Litvínov byl 36 sekund od titulu. Ale pak nájezdy prodloužily finále

Hokejisté Litvínova byli 36 sekund od hokejového titulu, historicky prvního v dějinách tradičního klubu. Ale Třinec na poslední chvíli vyrovnal a v nájezdech poté prodloužil finálovou sérii do 6. zápasu, který se hraje v úterý v Litvínově.

J21a49n 53M77a25j69z57n47e37r 1816567556252

Třinec teda dvakrát utekl hrobníkovi z lopaty :)

M65a22r33t29i70n 83Š92ť74á78s64t60k42a 3198812965561

Viděl sem celý zápas a rozhodčí nic moc. Kdyby minutu a půl před koncem vyloučili Třineckého hráče za faul na Petružálka, měl už Litvínov titul.

J78i93ř84í 33D51u66f63e82k 1570376173150

byl to stejnej faul jako udělal Kubát, jenže bylo to minutu před koncem a naši rozhodčí měli zase stažíno;-D

+2/0
20.4.2015 10:59

J11a66n 88J63e39n35i26c 1334494337164

To jako že Livtínov bude mít kliku pořád a ostatní ne? Konečně měl kliku i někdo jiný a snad se to konečně otočí!

+1/−1
20.4.2015 10:58

J29o78s26e50f 46M82e27z75e70r22a 4223234145768

Přál jsem to Litvínovu, škoda, že to nedokázal, ale je to důsledek velké pasivity v prodloužení, dle mě branku dal, ale rozhodčí jí neuznal, tak snad to zlomí doma a budo Mistři.

J26a48r20o76s85l39a70v 78M14a71l49e22c46k73ý 5207413439487

micio: Ano, je tam víc věcí, které hrají ve prospěch Třince. Třeba výborně postavené tyče, které Litvínov trefuje, jak na běžícím páse. ;-D Jenže ono se klidně může stát, že v jednom z těch dvou zbývajících zápasů to místo bušení do tyčí jednou dvakrát spadne do brány a pak je titul v Litvínově.

Z42d65e37n89o 65M77i65c93i35o 3825512341725

Viděl jsem všechny zápasy a Třinec to má docela pod kontrolou. Ale samozř. asi nelze vyhrát 4:0 na zápasy. Tyčky nejsou argument - efekt je stejný, jako by stříleli metr vedle. To, že jsou neschopní v zakončení... viz Ručinský, to pouze podtrhuje má slova.

+1/−1
20.4.2015 11:17

J16o97s26e38f 35F83a77r26m96a71č69k70a 7404862337

Reportáže jako z olympijských her a přitom jde jen o bezvýznamný titul, který je k ničemu i v rámci evropských klubových soutěží. Kdy naposledy vyhrál český klub evropskou klubovou soutěž? Navíc, kolik hráčů z tohoto finále bude na MS? Možná pár přestárlých postav. A kolik talentů hraje toto finále? Liga dospělých by se měla posuzovat zejména z pohledu mezinárodní úspěšnosti a jejího přínosu pro repre. Trvale se tak neděje. Neprodukuje ani téměř žádné talenty. Stačí pohled na soupisky.

T16o11m59á23š 53C87h70r29u23d52i27m50s45k92ý 5664296357906

Z pohledu napínavosti série to dopadlo nejlép jak mohlo. Litvínov to ale asi dost mrzí....:-P

+1/0
20.4.2015 8:29

M42a15r96i92a18n 52N35o77v24á41k 2811287511126

přesněji řečeno sere....A taky mne sere jezdit do Třince... doufám že jsem tam byl včera naposledy...R^

+2/0
20.4.2015 8:44

M82i65c68h20a27l 43S45l27e18z75á89k 5631946917891

tak tam nejezděte ;-). Já zas budu muset zítra do Litvajzu. ach jo...

