Plekanec vedl Montreal k výhře na Floridě, Voráček přitlačil na Crosbyho

Tomáš Plekanec byl vyhlášen první hvězdou nedělního utkání hokejové NHL. Tuto pozici si vysloužil zásluhou gólu a dvou asistencí, kterými pomohl Montrealu k výhře 4:1 na ledě Floridy. Dvaatřicetiletý útočník bodoval ve čtvrtém z posledních pěti zápasů. Jakub Voráček se trefou a přihrávkou podílel na vítězství Philadelphie nad Pittsburghem 4:1.

J90i69ř96í 19Z90á90h22o35r19a 5693325422519

8-oVoracek pritlacil tak, ze ho preskocil benn.

M21a19r11t82i12n 10S73ý52k84o22r96a 1257868437307

Detroit a tučňáci si tedy celkem zahrávají. Nedíval se někdo na Detroit? Viděl jsem jen góly, a u prvního byl Mrázek bez šance, ale ten druhej, jak jen škrtl lapačkou, asi měl mít.

0/−1
6.4.2015 10:52

J92a19n 25S61o73u39k67u10p 1654404956215

Ten druhý taky teč. Caps body zachránil Holtby, ke konci se jen zuřivě bránili. Wings jediný tým, kterému letos Ovce nedal gól. Židla jeden super check, prý clipping. Možná, ale ten hráč mu předtím dal pár loktů. Nakonec Wilson nedohrál, od DeKeho chytl puk do zátylku. Rw neproměnili 5-3, mohlo to vypadat jinak.

0/0
6.4.2015 13:52

K64a90r40e94l 81Z48a72c82e91k 7931959711817

Byl zpomalen rukavicí blokujícího hráče.

0/0
6.4.2015 14:21

R33a11d26e28k 11H23r34u63b52ý 6724191562429

Hudler má taky supr sezónu,umístění v desítce by bylo hodně příjemný.

+5/0
6.4.2015 9:01

V67e16r59o44n71i25k11a 43K43o56n73o56p15á83č90o60v81á 8299361332679

Montreal vyhrál 4:1, ale za stavu 1:1 Florida trefila tyčku a hned vzápětí dali Habs na 2:1, co je ale podstatnější, tak zápas nedohrál Pacioretty. Jestli to bude vážnější, tak to bude opravdu velká ztráta pro play off.

Mrázek dostal dva dost nešťastné góly, oba dva mu tečovali vlastní spoluhráči a navíc nevyužili přes minutu dlouhou přesilovku 5 na 3. Jinak Židlický předvedl krásný bodyček, jen nevím proč se rozhodčímu nelíbil a vyloučil ho za "clipping." Zbyněk Michálek si za Blues dal dneska porci 24 minut.

+9/0
6.4.2015 8:22

A77n66d85r76e64j 24K76r19á51l 7655756515195

Snizil se moc nizko, takze to slo na kolena.

0/0
6.4.2015 8:40

K38a26r50e34l 86Z45a37c20e17k 7981819841547

Není pravda, komentátoři i ve studiu se nad jeho bodyčekem rozplývali, neustále ho opakovali, zákrok dne. Faul ani náhodou.

+1/0
6.4.2015 13:37

L48i76b58o67r 81J58i74n22d40r82á91č65e14k 4397346779297

Nevím kam se mi zařadil příspěvek. Souhlas, krásně čistej bodyček. Na Fox Sport komentátoři říkali, že jestli se tohle bude pískat jako faul, tak můžou hrát stolní tenis.

0/0
6.4.2015 18:09

L78i63b15o48r 18J48i51n52d12r84á97č79e42k 4387756689657

Jste slepý??? Přál bych vám slyšet komentrátory na Fox Sport. Jasně čistý bodeček.

0/0
6.4.2015 18:06

F41i91l64i13p 88K27o83l37b79á51b37e92k 2136536705151

Pokud "odpadne" Pac, pak play-off bude velké břemeno pro Tomáše Plekance! Věřím, že na roli (spolu)lídra dozrál a dovede Habs hodně daleko...

Montrealu jsem nikdy moc nefandil, ale je pravda, že hrají atraktivní hokej, navíc Pleky by si zasloužil kolektivní úspěch i na poli NHL, takže hodně štěstí!!!

+1/0
6.4.2015 10:41

K77a73r13e65l 74Z84a71c19e59k 7421169311197

Ty poslední dvě minuty power-play Detroitu byly skvělý, jen zázrakem to Caps přežili.

