Plekanec vedl Montreal k výhře na Floridě, Voráček přitlačil na Crosbyho

Tomáš Plekanec byl vyhlášen první hvězdou nedělního utkání hokejové NHL. Tuto pozici si vysloužil zásluhou gólu a dvou asistencí, kterými pomohl Montrealu k výhře 4:1 na ledě Floridy. Dvaatřicetiletý útočník bodoval ve čtvrtém z posledních pěti zápasů. Jakub Voráček se trefou a přihrávkou podílel na vítězství Philadelphie nad Pittsburghem 4:1.

J55i62ř28í 28Z22á24h26o47r17a 5883635582309

8-oVoracek pritlacil tak, ze ho preskocil benn.

M65a31r53t31i14n 89S83ý78k34o62r77a 1207188367627

Detroit a tučňáci si tedy celkem zahrávají. Nedíval se někdo na Detroit? Viděl jsem jen góly, a u prvního byl Mrázek bez šance, ale ten druhej, jak jen škrtl lapačkou, asi měl mít.

0/−1
6.4.2015 10:52

J43a15n 97S50o50u46k94u81p 1264354936865

Ten druhý taky teč. Caps body zachránil Holtby, ke konci se jen zuřivě bránili. Wings jediný tým, kterému letos Ovce nedal gól. Židla jeden super check, prý clipping. Možná, ale ten hráč mu předtím dal pár loktů. Nakonec Wilson nedohrál, od DeKeho chytl puk do zátylku. Rw neproměnili 5-3, mohlo to vypadat jinak.

0/0
6.4.2015 13:52

K76a12r38e20l 72Z82a79c43e81k 7151419131767

Byl zpomalen rukavicí blokujícího hráče.

0/0
6.4.2015 14:21

R30a10d56e67k 83H53r54u81b89ý 6264281832579

Hudler má taky supr sezónu,umístění v desítce by bylo hodně příjemný.

+5/0
6.4.2015 9:01

V87e72r77o54n51i92k93a 27K11o98n89o79p72á77č15o58v42á 8429581392659

Montreal vyhrál 4:1, ale za stavu 1:1 Florida trefila tyčku a hned vzápětí dali Habs na 2:1, co je ale podstatnější, tak zápas nedohrál Pacioretty. Jestli to bude vážnější, tak to bude opravdu velká ztráta pro play off.

Mrázek dostal dva dost nešťastné góly, oba dva mu tečovali vlastní spoluhráči a navíc nevyužili přes minutu dlouhou přesilovku 5 na 3. Jinak Židlický předvedl krásný bodyček, jen nevím proč se rozhodčímu nelíbil a vyloučil ho za "clipping." Zbyněk Michálek si za Blues dal dneska porci 24 minut.

+9/0
6.4.2015 8:22

A95n91d23r91e98j 16K20r39á87l 7385596645305

Snizil se moc nizko, takze to slo na kolena.

0/0
6.4.2015 8:40

K89a84r26e80l 15Z50a32c14e51k 7941969351517

Není pravda, komentátoři i ve studiu se nad jeho bodyčekem rozplývali, neustále ho opakovali, zákrok dne. Faul ani náhodou.

+1/0
6.4.2015 13:37

L94i25b25o92r 34J14i91n57d80r62á48č65e22k 4427386959217

Nevím kam se mi zařadil příspěvek. Souhlas, krásně čistej bodyček. Na Fox Sport komentátoři říkali, že jestli se tohle bude pískat jako faul, tak můžou hrát stolní tenis.

0/0
6.4.2015 18:09

L23i73b97o66r 36J82i53n89d47r60á14č24e11k 4767966979747

Jste slepý??? Přál bych vám slyšet komentrátory na Fox Sport. Jasně čistý bodeček.

0/0
6.4.2015 18:06

F12i27l80i17p 75K21o98l18b56á56b30e69k 2916766335471

Pokud "odpadne" Pac, pak play-off bude velké břemeno pro Tomáše Plekance! Věřím, že na roli (spolu)lídra dozrál a dovede Habs hodně daleko...

Montrealu jsem nikdy moc nefandil, ale je pravda, že hrají atraktivní hokej, navíc Pleky by si zasloužil kolektivní úspěch i na poli NHL, takže hodně štěstí!!!

+1/0
6.4.2015 10:41

K24a22r53e44l 14Z44a21c11e91k 7571179921827

Ty poslední dvě minuty power-play Detroitu byly skvělý, jen zázrakem to Caps přežili.

