Vyhrálo šťastnější mužstvo, litoval Čermák po druhé prohře Komety

Jako správný kapitán poslal Kometu do vedení a dlouho se zdálo, že to bude stačit i na vítězství. Jenže Brňané se ve třetí třetině sesypali a z Litvínova odjíždějí se dvěma porážkami. "Dvě třetiny jsme byli lepší. Vyhrálo šťastnější mužstvo," bědoval po utkání zklamaný Leoš Čermák.

T32o14m34á88š 70B56r46a46b76e46c 2228256185946

Vyhrál mančaft, který dal víc gólů. To znamená, že ve vstřelených brankách byl Litvínov lepší a tím to hasne. Možná se hráči Komety utěšují sami před sebou, že vyhrál šťastnější. Bych jim asi poradil, aby tyto úvahy brzy vytěsnili z makovic. No i když radši ne, fandím v tomto semi Litvínovu :-)

+2/−1
28.3.2015 12:02

J13i85n84d24r26a 47S54t63e75p98a78n90e37k 6202516199868

morgošov je slabé,dojde jim fyzička,už ted šlapou vodu,akorat kdyby neměli francouze tak hraji plé ót,tam vlastne oni patři

F65r78a35n93t57i67š54e48k 35D69r15b30o12h87l29a76v 6815387617771

Hokej v celku dost hrozný. Byly tam asi 4-5 pěkných akcí a jinak úporné nic, kdy se zakončuje ,,střelou´´ gólmanovi do břicha. Zmatek v obranách na obou stranách a nemohoucnost útoků. Když už někdo dostal super nahrávku na střelu, tak s tím musel ještě zamíchat a bylo to pryč. Střelu z první neumí dát skoro nikdo. Ve 3. třetině si to Kometa už jen odchodila a tím to prohrála. Litvínov nemusel ani nijak výrazně zrychlit.

0/0
28.3.2015 10:30

J67i82ř69í 22S57v20o38b51o31d33n10í91k 5839612653246

Co taky čekat od mužstva,které v loňském finále prohrálo na zápasy 1:4 a skóré 7:16 a tvrdilo že titul získalo horší mužstvo.Kluci s BRNA,trochu pokory a sebekritiky by neuškodilo.

+5/−1
28.3.2015 10:29

P78e20t26r 67B44á18č75a 8715436745275

Vy s tema svyma zvastama tady mluvte o nejake pokore.

A kdyz uz tak Z Brna.

0/0
28.3.2015 10:31

J56i70ř29í 93S36v97o89b76o14d11n67í21k 5869542963376

Pane BAČA klídek.My neřvaly že si konečně zahrajete hokej a hrajete větší holomajznu a beton než Zlín.A Ty silácké řeči napřed o ČAJDOVI a teď o RŮČOVI?Spíše než uplakánci ze Zlína platí uplakánci s KOMETY.

+7/0
28.3.2015 10:43

P96e28t83r 96B11á95č45a 8255256235815

S tim vasim pravopisem a projevem musite byt v realnym zivote hrozny buran, tudiz s vami nebudu ani ztracet cas.

+2/0
28.3.2015 10:52

M66a50r24t35i14n 80H48o93r75á13k 8767397725

Když dojdou argumenty, přejde se na osobní útoky.

+3/0
28.3.2015 10:54

P88e34t66r 34T12ě16t25h10a32l 4308306744159

Každý není nejlepší v pravopisu, já taky ne. Nic to nemění na tom, že na p. Svobodníka Vám argumentace došla. Začít s osobními útoky je ubohost.

0/0
28.3.2015 11:15

J97i72ř73í 27S97v90o82b73o62d31n44í27k 5959612503256

Pane Bača.Nikdo Vás do ničeho nenutí a nenutil.a omluva,jsem skoro 35 let ze školy venku.A Vaše diskuze jsou Tady opravdu taky na úrovni.A až dokážete sám sobě a podíváte se do zemí kde jsem byl pracovně já a kolika jazyky se domluvíte tak pak mluvte něco o buranství.Vy to asi znáte tak max.okolo Brna.

+2/0
28.3.2015 11:26

P88e12t51r 79H29a71l32a55č89k57a 5878791592347

No, mít zápas pod kontrolou, to si predstavuji jinak😃. Proste Kometa zabetonovala střední pásmo a Litvínov si s tím neuměl dlouho poradit. Kometa za 2 třetiny 2 šance v zápase "pod kontrolou"😃. V Rondu bude muset hrát Kometa, tak uvidíme.

0/−1
28.3.2015 10:11

M24i12r82o59s73l88a98v 15M14e64t54e90l43k83a 5601480844794

jako Komeťáka mně trošku děsí produktivita našeho útoku.Pokud chceme přejít dále,musí zabrat Tonové,Hruškové,Honejskové,jinak nemáme proti Litvajzu šanci.