+1/0
6.4.2015 13:44

J55a83n 21S33o74u63k64u22p 1864854976115

Clipping to technicky asi byl. Hraniční. Hit šel i dost dolů. Ale většinou se za tohle neloučí. 2 min měly být už předtím za hity na Ž.

L27u26k18á33š 93S72m29ě27t47á29k 3416477394236

No Ottawa získala dneska "pouze" 1 bod a tak na postup ztrácí pořád 2 body. Ale ve východní konferenci je to opravdu neskutečně našlapané, 4 týmy o postup v rozmezí 2 bodů, no snad bude mít černého petra Pittsburgh. ;-)

V západní konferenci to také bude ještě hodně zajímavé, Calgary má 93 bodů a zatím se drží na 3. místě pacifické divize. Avšak LA Kings na ně ztrácí jen 1 bod a navíc mají zápas k dobru, stejně jako Winnipeg. Jedno je ale jisté, jeden ze dvojice Calgary a LA Kings se do play-off nakonec určitě dostane, protože jsou ze stejné divize, bojují o 3. místo a San Jose na ně ztrácí už 5 bodů, což nedoženou. Dá se tak říct, že nejhorší pozici má teď Winnipeg, který se do play-off může dostat jen díky divoké kartě a tak teď musí hodně zabrat. Opravdu se na tohle vyvrcholení moc těším, třeba poslední zápas Winnipeg hraje proti Calgary a tam může jít úplně o všechno. Navíc ještě hrají Flames proti LA. Nejlepší by bylo, kdyby vypadlo LA, ale podle losu tipuji, že nejsmutnější bude nakonec Calgary, ale snad se mýlím :-).

+8/0
6.4.2015 7:22

A19n90d77r87e85j 69K59r69á77l 7915586585975

No oni jsou to 2 body, protoze budou muset ziskat jeste o bod vic, nez Pens, Bruins nebo Wings.

V40o30j98t40ě39c66h 56G55r29o40s77s 9819464585106

Klidně může postoupit Calgary i Los Angeles...

0/0
6.4.2015 11:04

J41a55n 58J63o25r80d70a68n 5481497969

To je blb ten Voracek....necha si dat desitku!!

F14i27l69i69p 28K17o58l27b19á56b45e76k 2396706645681

Smolěňák by si jej mohl "vychutnat"...;-)

F97i92l79i40p 69K52o47l13b43á70b46e85k 2286896125341

Tak dneska snad Mrázek vychytá Ovečkina... Navíc Rudým Křídlům bych postup do PO přál!

+3/0
5.4.2015 22:03

V18o58j29t47ě78c48h 14G75r88o95s56s 9319424955336

Výhra s Pittsburghem se v poslední době stává skoro jistotou.;-)Když už nebudeme v play off, tak postup aspoň zkomplikujem největšímu rivalovi. Mase zachytal fantasticky a navíc Voráček vs. Crosby 2:0, takže já jsem naprosto spokojen.R^

+14/0
5.4.2015 21:38

A14n20d19r51e79j 92K80r44á38l 7815726255115

To neni skoro jistota. Flyers neprohrali uz 545 dni.

0/0
6.4.2015 8:12

P27a72t66r32i57k 19V74y66c42h32o97d78i55l 1116903642762

Voráček by to s tou hrubostí nemusel tak přehánět. Tohle bylo letos už poněkolikáté, kdy se úplně zbytečně pustil do šarvátky a oslabil tak mužstvo. Kdyby se nenechal tak stupidně vyloučit, určitě by ještě jeden bod udělal.

+4/−3
5.4.2015 21:36

F58i17l85i48p 13K89o93l85b90á25b66e78k 2356656435191

Ale prdlajs, udělal to dobře, Kunitz to tak chtěl, rozhodčí to moc nezvládl! Za celou sezónu v podstatě jen 3x ukázal "horkou hlavu", takže naprosto v pořádku.

+9/−1
5.4.2015 21:40

P31a12t73r93i39k 57V74y73c74h93o45d51i19l 1566933122882

Mně to teda v pořádku moc nepřijde. Spíš mi to přijde úplně dementní. Kdyby Kunitz někoho hnusně dohrál nebo něco, tak ok, ale za tohle...úplná zbytečnost.

+1/−1
5.4.2015 22:02

F37i90l17i47p 52K20o86l28b28á67b25e87k 2746266655291

To je v takových vypjatých zápasech normální stav. Prostě chtěl dostat na budku, tak ho trošku pováleli po ledě. Řekl bych spíše, že ten trest pro Voráčka byl nepřiměřeně vysoký, měl dostat 2 minuty za vyvolání šarvátky a Kunitz 2 minuty za nesportovní chování a hotovo dvacet!

