Na startu play-off NHL se střelecky prosadili Plekanec s Michálkem

Hokejoví útočníci Tomáš Plekanec a Milan Michálek slavili vstřelené góly v úvodním souboji Montrealu s Ottawou. Vstup do série nakonec vyšel lépe domácím Canadiens po těsné výhře 4:3. V dalších duelech naopak loupily hostující celky, Islanders uspěli 4:1 ve Washingtonu, Chicago 4:3 po prodloužení v Nashvillu a Calgary překvapilo 2:1 ve Vancouveru.

P20e73t41r 42D70v71o49r72a85k 5309588232313

Subban je opice, kterou nemaji radi ani spoluhraci. Zeptejte se treba Plekance (nekde na netu jsou i videa, jak si davaji,"pratelske" stouchance...).

A hlavne me vzdycky dokaze vytocit, ze po jasnem, umyslnem faulu, kdy chtel protihrace evidentne zranit, se jeste tvari jako ze se nic nestalo a on za nic nemuze a vlastne ani nebyl na lede.

T56o88m47á52š 98S36e63i55d80l 4636402726557

Je fajn, že si novináři všimli, že dnes ještě nechytal Mrázek a dnes o něm není zase půl článku

0/−1
16.4.2015 11:21

M14a81r91t82i97n 50M58a46t97o12u70š61e40k 9566107826878

To, co předvedl Subban nemá, nebo spíše nemělo by mít v hokeji místo. Doufám, že ho dodatečně potrestají.

+7/−1
16.4.2015 10:02

M57i31c25h59a34l 43V30a31k58u74l47a 2409242383575

Jestli myslíte to seknutí Stonea, tak Amíci naopak tvrdí, že to Stone neskutečně nasimuloval a že by Subban žádný trest dostat neměl.

+1/−1
16.4.2015 14:02

P45e23p64a 22J65e67t41e15l 4854465859378

No nevím, faktem je, že puk široko daleko nikde, a on ho s rozmachem švihne do ruky... S tím ať jsou do háje, toto bych trestal opravdu tvrdě.

+2/0
16.4.2015 15:47

A17n95d97r53e74j 96K58r48á79l 7475216825595

Neskutecne nasimuloval frakturu a je pro zbytek serie s otaznikem.

+1/0
16.4.2015 18:53

F42i17l59i20p 43K17o50l66b56á95b28e90k 2426516825701

To byla pecka jak sv*ňa!!! Myslím, že o nějakém simulování nemůže být ani řeč!!!

V59e39r70o27n98i27k14a 14K92o73n23o84p84á54č84o35v15á 8989901382429

Tak první gól série mezi Montrealem a Sens, byl vskutku kuriózní, připsán Milanu Michálkovi, ale do vlastní sítě si ho srazil Markov. Plekanec během 15 vteřin dokončil obrat na 2:1 a v podobném duchu neuvěřitelně pokračovala celá druhá třetina, celkem se 6 góly. Tedy takovou přestřelku v souboji těchto týmů jsem nečekala.

Islanders vyhráli u Capitals poměrně jasně a Ovečkinovi nepomohlo ani 8 střel, mimochodem Jakub Vrába si včera v noci připsal po přesunu z Linkopingu první bod za asistenci v dresu Hershey Bears, farmě Caps  v AHL.

Chicago s Nashvillem dost nevídaný zápas, 0:3; 3:3; pak hodně dlouho nic a nakonec dokonán obrat. Crawforda po první třetině a stavu 0:3 vystřídal Darling a ten až do druhého prodloužení gól nedostal.

Canucks a Flames to byl už přece jen typičtější zápas play off, Calgary dlouho prohrávalo a pak uštklo 30 vteřin před koncem.

No ve třech případech vyhráli hosté, což dělá série ještě zajímavější.

J96a79r41e74k 45W65o74l29f 5790559160

No až na Vancouver celkem očekávatelné výsledky, Ottawa to otočí...

0/−2
16.4.2015 7:08

A10d67a21m 65V90r40c92h15l68a87v55s46k23ý 5564422114224

Já jsem tedy neočekával, že Caps dají doma ofenzivně laděnému soupeři jenom jeden gól. A to mají s PO více zkušeností. Ale myslím, že sérii svrhnou na svou stranu.