Pauza neomlouvá chyby. Těch se musíme vyvarovat, nabádá sparťan Pech

Jeho gól na 1:2 znamenal pro Spartu krátkou naději na zvrat. Jenže ta se brzy rozplynula. „Těch chyb bylo strašně moc,“ litoval útočník Lukáš Pech.

O69n63d48ř11e49j 95M72a21l65ý 6962302530733

Dalo se to čekat, Třinec je někde jinde, než sekačky z Hradce Králové.

0/0
29.3.2015 14:29

M85a44r56t62i59n 55H56á66j87o10v28s88k39ý 8156862632101

viděl sem 1. třetinu a bylo to víceméně vyrovnaný, i když je fakt, že sparta nic neměla. na můj vkus hrála moc "přizdisráčsky", v podstatě jen čekali, kdy ho dostanou :) dneska ale zapnou a vyhrajou :)

+1/0
29.3.2015 12:31

P87a28v61e92l 73H72o54l16m24a67n 8177146635479

Tak rozhodlo už vymyšlené trestné střílení.

Nevím jak chce Pech docílit, aby se sudí vyvarovali chyb.

0/−4
29.3.2015 10:55

J64i43ř88í 68Ž25á44k 7459804292211

Trošku soudnosti, člověče. Spatra včera na to fakt neměla. Dnes to bude určitě jiné, ale pokud by to házeli jen na rozhodčí jako vy tak to můžou zabalit už teď.

+5/0
29.3.2015 11:04

M98a80r63t30i22n 20M89a84r56t65i18n 6128903799226

Tak pod to se podepisu, je to přesně, jak pisete. Zaroven doufam, ze Sparta bude dnes vyrovnanejsim soupeřem.

0/0
29.3.2015 11:33

K70r11y56š44t87o49f 62M33a61l62o54c50h 2455704288647

Jako fanoušek Třince objektivně uznávám, že rozhodčí se párkrát upískli, hlavně u nepotrestaného podražení Réwaye a u jeho " faulu " na Polanského, u kterého jsem si říkal, o co jim jde, že to byla paráda... Tohle do PO prostě patří... Ale trestné střílení posouzeno správně řekl bych... I druhý gól Sparty byl hodně na hraně... Ale ty chyby, které Sparta dělala hlavně v poslední třetině byly obrovské... Aby se před Janusem 2x během snad 5 minut objevili třinečtí hráči úplně volní, ztrácet puky všude možně včetně vlastní třetiny... Sparta ještě může být ráda že to skončilo takhle... I když... To Třinec taky... ;-)