Porveme se o sedmý zápas, slibují zlínští hokejisté po třetí porážce

Bezzubá koncovka v první třetině, kdy měli výraznou převahu, a katastrofální hra v přesilovkách. To byly hlavní faktory, které připravily zlínské hokejisty o úspěch v pátém čtvrtfinále play-off na ledě Komety Brno. Mistr padl 1:2 a v sérii ztrácí poměrem 2:3 na zápasy.

M47i87l57o36s 10V49a86l36y 8426312337692

PORVEME  ??? no to bude zase krve na lede….

0/0
20.3.2015 22:17

R77o26b92e20r62t 36G54h44i19s38i 4884761881646

Tak jsem slyšel, že prý Zlínáci včera v Brně rozmlátili šatnu pro hosty... chtěl jsem se zeptat, jestli o tom někdo neví nic bližšího ...8-o8-o

R40a31d39e69k 16P41e78t55r 4599187568665

to by byla škoda - ještě tam musí hrát Litvínov a Třinec...

+4/−1
20.3.2015 16:47

J18i97ř79í 47F44r25k30a55l 4426878978525

Chlapi v klidu. Zítra si zajdem na hokej, uvidíme co se podaří. My máme titul z minulého roku, tak ať si ho užije i někdo jiný. V půlce sezóny bychom byli rádi za udržení se, PO je nadstavba. Hlavně ať se nikdo nezraní a v případě porážky poděkujeme za celou sezónu. Tak ať zítra zvítězí dobrý hokej:-).

+9/0
20.3.2015 15:06

L66u26b38o88š 82Z11a87o28r17a64l 3580552580949

Já bych řekl, že v první třetině měl Zlín herně jasně navrch, ale co se týče gólovek, tak jich bylo na obou stranách stejně.

+6/−2
20.3.2015 13:16

M28a35r10t54i82n 26Z69b53o90ř64i50l 1424893500959

Chtěl jsem dát plus. Zastávám stejny nazor. Zlin byl víc na puku.

+1/0
20.3.2015 13:23

V56o41j52t32ě86c13h 88D12r89á71p57a29l 1383590528494

To co včera předvedli OBA gólmani bylo neskutečný a výsledek vůbec neodpovídá bojovnosti a nasazení týmů. Jediný vroubek byl snad Kašíkův incident s přerušením hry, ale tam jsem to moc dobře neviděl takže si radši počkám, jestli se tím vůbec budou zabývat, na verdikt DK. Abych se doplnil tak před oběma brankáři smekám protože včera klidně mohlo napadat i přes 7 gólů.

+5/0
20.3.2015 12:38

R34o87m48a96n 94S54v86o14b80o82d22a 7342733470493

Bohužel.... Brno je jasným postupujícím..Zlín nemá absolutně šanci...

J47a24n 26S53e50d53l11á11ř 8535477504136

Z ceho soudis??kazdy zapas jiny zapas...tohle je play off..naprosto vyrovnana serii o ktere rozhodne sedmy zapas..

+3/−2
20.3.2015 13:27

P89e64t37r 51K31o46n81v16a98l30i43n11k26a 2567683715431

ty si nějak věříš na ten sobotní zápas :) aby ses nedivil, stačí když dáme první gol a už budete nervózní....

J58a78n 67S80e67d11l72á93ř 8685607864246

A navic ..podivejte se kolikrat zlin dokazal otocit serie kdy prohraval i 3:1 na zapasy...v tomhle muze mit vyhodu..myslim ze uvahy o konci serie v sobotu muzou byt predcasne=-O

P35a76v87e84l 50H50o75l29m57a54n 8947766745549

Tohle je serie hokejových jalovců - nula hokeje, ještě méně golů, ale milion keců z obou stran.

Nemohly by vypadnout oba týmy ? Vždyť je to jak sjezd bruslařských impotentů.

0/−21
20.3.2015 11:30

P91e69t27r 33T68y77č16k67a 6745192919902

Tak se na to nedívej. Mě se taky nelíbí ten debilní hokej co předvádí v PO Třinec.

+17/0
20.3.2015 11:32

P39i10v25o16ň39k93a 25M48i34r20o35s48l53a75v 8142942791482

A on tzě někdo nutí na to koukat? Hlavně,že Třinec předvádí superhokej.S takovým kádrem by měl Bolku šmiknout jasně ve čtyřech špilech a nejméně třígolovým rozdílem.Marně se neříká,že PO je jiná soutěž a rozdíly ve výkonnosti se mažou.

+4/0
20.3.2015 13:31

Z88d60e91n93ě73k 94P44a47ř19e10z 1245675118780

V PO rozhodují přesilovky a ty má zlín naprosto tragické,nejenom že nevystřelí na bránu,ale ani se nedostane pořádně do pásma a to jej sráží dolů,pokud to rapidně nezlepší na žádný sedmý zápas nemůže ani pomýšlet!!

0/−1
20.3.2015 10:39

P92a58v21e74l 14H50e25r10i61n36e29k 6810448772793

To je pravda, ale tragické přesilovky mají oba týmy, alespoň ve většině zápasů...

+3/0
20.3.2015 11:06

Z73d20e87n36ě29k 40N98ě45m36e29č71e90k 5846259336661

Bohužel je to tak. Když už se dostaneme do pásma, tak buď leštíme mantinely (odkud se góly dávají jen obtížně) nebo hledáme Marušáka a tuto přihrávku si soupeř pohlídá. ;-( Jediný světlý okamžik bylo pěkná přihrávkaR^ Lešky na Kubu Svobodu, který díky tomu mohl vlétnout do pásma, bohužel gól nedal Rv

P74a58v61e59l 74H48e84r78i33n25e46k 6120628732873

Pokud jsme chtěli vyhrát, tak ta první třetina neměla být ani 0:0, ale 0:1 (přinejmenším). Podle toho, co tady o té první třetině všude čtu, šance na to byly.

+3/0
20.3.2015 9:40

P31e85t36r 44T28y58č13k41a 6415432709432

Šancí v první třetině jsme měli tak na tři góly, minimálně.

+2/0
20.3.2015 10:37

J67i15n33d66r88a 29S86t43e96p93a43n89e89k 6162596989728

Brno melo ale taky ciste šance v 1.tretine!!!!

0/0
20.3.2015 16:43

P61e62t21r 27T72y44č80k90a 6905842309702

To nezpochybuji. Ale Brno dalo gol. My ne.

P53a21v98e14l 68H79e79r59i25n94e70k 6520758972443

Nemohl jsem, byl jsem až do konce druhé třetiny z jiného důvodu ve Zlíně...

0/0

D65a71n78i73e26l 85V84a89l85e97n24t14a 6797459879800

Hokej ke koukání to rozhodně nebyl, spíše boj, jak vystihli trenéři.

Ale to je holt play-off...

Lze čekat velké jiskření v dalším(ch) zápase/ch...

0/−3
20.3.2015 8:19

P16e38t54r 46T73y31č66k58a 6495452539872

Hokej to byl mnohem lepší než předvedl třeba Třinec. Hlavně první třetina byla nahoru dolů.