice +/- nulu,kdyz vyhrali 2:0 a on jeden gol dl a druhy prihrl.To strilel ze stridacky?

D17a28v39i93d 93Z69a47j54d50á11k 8835222550791

Buh s tim nema nic spolecneho.Jen jsem se zeptal.

0/−2
13.3.2015 8:45

J62i84ř65í 16L63i33e72t80a30v74e43c 8793289833129

Takhle se to počítá od začátku historie NHL, a Vy to najednou nemůžete pochopit. Měnit to kvůli Vám asi nebudou. Víte, jak by na tom byl třeba Jágr v +/-, kdyby se mu do toho počítaly všechny body z přesilovek?

T31o47m89á96š 15S46e51i22d13l 4596842896837

Bůh s tím má velmi společného , On je už to jediné poslední co může tenhle národ zachránit.

J60a37n 96S42o29u80k13u77p 1864164216425

Ano, jeden střílel ze střídačky a druhý tam napálil přímo z kabiny, navíc tenisovou raketou. V druhém setu měl taky několik šancí, ale dostal trestné kolečko, tak z toho nic nebylo.

+12/0
13.3.2015 9:02

J38a85n 96N27e95š70p20o51r 4716788876892

Pěkně jste si  naběhl, to se tady řeší každou druhou diskuzi :-) Navíc nešťastně položený dotaz, a ještě navíc se to probírá o něco níže.

0/0
13.3.2015 9:11

J93a95k82u17b 11Č94í80ž90e77k 1403738847606

Nechci být nepřející, ale Winnipeg a Florida na devátém místě by mohli znamenat hned několik posil na MS. :-)[>-]

+2/−1
13.3.2015 8:28

J75a62n 51Š70u12l50a 9791856237242

Safra já to PO Floridě tak přeju - ten tým si ho prostě vzhledem k minulým sezonám zaslouží. Nehledě na to, že hráči Bostonu a M. Michálek by se nám na MS všichni moc hodili R^!!

+3/0
13.3.2015 8:12

J33i96ř78í 10L11i77e11t54a19v64e28c 8533389863169

Taky může postoupit jak Florida, tak Boston a může to odnést Washington.

+1/−1

J93a79n 15Z26á61p46a18ř66k53a 7202194441881

Přesně tak se stane! Boston ze sedmého, Florida z osmého a Ovečkin si přijede do Prahy pro zlato ;-)

M20i44c96h41a25l 43H84i16r17k97a 4717606700423

Florida dobrý, ale co je to platné, když Boston zase vyhrál, sice v prodl., ale vyhrál. Náskok 6 bodů se zdá být luxusní, tuším, že tam budou 3 vzájemné zápasy, ale nelze asi počítat se 100% úspěšností pro Floridu.

+3/0
13.3.2015 8:07

J57a66n 90S20v30o44b20o67d89a 3727964349863

Vzhledem k tomu, jak Florida na Boston "umí", tak se rozdíl spíše rozroste o dalších 6 bodů.

0/0
13.3.2015 9:05

V38e28r59o54n41i14k80a 79K68o33n54o31p75á69č14o37v12á 8619931142469

Pasta řádil a bavil diváky, se Spoonerem jim to fakt šlape, pak dvě obrovské šance v prodloužení - trenér se je dokonce nebál při vyloučeních spolu nasadit  do prodloužení 3 na 3, jen jsem zvědavá, až se vrátí Krejčí, jak to poskládají. Na druhé straně Palát bude kvůli zranění z minulého utkání chybět dva až tři týdny, Andrej Šustr asistence a přes 20 minut na ledě.

JJ dvě asistence v lajně s mladíky a už jen devět bodů mu chybí na čtvrtého Rona Francise a 11 bodů k dosažení 1 800 bodů, na druhé straně dostali hodně prostoru Frolík s Tlustým a jako jedni z mála nebyli v záporných číslech, když se podíleli na jednom z gólů.

Další dobré výkony podali Nestrašil (gól, +2, přes 15 minut ice-time) a Jordán (asistence) za Carolinu. Letos to z NHL žádná záplava posil nebude, myslím, že by stálo za to, je minimálně povolat do přípravného kempu. Nestrašil pravidelně dělá při přesilovkách tzv. toho otravného před brankou, umí udržet puk, je zodpovědný dozadu, takový hráč by se zvlášť naší repre hodil. Dmitrij Jaškin nastupuje  v lajně se Steenem a Stastnym, to je hodně dobrá společnost.

Jsem ráda, že Tomáš konečně prolomil tu střeleckou a bodovou smůlu, protože co jsem viděla předchozí utkání, tak 14 dní dozadu, tak šance byly jak Tomovi vlastní, tak ty, které připravil pro spoluhráče, v minulém nebo předminulém utkání tyčka. Dneska v lajně s Wingelsem a Tierneym. Navíc už v první třetině mu neuznali gól, když byl krosčekovaný na brankáře obličejem na tyčku, naštěstí si to pak vynahradil. Letos už podruhé vítězný gól proti Predators.

+25/0
13.3.2015 8:00

T39o57m28á93š 79S30e30i75d34l 4396512516467

No tak to trochu uvedeme do reality , ,,Pasta,, tak úplně neřádil , gol co dal bruslí byl na hraně regulérnosti , v zápase dostává slušný prostor , ale byl často vidět spíš když se zvedal z ledu.Zatím toho sám moc nevytvoří , těží spíše ze spoluhráčů, v prodloužení měl krásnou akci , kdy mohl rozhodnout.Nájezd nedal. Na mladého kluka moc pěkný výkon. Prosím nedělejme zase z něho Boha , jako z Hertla , je to první sezona , ať to není zklamání příští rok. Dnes dle mého si daleko větší pozornost zaslouží Nestrašil , už jen díky zarputilosti se kterou se vyškrábal z ECHL až do NHL , to je velmi těžké a zaslouží to respekt. Hraje velmi dobře a jde stále nahoru , pomalu ale jistě , to je moc důležité.Českým fans chybí objektivní přístup , potřebují ten senzační , bulvární nádech z Blesku. To samé je s Mrázkem , je to mladý kluk co má vše před sebou , žádný hotový golman , tady se z něho dělá superstar jako by odchytal 10 let. Má talent , ale také velké výkyvy ve výkonnosti. Píše se většinou jen o tom , že něco super zachytal , ale on taky střídal . Dnes se tu taky ,,uhertujeme,, to je příklad velkých očekávání a velkých zklamání. Nesouhlasím s Růžou , že měl zůstat ještě doma , ale měl hrát první sezonu takových alespoň 40 zápasů na farmě. Vše má svůj čas , a tohle kvaltování je k …..!! Ti hráči mají velký talent a potenciál , ale musí všichni v klidu dozrát do maximální velikosti , třeba Hašků a Hudlerů .