Čeští hokejisté zdolali Rakousko 4:0 a ve skupině jsou třetí

Hokejová reprezentace si po Francii odškrtla na mistrovství světa další splněný úkol, když zdolala Rakousko 4:0. Posunula se tak na třetí místo pražské skupiny a sahá po postupu do čtvrtfinále.

P11a94v59e61l 58P15e55t26r97ž72í54l33a 9514881447561

Tady se neustále mluví o tom, jak nejsme schopni hrát proti "slabým týmům". No připadá vám někomu, že Švédsko-Německo 4:3 USA-Dánsko 1:0 Rusko-Slovinsko 5:3 byl nějaký válec?

+2/0
9.5.2015 14:09

L15i56b79o97r 38Š13a30j75a 2390260470891

Jakákoli výhra se počítá, hlavně ať si rozeberou své chyby ve hře, poučí se z nich a v QF ať ukážou sílu, v opačném případěRv.

D60a32v51i68d 17D31u26f51e27k 5960748839329

Ondřej Roman se do závěrečné nominace bohužel nedostal...;-)

P70a31v32e65l 25P47e91t72r54ž34í10l88a 9434981737501

No nevím, mě tedy u Jágra vůbec neseděl. Druhá lajna dnes byla poloviční. Já jsem byl docela zklamán, když Růžička místo Radila dopsal Smoleňáka. Třetí lajna je zatím velmi špatná, Novotnému a Eratovi to zatím moc nejde a Smoleňák je bourač. Radil hrál celou sezónu výborně v Pardubicích, v play off proti Litvínovu hrál skvěle - podobně tomu bylo v repre. Vedle Jágra by mohl být daleko efektivnější než Červenka.

Pozor, já se neřadím k těm mamlasům, kteří tady neustále blábolí o neschopnosti kohokoliv ze Slávie. Naopak Klepiš hrál velmi dobře až do svého zranění.Doufám, že se vrátí do čtvrtfinále, protože s ním byla druhá lajna zatím nejlepší.

0/0

P16a27v60l59i63n62a 49H35a25m74p80l70o74v23a 7311708159752

Pekny vysledek a vcelku dobra hraR^ proti takovym tymum se hraje velice spatne. Ale dobry, kluci:-)

Hertl se nadále trápí...

Voráček hrál lépe v prvních dvou zápasech..

Sobotka spíše zklamání...

Nejlepší ve studiu suverénně Marek Sýkora.... R^

0/0
8.5.2015 23:38

H32o89n11z76a 29B61o67b18u81l95a 9496499663309

Ono to není tak jednoduché - u těch útoků to je to především o tom, proti komu hrají. 4 proti 1 by toho asi moc neuhrál.

0/−1
9.5.2015 0:13

M96i41c12h39a82l 67E94g22r 3494399752429

Vyhráli jsme,ale hra národního se mi nelíbí.Hlavně první třetina stála za prd.

P94e79t14r 36H11r60a52b56á19k 6760497712550

Jinak Sýkora to řekl pěkně. Proti takovým týmům je nutné vést 3-0 po první třetině. Proč na tyhle týmy prostě na začátku neskočíme? V první třetíně 5 střel na bránu je alarmující. Bud je to laxností týmu, nebo tím, že na to prostě nemáme. Myslím si, že jen díky tomu, že se hraje v Praze, dokážeme tyhle zápasy zlomit. A neustále výmluvy Růžičky, že nás svazuje plný stadion, to mi připadá jako největší hloupost roku. Kdyby tam bylo prázdno, tak by to bylo lepší? Sakra co víc si může přát? Plný dům, bouřlivá atmosfera a našim klukům to prý neprospívá.... Možná bychom měli hrát čtvrtfinále před prázdným hledištěm, nebo pro jistotu to přesunout někam za hranice?

Jinak bychom teoreticky v QF mohli hrát i s Běloruskem, což by byla paráda. Druhá skupina mi připadá trošku slabší. Nejsilnější dva týmy máme zřejmě my ve skupině.

+1/−2
8.5.2015 23:00

J75i20ř49í 70Č10e86r74m58á96k 5210505788887

Škoda, že tuhle moudrou radu nad zlato od našich chytrolínů nedostali Švýcaři. Mohli nad Rakušáky vést po první třetině 3:0 a nemuseli s nimi nakonec prohrát.

