Diskuze

Třinec udolal Boleslav potřetí o gól. Pardubice odvrátily vyřazení

Hokejistům Třince chybí k postupu do semifinále extraligového play-off jediná výhra. Proti mladoboleslavskému nováčkovi znovu zvítězil lídr základní části o gól - tentokrát 2:1 a v sérii vede 3:1. Litvínov mohl v Pardubicích napodobit Spartu a jít dál ve čtyřech zápasech, ovšem domácí vyhráli 3:2 v prodloužení a odmítli rychlé vyřazení.

No včera se zase ČT předvedla . . . tři minuty před koncem třetí třetiny zápasu perníkářů s chemiky useknout zápas jen kvůli tomu, že se muselo půl hodiny "pindat" ve studiu o fotbalovém zápasu . . . tomu říkám totální cit pro sportovní přenos.

15 0
možnosti

proto sem byl na zimaku a videl sem to cele :-)

možnosti

Ufffff. Tak konečně jsme se dočkali v podání Tesly výkonu hodnému play-off. Už jsem se obával fiaska a lá Mechov. Litvínov hraje prostě fantasticky a na to, aby ho vyřadila současná Tesla prostě nemá. Bohužel. A tak se každý zápas navíc počítá. R^

12 0
možnosti

J96a23n 31P37a73v15e93l60k11a

18. 3. 2015 21:48

My narozdíl od Mechowa aspoň jednou vyhráli (a můžem ještě výhry přidat).

A to že jsme překonali Fans Mechowa v hlasitosti je třešnička na dortu.

1 0
možnosti

Dnes si asi polska mediální placka polansky stezovat nebude. Doufám ze ta banda namezdnich zoldaku titul nezíská.

5 9
možnosti

Staňku,ty hlavo dubová,pokud 3-nec je" banda",zkus co je "barážový klub",pane bože ty to vidíš,komu jsi vdechnul život.

možnosti

Jo, dnes lepší, ale Litvínov asi trochu přibrzdil.... Abychom tam ještě jednou vyrazili a vyprodal se stadion.

9 3
možnosti

Hele jsou vubec v playoff najezdy nebo se jede dokud někdo nedá gól ?

18. 3. 2015 20:22

Tak po dnešním zápase musím konstatovat, že Třinec má letos titul jistý!

Takových odpuštěných faulů, dokonce evidentní držení hokejky dvěma boleslavským hráčům najednou a rozhodčí na to nic ... no, jen tak dál ...

1 17
možnosti

tak zas bych to tolik nehrotil... standartní výkon, stejný metr na obě strany.

Naopak. Pokud se Třinda neprobere tak to bude v semifinále trapas

4 0
možnosti

P54e28t52r 63H22o13r53á62k

18. 3. 2015 19:57

Před playoff jsem říkal, že liga je v ZČ poměrně vyrovnaná, ale je tady 5 týmů jenž ty ostatní kvalitou, stylem, zkušenostmi atd. převyšují a to tradičně Třinec,Sparta,Zlín(těch prvních 20 kol se dá pochopit po dvou sezónách ve finále a dalším faktorům. Síla týmu musí být veliká se takto zvednout)už docela dle očekávání Kometa a letos i výborně poskládaný a doplněný Litvínov. Sparta a Litvínov dostali nejžádanější "zboží" východočechy a dle toho to vypadá. Bolka si zaslouží pochvalu, ale jak se Třinec rozjede myslím, že to bude rychlé. Kometa-Zlín bude na 7 zápasů, určitě nejlepší série ve 1/4 finále, ale postupující může dojet na méně sil než další týmy. osobní tip Litvínov-Sparta a Třinec-Zlín. Bohužel letos 1/4finále docela nuda, extraliga je kvalitou silně rozdělena mezi 5 dobrých 6 průměrných a 3 slabé;-(