+1/−1
28.3.2015 9:54

T82o36m68á79š 58H26e74r55t91i53g 4540746445925

Kometa zahrála oba zápasy velmi dobře. V prvním se porazila sama krásným vlastním gólem a ve druhém dojela na neproduktivitu, když dlouhou dobu na ledě vládla.

0/0
28.3.2015 9:31

F25r74a50n84t91i81š58e66k 64B24í23l52ý 9742253170776

Slova o brněnském sesypání se, vystrašenosti a bědování (čerpám z článku) jsou každodenním koloritem. Už se vyjádřil pan Kýhos? Rozhodčí tentokrát OK?

+3/−3
28.3.2015 8:45

P63e56t73r 37B41á73č54a 8415756245795

Kometa dve tretiny jasne lepsi, ano vyhralo stastnejsi muzstvo, mas pravdu Leo.

Francouz se po te nastrele tycce na konci klepe jeste ted.

0/0
28.3.2015 8:44

F25r71a33n58t22i20š98e26k 97B90í45l73ý 9442943890536

Umělecký dojem "lepšího bruslení" se hodnotí v krasobruslení. V hokeji rozhodují góly.

+1/−1
28.3.2015 8:46

P19e23t92r 12B61á13č26a 8375476965795

A na tuhle hlubokou myslenku jste prisel sam nebo jste napred musel projet wikipedii? ;-)

stačí vyhrát 1:0....

no pokud s tímto postojem budou hrát i domácí zápasy tak asi budou poslední, doufám že jako výukové video si pouští zápas Lit vs Sla kdy se tento výsledek povedl

0/0
28.3.2015 2:32

P83a52v13e35l 70H18o12l20m83a98n 8347516295419

Poslední už fakt nebudou, to ti můžu garantovat aniž vím, koho jsi myslel !

M23a66r61t70i95n 57S20t98r84a66k36a 7790828139648

Výborný... Když někdo prohraje 8:0, tak říká, že to je příjemnější, než prohrát 2:1. Teď prohrajou 2:1 a je to příjemnější, než dostat šišku, jak říká Čermák.

Ale s Čermákem tentokrát souhlasím a rozhodně si nemyslím, že je kdykoli lepší prohrát 0:8 než o gól. Kdo někdy hrál nějakej kolektivní sport tak ví, že když prohrajete o gól, tak víte, že jste na ně měli a že se to druhej den může otočit. Ale jít druhej den do zápasu poté, co jste se ani nestíhali koukat na to, jak je soupeř o třídu lepší?

0/0
28.3.2015 1:35

L13u73d33e88k 34D39r37n37e26c 8370134220

Kometa hraje prd akorat tak na kecy by mohli uspet..

Jeste se zapomnel vybulit ze je rezali sudi

+7/−5
27.3.2015 22:30

M57i39r58o19s75l23a12v 43M67e33t64e23l93k10a 5211640154294

no jmenovat se Drnec,,to musíš dlouho čekat,až tě někdo čte a potom sem můžeš vyvrhnout co tě naučili na základce v Jateční ulici.

+1/−6
27.3.2015 23:21

M53i70r69o61s31l71a42v 23M15e70t33e42l31k42a 5681410814944

zapomněl jsem dodat "kecy" se tak nějak "řeší"jinak Ty "čárný"

P15a72v96e91l 14H67o88l57m54a51n 8697296625619

Tipuji 2,75 promile, ale také by mě docela zajímalo, jaká myšlenka se za těmi slovy ukrývá.

0/0
28.3.2015 10:15

O40n80d71ř67e51j 33H33o34l80ý 9620720418589

nějak nerozumím této větě: "Nemusíme se tlačit dopředu, stačí vyhrát 1:0. Naopak musíme hrát trpělivě a předvádět hokej, který nám doma sedí. Poženou nás sice lidi, ale otevřít hru a hrát bezhlavě do útoku, to by Litvínov potrestal. Mají šikovné hráče. Musíme vycházet z obrany a zlepšit koncovku."

Ještě nějaký den zpátky se v Brně hrozně těšili na ten super pohledný hokej, který si s Chezou proti sobě zahrají. A nyní se chtějí snížit na to úroveň holomajzny, kterou předvádí Zlín? Nebo je to jen tak, že když dva dělají totéž, tak to není nikdy totéž?

;-D

+21/−3

J44i90ř22í 74K15o66n71r16á98d 8412363199

Nehraje se na krásu, ale o titul. Dnes Kometa žádnou holomajznu nehrála, Litvajz si 40 minut nečuchl. Pak se začali bát, vyhazovaly puky a asi došly i síly. Litvínov vyhrál zaslouženě. Ale na to se stejně nehraje.