Tihleti věčně brblající čecháčci jsou k smíchu. Napřed jim vadilo, že jsme prohráli, byť po dobrém výkonu, se silnými týmy SWE a CAN. Budiž - prohra, byť třeba s bodem, je prostě neúspěch. Poselství do Růžičkovy kabiny znělo - musíme vyhrávat a nedostávat tolik gólů jinak tam nemáme co dělat. Posléze jim s Lotyšskem vadilo, že jsme (už zase) nedali první gól a museli dotahovat. Poselství tentokrát znělo - musíme vždy dát první gól jinak tam nemáme co dělat. Po Francii a Rakousku již není možno si stěžovat ani na moc obdržených gólů ani na to, že nedáme první gól, tak se vymyslelo inovované poselství - musíte vést po první třetině nejlépe 10:0 jinak tam nemáte co dělat. Ach jo, tihleti čecháčci ... :-)

+7/0
8.5.2015 23:23

H56o81n22z30a 57B88o39b59u98l41a 9456139743809

Ano, co čech, to hokejový/fotbalový trenér, to tak prostě je. Ovšem mnohem trapnější je používání slova "čecháček". Je to ubohá snaha sám sebe z této skupiny vyřadit a připadat si tak lepší, než ostatní. Ovšem právě díky tomuto slovíčku je jasné, že je to snaha marná.

+3/−1
9.5.2015 0:26

T43o62m10á92š 15B97r15a42b37e44c 2498536625786

K Hrabákovi se nic jiného než "čecháček" nehodí. Jeho příspěvky jsou mnohdy neskutečné. Zdaleka nejen v hokeji ale napříč sporty. ZOH v Soči se mu obzvlášť "povedlo". No a když zabrousí do politiky, je to něco podobného

+1/0
9.5.2015 8:09

H58o97n67z62a 57B21o14b69u43l88a 9296599413949

Neznám ho a zase to tady tak nesleduji, natož abych si pamatoval, kdo co píše. :-) Ale na slovo čecháček mám už téměř alergii.

+2/0
9.5.2015 9:57

O76n77d14ř67e34j 15L40o95š95o28t44h 1795825235541

Tyhle týmy jsou silnější než byly před 10 lety a dát jim v 1. třetině 3 góly není tak jednoduché, protože oni do zápasu vlítnou a snaží se z toho vytěžit maximum, Rakousko ve druhé třetině odpadlo, kolikrát nebylo schopné se dostat ani do středního pásma a pak jsme jim nasázeli 4 góly. Akorát ty přesilovky nebyly moc dobré, tam by se z toho nějaké góly vytěžit měly.

+2/0
8.5.2015 23:52

M77a79r13t35i60n 11S10ý72k81o54r62a 1767738287217

To se popsaly haldy papíru o tom, jak Jágr na Floridě ožil díky tomu, že má vedle sebe dva mladé rychlíky. A tak se tím Růžička inspiroval a dal k Jágrovi Kováře a Červenku ;-D

0/0
8.5.2015 22:57

P73e54t65r 19H65r58a40b80á28k 6560477622110

Červenka k sobě potřebuje bedýnku, ale na toho Růžička zapomněl...

0/0
8.5.2015 22:55

K49r28y76š38t90o24f 65M18á25c34h80a 6937754147311

ano je to supr, vyhráli sme....nakonec. já už sem u televize napůl stál když se po 6tý za 2 minuty netrefili do skoro prázdný branky nebo ani do puku. pokud chceme medaili tak to má bejt s týmem jako Rakousko 4:0 po první třetině. Nejspíš nás k lepšímu výkonu vyhecuje vždycky až když když nám hoří koudel, jako když hrajem se Švédama a nebo tady když hrozí remíza s lůzrama šampionátu...no kluci těšim se na neděli, snad to bude už konečně jednoznačná výhra![>-]R^

+1/−2
8.5.2015 22:51

H22o71n38z66a 76B84o53b88u23l73a 9566959473989

Jaká jiná výhra, než 4:0, je jednoznačná?

+2/0
9.5.2015 0:28

K84r78y22š48t98o32f 63M77á34c84h58a 6617124587301

no myslel sem to jako že to bude jednoznačný už od začátku že je válcujem, tady sem se chvílema už bál že to bude remíza nebo dokonce prohra

D63a81v36i35d 25L70o51p39a43n 8919281741277

Sýkora poradil Růžovi, ať dá větší prostor 4. lajně, on ji rozdrbal, pak vrátil a kluci šlapali. Tak mu teď bude muset nadhodit, ať pošle Červenku až pod střechu a máme šanci na SF

+3/−2
8.5.2015 21:13

J68a22k71u51b 34H20r73o72m69á42d10k69a 5345132755769

Ja vam vubec nerozumim... Cervenka nehral vubec spatne !! Pracoval, vytvarel sance, .. ma trochu smulu pri strelbe. Ted jsem koukal na internetu na prvni dve tretiny.. a treba Voracek, jako by tam ani nebyl.