+6/−1
5.4.2015 22:07

A52n88t66o80n43i73n 84B22l56a89z37e26k 4288902557721

A za jake nesportovni chovani? V pravidlech neni psane, jestli se ma dotknout puku jen jemne a nebo muze klidne vystrelit , coz udelal. Ale kazdy vi, ze se tohle co Kunitz udelal nedela a on presne vedel co prijde. Zvlaste od Philadelphie na jejim lede. Alespon bylo vzruso.R^

0/0
6.4.2015 4:01

R56a31d41e63k 54V81o40k93á35l 1510298707564

Tenhle ročník je co se Art Ross Trophy týče mimořádný... neskutečně našlapané čelo, ale nikdo nevyčnívá a vítěz bude mít sotva bod na zápas. Od roku 1968 (tehdy se ale hrálo méně zápasů a nevím zda vůbec počítali 2. asistence) se jen třikrát v kompletní sezóně stalo, aby měl vítěz méně než stovku, vždy to ale bylo přes 90. Letos zřejmě ani ta devadesátka nepadne.

+7/0
5.4.2015 21:35

D54a17v78i56d 75S91l89o73v58á98č69e20k 6731729662968

no myslim ze nepadne ani pětaosmdesátka :). jestli vyhraje nakonec Art Ross Ovečkin s ani ne 30 asistencemi, tak to opravdu asi bude historicky rekord :(

0/0
6.4.2015 13:25

V40e37r90o51n96i96k29a 53K18o97n21o35p21á97č13o78v58á 8709361282809

Voráček po tom včerejším neslaném nemastném zápase proti Hurricanes výborně, ale za výhru musí Flyers děkovat především Masonovi. Mohl přidat i další body, kdyby ve třetí třetině nejel tak okatě trestat Kunitze za vypálení na branku po odpískání. Ale stejně desetiminutový trest + další dvě minuty pro Girouxe a na druhé straně jen už předem signalizované podražení...asi se chtěl rozhodčí Paul Devorski ve svém 1594. a zároveň posledním zápase v NHL taky zapsat do dějin zápasu.

Jinak Pittsburg si zadělal na problémy, spolu s Bostonem má 95 bodů ze 79 zápasů a oba drží divokou kartu. Stejně bodů má i Detroit, ale ten má dnešní zápas s Capitals k dobru. A pokud dnes Ottawa porazí Toronto, tak se jim přiblíží už jenom na rozdíl jediného bodu.

+18/0
5.4.2015 21:33

F70i20l22i98p 95K64o40l66b14á54b22e30k 2306616835321

Popravdě jsem čekal, že Kunitzovi ještě někdo "nařeže"... Voras dobrý, reálná šance (i třeba "jen" na TOP3) stále existuje!

0/0
5.4.2015 21:37

P40e29t63r 64H80o59r56á47k 4819757467732

V poslední minutě hráli Flyers 5 na 3 Voráček založil akce, ze které padl gól bohužel se toho puku dotkl moc brzo. Jinak Pens mají trable a už je jisté, že pokud postoupí čeká je pěkný oříšek.

+1/0

F57i21l70i93p 18K35o13l18b20á79b85e83k 2296566525661

Největší letošní zklamání z TOP hráčů – Kunitz – se ukázal jako největší frustrát dvojzápasu Flyers vs. Penguins!!!

Mason dneska zachytal opravdu parádně, k tomu dva body pro Vorase a pokračování boje o ART!

Nejvíc bych si přál, kdyby Senátoři vyřadili právě Tučňáky, což se jeví jako určitá šance (pokud Ottawa vyhraje dnes a pak vzájemný zápas). Tak snad, aby jim to Letci v posledním letošním zápase "pustili"...;-)

+3/0
5.4.2015 21:26

J54a30n 66S85o81u58k96u86p 1144874616175

Jen tak mimochodem, kdyby se bodovaly i minuté prázdné branky soupeře a další spálené absolutní tutovky, tak je letos Kunitz první s přehledem.

P20a53t84r94i74k 36V90y38c19h91o53d90i35l 1876443212482

Kunitz nikdy top hráčem nebyl. Pokud to tak vypadá, tak asi jen kvůli Crosbyho, vedle něj by jako top hráč vypadal i Červenka;-D

+1/0

J98o30s58e72f 40K53r79á17l 5358171630624

no čtu to dobře  ???? střely 20:47  Pittsburgh z 47 střel dal pouze jeden gol ???

A Flyers z 20 střel  hned 4 goly ... To se Crosby nemá čím chlubit ..