+1/0
6.4.2015 13:44

J78a44n 66S58o46u30k39u86p 1634664526385

Clipping to technicky asi byl. Hraniční. Hit šel i dost dolů. Ale většinou se za tohle neloučí. 2 min měly být už předtím za hity na Ž.

L37u40k53á49š 70S35m26ě42t16á34k 3346947724646

No Ottawa získala dneska "pouze" 1 bod a tak na postup ztrácí pořád 2 body. Ale ve východní konferenci je to opravdu neskutečně našlapané, 4 týmy o postup v rozmezí 2 bodů, no snad bude mít černého petra Pittsburgh. ;-)

V západní konferenci to také bude ještě hodně zajímavé, Calgary má 93 bodů a zatím se drží na 3. místě pacifické divize. Avšak LA Kings na ně ztrácí jen 1 bod a navíc mají zápas k dobru, stejně jako Winnipeg. Jedno je ale jisté, jeden ze dvojice Calgary a LA Kings se do play-off nakonec určitě dostane, protože jsou ze stejné divize, bojují o 3. místo a San Jose na ně ztrácí už 5 bodů, což nedoženou. Dá se tak říct, že nejhorší pozici má teď Winnipeg, který se do play-off může dostat jen díky divoké kartě a tak teď musí hodně zabrat. Opravdu se na tohle vyvrcholení moc těším, třeba poslední zápas Winnipeg hraje proti Calgary a tam může jít úplně o všechno. Navíc ještě hrají Flames proti LA. Nejlepší by bylo, kdyby vypadlo LA, ale podle losu tipuji, že nejsmutnější bude nakonec Calgary, ale snad se mýlím :-).

+8/0
6.4.2015 7:22

A62n46d68r78e36j 51K90r35á91l 7215856655835

No oni jsou to 2 body, protoze budou muset ziskat jeste o bod vic, nez Pens, Bruins nebo Wings.

V62o42j20t71ě69c98h 40G38r23o14s80s 9349824475426

Klidně může postoupit Calgary i Los Angeles...

0/0
6.4.2015 11:04

J53a30n 84J29o65r58d36a26n 5781837249

To je blb ten Voracek....necha si dat desitku!!

F19i79l71i65p 50K34o71l69b53á83b56e75k 2426116525581

Smolěňák by si jej mohl "vychutnat"...;-)

F33i39l34i34p 35K41o28l78b19á56b36e51k 2926896685501

Tak dneska snad Mrázek vychytá Ovečkina... Navíc Rudým Křídlům bych postup do PO přál!

+3/0
5.4.2015 22:03

V61o62j70t71ě89c70h 67G28r59o48s23s 9219274285296

Výhra s Pittsburghem se v poslední době stává skoro jistotou.;-)Když už nebudeme v play off, tak postup aspoň zkomplikujem největšímu rivalovi. Mase zachytal fantasticky a navíc Voráček vs. Crosby 2:0, takže já jsem naprosto spokojen.R^

+14/0
5.4.2015 21:38

A27n54d36r47e87j 90K24r93á77l 7735386495535

To neni skoro jistota. Flyers neprohrali uz 545 dni.

0/0
6.4.2015 8:12

P26a80t39r39i45k 62V49y44c70h44o20d28i16l 1156163162102

Voráček by to s tou hrubostí nemusel tak přehánět. Tohle bylo letos už poněkolikáté, kdy se úplně zbytečně pustil do šarvátky a oslabil tak mužstvo. Kdyby se nenechal tak stupidně vyloučit, určitě by ještě jeden bod udělal.

+4/−3
5.4.2015 21:36

F33i82l18i48p 60K78o94l89b75á32b22e27k 2556186405371

Ale prdlajs, udělal to dobře, Kunitz to tak chtěl, rozhodčí to moc nezvládl! Za celou sezónu v podstatě jen 3x ukázal "horkou hlavu", takže naprosto v pořádku.

+9/−1
5.4.2015 21:40

P81a95t98r78i49k 81V18y10c28h21o48d29i46l 1636173152552

Mně to teda v pořádku moc nepřijde. Spíš mi to přijde úplně dementní. Kdyby Kunitz někoho hnusně dohrál nebo něco, tak ok, ale za tohle...úplná zbytečnost.

+1/−1
5.4.2015 22:02

F27i94l43i58p 76K92o68l22b83á36b32e21k 2616746455401

To je v takových vypjatých zápasech normální stav. Prostě chtěl dostat na budku, tak ho trošku pováleli po ledě. Řekl bych spíše, že ten trest pro Voráčka byl nepřiměřeně vysoký, měl dostat 2 minuty za vyvolání šarvátky a Kunitz 2 minuty za nesportovní chování a hotovo dvacet!

