Sparťan Vondrka: Třinec si to nezasloužil. Věřím, že vyrovnáme

Hokejisté Sparty se jako bez ducha s nepřítomnými výrazy ve tváří ploužili ze šatny do sprchy. Porážka v nájezdech pátého semifinále v Třinci je hodně zarmoutila. Útočník Michal Vondrka však sebevědomí neztratil.

K38a55r94e79l 12V71o36l82n17ý 5982137415841

A Sparta by si to jako zasloužila čím 8-o

0/0
6.4.2015 14:23

J40a57r86o43s45l53a87v 52B94a70š68n17ý 1660753337

Velkohubé prohlášení, doufám že ruďásci vypadnou.

0/0
6.4.2015 3:28

J55a45n 92N57o53v78ý 5943125149642

Třinec byl lepší v 1. zápasu, kdy měla Sparta pauzu skoro 2 týdny a byli asi nerozehraní, v ostatních zápasech více či méně lepší Sparta. V zápasech č. 2 a 5 ač byl Třinec horší po většinu zápasu, tak mu pomohla buď ta minuta a půl, kdy dal 3 góly a včera opět slabší nástup Sparty do 1. třetiny a pak v penaltách si to odjezdil Irgl sám. Ale na to se nemá cenu vymlouvat, když se to sejde i horší tým může vyhrát víc zápasů...

M62o66n43i84k36a 71K45y94n13c36l71o16v54á 9873163444

To říká ten pravej, pan neviditelný ;-D 9z(z toho 6 vítězných) a bilance 1+0  -4... A včerejší nájezd ? Jak od malého kluka, žabička do klína ...;-D

+3/−1
5.4.2015 14:17

V55l81a78s77t95i65m60i78l 88D58ü64m23l88e54r 1189729862957

Otevíráme rudá stavidla a brekot sparťanů zaplavuje český internet..a na Slovensku tiež ;-D Po dvou pražských výhrách podpořených mnohem více než pověstnými 10-ti procenty ve prospěch domácího týmu se probudila sparťanská arogance a tečou potoky slz ;-( Jsou přece nejlepší, no ne? Proto vyhrávají tituly jak na běžícím páse, nebo ne?

Tak příště zkuste bruslit, přidat alespoň jednu střelu v první třetině a třeba se dočkáme 7. zápasu..ovšem s "nejlepším" golmanem čtvrtfinále jak sebe pan Novotný rád nazývá to půjde těžko :-P

+8/−3
5.4.2015 13:17

J89i21ř61í 27K77o92n31r61á28d 8632533749

Je to jen stejné jako loni. Vůbec z ničeho se nepoučili. Kádr je sice z 80 % jiný, ale trenéři a sparťanská "mentalita" stejná.:-)

P76e16t32r 16T58y27č97k28a 6585962949822

Je fakt, že Třinec moc dobře nehraje. Většinu zápasů spíš ubojoval a ubránil.

J75a46n 31N54o80v59ý 5403925159962

Třinec je ten poslední, kdo si může stěžovat na převlečený slávisty...

R78o36m93a73n 77O18l42s95z67o50w29y 3806527850415

Všem co tady brečí na rozhodčí, podívejte se na tu prasárnu co předvedli Fraňo a Pešina ve třetím zápase. Ten včerejšek nijak nevybočoval, ale chápu, že je pro sparťany těžké to přijmout, jsou totiž zvyklí na velkou přizeň rozhodčích. A co se tyce z MB, jste zaslepenci, více chyb sudích bylo v neprospěch Třince.

+4/−1
5.4.2015 12:30

P72e37t86r 86P61e61t81r 7862560160332

Alexej, tady jsou potoky slz, aby nebyly povodně...

M27o65j82m28í14r 11S45k86á51l80a 2120802716

"Hokejisté Sparty se jako bez ducha s nepřítomnými výrazy ve tváří ploužili ze šatny do sprchy. Porážka v nájezdech pátého semifinále v Třinci je hodně zarmoutila."

To se tak krááááásně čteR^;-D

+7/−3
5.4.2015 12:06

K95a48r47e66l 54N74o60v47á19č38e36k 5191305959406

Rozhodci dali hned od zacatku jasne najevo, ze Trinci pusti necistou hru a Sparte pisknou uplne všechno. Byl to handicap, ale i tak si muze Sparta za prohru sama.

+6/−11
5.4.2015 11:54

V93l84a95d77i90s68l64a31v 72N87o29h42e45j70l 7178407898881

takhle to fungovalo i kdyz hral Trinec s Ml. Bol., v Trinci prochazelo Trinci 5x vic faulu

T55o18m82a14s 14M91i65c83a 5333898139419

Házet prohru na rozhodčí..z toho se stává takový typicky česky mindrak..

K70a13r79e63l 10N60o44v79á24č55e94k 5271795459386

Sparta velke casti zapasu hrala stylem, jako by se to mělo vyhrat nejak samo. Prevaha je na nic, je potřeba dat gol a někdo se toho musí ujmout ! I v prodlouzeni hrali s malou vuli dat gol a pak si stezuji, ze penalty jsou nahoda, tak je nemeli pripustit. Trinec si poridil Klepise, Sparta Vonderku (a Januse:-)), rozdil v prinosu pro drustvo vidi každý. Trinec je lepsi i diky vedeni tymu.