J72a38n 47Č94e10r25n72ý 9614370970190

Tak to byl naprosto prokoučovaný zápas! Betonovat tři třetiny a pouze hrát na výsledek je nesmysl, který se Litvínovu nevyplatil. Jestli nezačne opět hrát svůj útočný hokej, přestanu jim fandit i kdyby na titul čekali sto let. Nedalo se ně dívat:-/

J55o46s11e68f 43N67o52v75á12k 3400667713889

hrozný kecy, kdyby ten gól nedostali, tak tady budeš psát, jak to skvěle takticky sehráli, chytrolíne...hrajou přesně to, co potřebujou, viz prodloužení, kde byli jednoznačně lepší a jen smůla (tyčka a netrefení růčinského prázdnou bránu) a neregulerní branka, které zamezila gólu, ještě prodlužila klikařům sérii...

J94o74s29e56f 90N49o24v90á58k 3980567393939

Já doufám, že neskutečná klika, která vylézá všem třinečákům bůhví odkud, nemůže trvat věčně...tolik sportovního štěstí, podpořeného jednoznačně neregulérním vybavením na ledové ploše, by mělo přeskočit, aspoň v jednom ze zbylých zápasů, na stranu soupeře...jsem zvědavý, jak se s gólem, který by do regulerní branky padnul, srovná vedení extraligy!!! Za to by měli třinečáci dostat pořádný flastr!

+7/−7
20.4.2015 7:39

P84e31t16r 77S89u34c97h28ý 9465384483173

souhlas.. ale neboj, zítra bude hotovo :-)

+1/0

M54i70c93h39a72l 17S32l86e41z57á11k 5821826757311

a nepřestanou fňukat a nepřestanou... jako starej bolševik...

+1/−2
20.4.2015 8:48

J74o78s31e89f 91N91o45v77á96k 3190957133219

no tys to teda rozsvítil...není nad to, když se může člověk koukat, tak jako já, na tu sérii naprosto nezávisle! ale tobě nevoní, když se napíše, jak to bylo, co? :-P

0/0
20.4.2015 10:06

L57i17b57o45r 79U48r45b78á29n60e85k 7906349523627

No,byl jsem na tom zápase (Třinecký fanda)  a musím říct,že po tom videu,co jsem dneska viděl je to smutné,že se ten puk zastavil.Nicméně,gól platit neměl,ale rozhodně jsem pro,aby se tenhle nedostatek odstranil,protože to škodí férovosti.Už se to asi nikdy nestane,protože je to souhra náhod,jako úhel,rychlost (razance) atd,ale i tak by to měli odstranit.Nikdy se to holt nestalo,protože měla střela např. větší rychlost nebo jiný úhel,tak prostě prošla.Ohledně vražení na hrazení...vyloučení být němělo,hráč dohrání čekal a naprosto chybně se k němu postavil.Tohle se učí už v žáčkách (vím,chodím s klukem na tréningy hokeje) a hodně je za to peskujou!! Jinak si myslím,že se rozhodčí nijak zvlášť neupískli,celkem rychle nasadili nějakou laťku a tu pak jakš takš dodržovali.Toť moje shrnutí...:-)

+2/0
20.4.2015 7:00

R36i30c33h93a23r12d 33P48u25č48a56n 2248188926960

nechci být špatným prorokem, ale ta branka půl minuty před koncem a de facto útěk hrobníkovi z lopaty, může znamenat klíčový bod celé finálové série.

Myslím si, že Třinečtí se z té mizérie asi vyškrábou a o titul se bude hrát u nich doma.

Jsem sice ocelář, ale ten Vítkovický, titul přeji Litvínovu, ale...

+2/−4
20.4.2015 6:56

T30o76m14á20š 39H33o10r64a 2129435398525

Mám z toho podobný pocit, ty dva dna do dalšího zápasu budou pro Litvínov hrozné, protože požád musí myslet na to jak ten zápas prohráli (nejdříve gól 37 sekund před koncem, a pak ty zahozené čance v prodloužení), naproti tomu Třinečtí přesně jak píšete utekli hrobníkovi z lopaty, prodloužili si sérii o dva dny, jsou v totální euforii a na dnešek se jim muselo spát velice dobře.