+6/−1
5.4.2015 22:07

A77n33t96o15n87i88n 84B62l70a83z52e72k 4498722807881

A za jake nesportovni chovani? V pravidlech neni psane, jestli se ma dotknout puku jen jemne a nebo muze klidne vystrelit , coz udelal. Ale kazdy vi, ze se tohle co Kunitz udelal nedela a on presne vedel co prijde. Zvlaste od Philadelphie na jejim lede. Alespon bylo vzruso.R^

0/0
6.4.2015 4:01

R62a49d62e48k 28V53o54k73á86l 1270748467774

Tenhle ročník je co se Art Ross Trophy týče mimořádný... neskutečně našlapané čelo, ale nikdo nevyčnívá a vítěz bude mít sotva bod na zápas. Od roku 1968 (tehdy se ale hrálo méně zápasů a nevím zda vůbec počítali 2. asistence) se jen třikrát v kompletní sezóně stalo, aby měl vítěz méně než stovku, vždy to ale bylo přes 90. Letos zřejmě ani ta devadesátka nepadne.

+7/0
5.4.2015 21:35

D32a93v24i42d 41S57l78o53v44á70č74e31k 6931859952148

no myslim ze nepadne ani pětaosmdesátka :). jestli vyhraje nakonec Art Ross Ovečkin s ani ne 30 asistencemi, tak to opravdu asi bude historicky rekord :(

0/0
6.4.2015 13:25

V16e71r30o87n13i67k16a 10K58o22n13o86p29á82č93o74v51á 8319221152979

Voráček po tom včerejším neslaném nemastném zápase proti Hurricanes výborně, ale za výhru musí Flyers děkovat především Masonovi. Mohl přidat i další body, kdyby ve třetí třetině nejel tak okatě trestat Kunitze za vypálení na branku po odpískání. Ale stejně desetiminutový trest + další dvě minuty pro Girouxe a na druhé straně jen už předem signalizované podražení...asi se chtěl rozhodčí Paul Devorski ve svém 1594. a zároveň posledním zápase v NHL taky zapsat do dějin zápasu.

Jinak Pittsburg si zadělal na problémy, spolu s Bostonem má 95 bodů ze 79 zápasů a oba drží divokou kartu. Stejně bodů má i Detroit, ale ten má dnešní zápas s Capitals k dobru. A pokud dnes Ottawa porazí Toronto, tak se jim přiblíží už jenom na rozdíl jediného bodu.

+18/0
5.4.2015 21:33

F38i77l97i58p 94K75o52l57b42á56b32e66k 2706296215731

Popravdě jsem čekal, že Kunitzovi ještě někdo "nařeže"... Voras dobrý, reálná šance (i třeba "jen" na TOP3) stále existuje!

0/0
5.4.2015 21:37

P86e64t28r 16H93o58r47á82k 4369327317652

V poslední minutě hráli Flyers 5 na 3 Voráček založil akce, ze které padl gól bohužel se toho puku dotkl moc brzo. Jinak Pens mají trable a už je jisté, že pokud postoupí čeká je pěkný oříšek.

+1/0

F75i92l25i87p 47K19o39l28b72á54b56e44k 2486396385111

Největší letošní zklamání z TOP hráčů – Kunitz – se ukázal jako největší frustrát dvojzápasu Flyers vs. Penguins!!!

Mason dneska zachytal opravdu parádně, k tomu dva body pro Vorase a pokračování boje o ART!

Nejvíc bych si přál, kdyby Senátoři vyřadili právě Tučňáky, což se jeví jako určitá šance (pokud Ottawa vyhraje dnes a pak vzájemný zápas). Tak snad, aby jim to Letci v posledním letošním zápase "pustili"...;-)

+3/0
5.4.2015 21:26

J38a98n 63S63o86u79k92u83p 1384784756165

Jen tak mimochodem, kdyby se bodovaly i minuté prázdné branky soupeře a další spálené absolutní tutovky, tak je letos Kunitz první s přehledem.

P63a89t16r39i94k 59V13y43c48h92o86d10i86l 1146653812402

Kunitz nikdy top hráčem nebyl. Pokud to tak vypadá, tak asi jen kvůli Crosbyho, vedle něj by jako top hráč vypadal i Červenka;-D

+1/0

J52o22s33e52f 28K83r36á25l 5538381930514

no čtu to dobře  ???? střely 20:47  Pittsburgh z 47 střel dal pouze jeden gol ???

A Flyers z 20 střel  hned 4 goly ... To se Crosby nemá čím chlubit ..