B95o56h88u40m71i82l 54Č35e51r45v65í48č16e64k 5744764590741

Jak někdo může napsat, že rozhodčí pomáhal Spartě!!! jednoznačně pomáhal Třinci - v opakovačkách to bylo jasně vidět

+4/−10
5.4.2015 11:27

M27a12r42t57i77n 33H86á85j28o45v71s68k93ý 8776782352361

oni jsou jen zaslepení, nic víc. at si píšou co chtěj, jsou prostě mimo realitu. včera připískávali třinci, ale né nějak extrémně, ještě to celkem šlo :) každopádně oni budou furt tvrdit opak :D škoda slov

+1/−1
5.4.2015 11:38

P80a27v18e23l 50H32o62l25m39a55n 8707116665319

Vondrka má pravdu, s výjimkou prvních 7 minut byla Sparta lepší a v podstatě jen sudí drželi Třinec nad vodou.

V nájezdech podle speciálních třineckých pravidel už to bylo bez šance.

Když si Irgl kvedlal při své zastávce před brankou  pukem dozadu (min. 2x, což stačilo, aby byl nájezd označen za NEregulerní), připomnělo mi to nájezd Buchteleho v ZČ, když dal gol, ale brankář následně vykopl branku. Rozhodčí pak místo toho, aby automaticky potvrdili gol, tak ho neuznali (;-D!!) a sebrali Spartě vítězství.

Inu Třinec a jejich svérázná pravidla z pomezí civilizované Evropy.

+4/−17
5.4.2015 10:55

M44i27l80a69n 35Ž33á48d78n64í53k 9851632183626

pravda je ta že ani jeden tým nedokáže hrát celý zápas své maximum, vím že to snad ani nejde, zápasů je moc v krátkém sledu za sebou, ale na druhou stranu ty slabé chvíle dle mého převažují.

J21a15r85o75s91l96a24v 85M14a21t89u44s 7269316687326

Všechny zápasy byly skvělé. . Radost koukat. . A ve všech mel Třinec navrch. ..Brankář Sparty poslední 2 zápasy za 1. Sparta mela taky úžasné chvilky, hlavně jak už Třinec nehrál 😀dávali rozhodující goly..

0/−2
5.4.2015 10:47

J31a24n 67M38u96ž95í54k 4652164792559

Sparťan Vondrka? To zní hrozně. Každopádně zrovna Vondrka hraje velké kulové a divím se, že ho Jandač ještě neodstavil.

+11/−4
5.4.2015 10:06

R84o39m45a65n 32J79a45v53o22r42s90k38i 7336456211123

Vondrka je holomajzna, ale hlavně lidskej póvl.

+1/−1

P34e26t63r 82N10o67v85á22k 8376938563100

Nepochopil jsem, proč je Vondrka lidký povl?Že se nevrátil do Slávie?Proč by se tam vracel, když na něho a Klepiše neměla peníze.To tam měl hrát zadarmo?Vy taky pracujete zadarmo?Asi ne.

0/0
5.4.2015 12:23

L25u59b30o68š 21K51l38i56n67d54e66r64a 1801763555892

Pidle tohoto vypadáte na lidský póvl spíš vy, sorry.

0/0
5.4.2015 17:12

F39r85a43n91t85i92š30e48k 52D95r54b26o52h33l38a38v 6325447387621

Tradiční keci v Českém hokeji, byli jsme lepší, ALE, ALE , ALE . Teď to přeju Třinci, byli lepší, proto vyhráli.

+6/−5
5.4.2015 9:58

K21a31r26e81l 17M64a44c78a58k 1987123326229

Tak vzhledem k již tradičním třineckým trestným střílením...

+3/0
5.4.2015 9:52

J95o81s50e59f 64Š23e32m39e80l26í25k 7959211140447

Kdfosi tady prohlašuje "Třinec si tenhle bod nezasloužil".

Já to teda nesleduju, ale žil jsem v domnění, že hokej se hraje na góly. Za zásluhy rozdává Zeman nebo kdo to jednou za čas medajle.

+17/0

M26i38c41h45a48l 92S77l17e69z60á84k 5311586507891

Když jste byli lepší, proč jste to nevyhráli? Času jste na to měli dost. To jsou zase blaboly...

+11/−5
5.4.2015 9:45

M53a93r32t14i55n 50H86á77j67o30v16s32k39ý 8156102842941

nevyhráli, pač nedali šance, kterejch měli víc než třinec, to se stává...

Z12d68e75n88ě70k 58K86l69á85s36e47k 5837383768162

Byli lepší a proto prohráli. To je přece logické.

+1/0
5.4.2015 16:10

J78i87ř38í 42K43o48n42r78á21d 8872123169

Pane Vondrko, od kdy se hraje hokej "na zásluhy"? Sparta se z loňské série s Brnem vůbec nepoučila... v play-off nejde o to kdo je lepší, ale o to kdo získá 4 vítězství.:-)

+13/−2
5.4.2015 9:34

O33n69d91ř52e51j 59H78o71l21ý 9320880318249

ale, ale, vždyť loni bylo Brno v play-off nejlepší a všechny soupeře hokejově válcovalo. Tak z čeho se měla Sparta poučit, když byla loni horší?

;-D

nefandím ani jednomu, ani Spartě "A", ani Spartě "B")

V98l36a98s68t89i63m11i67l 52D63ü10m93l83e95r 1349599142937

Njn a v první třetině jste nevystřelili na bránu :-P za to jste si tu výhru jistě zasloužili ;-D