+3/0
28.3.2015 0:45

P96a79v14e38l 40Ř24e81z98n40í20č13e14k 3383444700689

Zase jeden blbeček, který se naváží do Zlína. Svědčí to o jediném, a to že máte ze Zlína pořád vítr a že je to nepříjemný soupeř pro každého, což mě těší. A upřímně Kometa nehraje taky kdovíjaký hokej, tak si strčte ty vaše soudy někam, a doufám, že vás Verva pošle na dovču už po 4 zápasech, ať se na vás už nemusíme dívat,a mimochodem jsem moravák, ale titul přeju Litvínovu a Růčovi, určitě ne uplkánkům z Brna  ;-D

K16a86r55e73l 18P65e67c19i96n23a 4363103584431

Báčo, v Gottwaldově možná,ale ve Zlíně určitě ne.

0/0
28.3.2015 12:16

O10n43d62ř91e80j 64H12o62l43ý 9700370728729

jste si jistý, že reagujete na mne? To bych musel míti hodně slabou chvilku, abych se navážel do hokejového Zlína. Celý příspěvek je k mediální prezentaci Komety Brno  k těm jejich "výpotkům"

0/0
29.3.2015 12:25

P69e32t22r 80T32ě23t97h85a91l 4628136254579

A je to tu opět. Jak už to je napsáno níže - ono to opravdu vypadá, že když někdo vyhraje proti Brnu, tak je to hlavně se štěstím. Myslel jsem si, že takové hodnocení je výsadou p. Kýhose, pak se přidal Koreis (to mě příliš nepřekvapilo), nyní Čermák...buď je na tom skutečně kus pravdy nebo je kus pravdy na tom (a k tomu se přikláním), že v tomto brněnském týmu to mají "nějaké popletené";-)

R34u32d53o21l74f 94S40t46a33n53ě13k 8879774218852

Asi to nemají popletené, uznal to i trenér Litvínova.

Miloslav Hořava: "Dvě třetiny bylo Brno lepší a k ničemu nás moc nepustilo. Strašně jsme se nadřeli a jen díky Pavlu Francouzovi jsme prohrávali pouze 0:1. V poslední třetině nám strašně moc pomohli diváci. Byli fantastičtí a hráče hnali dopředu tak, že mi z toho šel až trochu mráz po zádech. Díky tomu jsme zápas zvládli. Byl to těžký, takový ten správný a typický play off zápas. Jsme hrozně rádi, že se nám znovu podařilo vyhrát."

+5/0
27.3.2015 22:25

J45a75n 98K28l60á85s14e77k 6448324728309

Njn, ale vykládej to někomu, kdo si potřebuje kopnout.

+3/0
27.3.2015 23:44

M27a72r80t57i75n 41S81t33r48a75k77a 7910138539608

Možná by si nepotřeboval kopnout, kdyby k tomu nedostával z obydlené zatáčky dnes a denně tolik podnětů :-) Když si o to kopnutí říkáte, máte ho mít :-P

0/−4
28.3.2015 0:20

J20i69ř16í 28K16o37n44r77á70d 8382263769

Má cenu vůbec reagovat na podobné chudáky? Nějak ti ta zatáčka leží v žaludku.:-)

P16e29t44r 54T62ě51t59h51a82l 4928106344829

Nepotřebuji si do nikoho kopat. Pokud se řídíte heslem "podle sebe soudím tebe", pak to pro Vás tak mohlo vyplynout.

Ano, občas vyhraje šťastnější mužstvo...na druhou stranu - kdo určuje jaká je únosná míra či hranice štěstí? Historie se neptá, kdo byl šťastnější, ale kdo vyhrál, o to jde především. A co víc - hráči a trenéři Brna říkají podstatně častěji než-li ostatní, že vyhrálo šťastnější mužstvo. Je dobré mít sebevědomí, ale i soudnost.

0/0
28.3.2015 11:24

R22u12d24o98l65f 53J23e97l69í52n17e70k 8883719319466

Pozápasové hodnocení trenérů čtu vždy. I když Litvínov soupeře jednoznačně přehaje, tak trenéři vždy mluví o tom, jak je soupeř alespoň v určitou část hry přehrábal a jak by nylo všechno jinak,

P87e73t15r 71T76ě94t70h88a36l 4738616164459

To nepopírám, má(te) pravdu. Pořád to ale neznamená, že byl Litvínov šťastnější.

Jsou zápasy (a že si jich pamatuji), kdy 2 třetiny nepřevede druhé mužstvo téměř nic, trefuje to vedle a nedaří se, jenže nakonec stejně vyhraje, protože zvládne parádně poslední část. Hraje se 60 min, pak je rozhodnuto.