K33a67r41e96l 32B33a37r84t32á40č19e86k 9232229382365

mate pravdu....takhle nam nabidnou oba tymy minimalne jeste jednu porci skveleho hokeje...

0/0
20.4.2015 7:14

Z64d31e59n82o 58M77i30c80i49o 3895742351515

Objektivně, Slezané si to teď už vzít nenechají. Litvínov by si titul samozřejmě zcela zasloužil (nejen po sportovní stránce), ale není to reálné. Je tam víc věcí, které hrají ve prospěch Třince a Litvínov bohužel není klub, který by to dokázal ustát. Pouze Francouz z toho dělá zbytečné drama - je to divné, a navíc už měl dávno chytat někde jinde se svojí výkonností.

+5/−21
20.4.2015 1:19

M29i44l74a23n 12Ž15á65d67n66í79k 9191122663326

jaké že to jsou věci? já bych řekl že kdyby si mančafty golmany vyměnili tak to dopadne obdobně

Z47d81e37n18o 80M33i17c52i60o 3285172191465

Fanatik nejsem, ale moje odpověď bude výsledek po 7. utkání. Zkuste si pak vzpomenout na vše, co tomu předcházelo.

0/0
20.4.2015 10:54

J60a10n 33N30á91d90v46o42r29n80í55k 7233228105357

Chapu to tak, ze Trinec ma rozhodci?

+1/0

Z66d98e13n15o 28M96i21c29i15o 3925232201655

Rozhodčí pouze částečně, a ne všechny. Spíše pro Český svaz ledního hokeje bude lepší, když vyhraje Třinec.

0/0
20.4.2015 10:52

V67l56a53d59i87s14l88a79v 67N34o49h62e91j12l 7288117818941

je samozrejme naprosto neregulerni, aby se puk zastavil na care diky polstrovani, ktere ho zastavi na care, to je absolutne neuveritelny na takovy urovni Rv

J35i93r92k28a 33T97r53á86v83n81i94č39e57k 6964646499

Jo taky si myslím, když už nic jiného tak rozhodčí měl ten puk přikopnout aby překročil čáru celým objemem, anebo Ručovi dát možnost opakovat střelu, tak aby do té branky doklouzala. Vy jste fakt srandista, jsem zvědavý co by jste říkal, kdyby byla stejná situace na druhé straně, chce to trochu soudnosti. .

+3/0
20.4.2015 7:24

P98e48t97r 70H81l21o37u54š73e85k 9696613215361

tedy ten neuznanej gól kdy brankovou čáru hledali pomalu až u mantinelu, to byla velká ostuda rozhodčích

M56i95l19a77n 98Ž41á18d92n47í53k 9691452873246

kdyby tyč měla mít stejný průměr jako je šíře lajny tak by je museli dělat z balzy aby s nimi někdo hnul ;-)

0/0
20.4.2015 1:13

V45l76a76d47i43s18l50a80v 35N19o68h87e50j88l 7188177568101

ne, ja myslim polstrovani, ktere zastavi puk na care ...

+1/0
20.4.2015 1:27

M41i28l49a95n 67Ž28á48d94n43í76k 9171162163556

proč z toho vinit sudí... oni za konstrukci branky nemohou, i kdyby hráči v ten moment zkameněli tak se kotouč stejně sekne o to polstrování, kdyby začínalo o decimetr hlouběji v konstrukci tak by to naopak dojelo za čáru bez ohledu na lapačku Hamerlíka

+1/0

P81a98v29e70l 76R98o93k82y34t74a 3690981190208

Rozhodčí má zkontrolovat branky před zápasem. Stejnej problém byl před lety kdy taky neuznali gól, protože se puk odrazil místo od tyče od polstrování a za čáru se nedostal.