+5/0
8.5.2015 22:30

R88a78d11i93m 35Z91a93t54o41p29e74k 9112775802897

Lopan má Červenkofobii, takže když uslyší jeho jméno, vypne se mu mozek a jde psát do diskuse.

T62o53m22á27š 79Š90e76v28e27l20a 5156442721949

Hráte vajca a ste tretí v skupine...no je toto možné?No je...na týchto majstrovstách je všetko možné.

0/−10
8.5.2015 20:52

K87r51y33š75t23o22f 32H96l13a72v82á18č 9672979548272

máme štěstí, my hrajeme se Švédskem a Kanadou a nemusíme jít proti Norsku a Slovinsku jako vy [>-]

+15/0
8.5.2015 21:02

D75a38v17i35d 24L37o77p58a22n 8289241341617

Nerozumím Ševelovi, ale tobě zrovna tak. Dali sme Frantíky, Rakušáky, čekají nás Němci a Švýcaři. Slováci teď mají Finsko, Rusko, USA. Nějak sem nepobral ani jednoho z vás

F71i33l78i73p 10K43o75l36b47á80b60e73k 2736626945971

;-D;-D;-D Ty vajco, hleďte si svojí skupiny a náročného boje o udržení v elitě!

+4/0
8.5.2015 21:09

M96a45r36t72i98n 94F94i91s56c24h85e61r 9623819579

Tomáši,fandím i Slovensku,ale objektivně,co hrajete vy?Se všema salátama jste ztratily a tudíž narozdíl od nás jste nejspíš skončily

D38a36v80i55d 55H30a23š75a 2459752373

Lopan, Lukeš: https://derstandard.at/ Jetzt/Livebericht/2000015441482/WM-Live-Tschechien-vs-Oesterreich-Fr-1615-Uhr v Rakousku prý shání trolly :-) Tak co? Není lepší být velká ryba v malém rakouském hokejovém diskuzním rybníčku, než pulec na idnesu?

+2/0
8.5.2015 20:43

D85a27v84i57d 24L72o64p32a73n 8449581221107

Pak budu asi ten nejnepřehlédnutelnější pulec, jaký existuje, když si mě všímá toliko osazenstvo včetně tebe

0/0
8.5.2015 21:15

P62a45v82e93l 48N51o30v14o46t33n85y 8589792177363

Kluci se s Růžou zase můžou poplácat po ramenou jak jsme jasně porazili Rakousko a se slovy, jak není slabých soupeřů vyjádřit spokojenost s body. Pochvalte si přesilovky a hru v oslabení a hurá na další těžké soupeře. :-/

A nezapoměňte zase přeházet sestavu. možná to bude ještě horší.

+2/−10
8.5.2015 20:25

M37a72r62t78i73n 66F58i43s76c83h19e82r 9193679809

Čeští fanoušci jsou si fakt nejhorší,kecaj blbě i když vyhrajem,nechte hodnocení po MS,zatím hrajem dobře a s Kanadou a Švédy to bylo vyrovnaný,příště vyhrajem myRv

+10/0
8.5.2015 20:28

P87a78v24e80l 91N19o46v28o37t92n55y 8339492927973

Jasně, nejsme schponí dvě třetiny přehrát kandidáta na sestup a to jsme pět a půl minuty hráli nepřetržitě přesilovku, z části pět na tři. Spousta přesílení a nejenže bez gólu ale bez zakončení. Opravdu je pokojenost na místě?

+3/−9
8.5.2015 20:36

M97a43r65t38i93n 11F81i79s47c43h14e12r 9163209389

Pavle,ano je 3 body a skore 4:0 je super proti mužstvu,co hraje MS A:-)

+6/0

P68a20v45e65l 44N17o44v98o24t26n90y 8539342857273

Ale jo, body jsou dobrý ale hra je hrozná. Pokud má tohle být medailový mančaft tak je smutný jak hrajou. Nic proti, každý to vidí jinak.

+1/−4

M42a18r49t77i84n 74F27i79s73c79h15e98r 9753479879

Pavle,nevidím to tak černě,oni ty slabší mužstva jen brání,ale hra s Kanadou a Švédy byla super a vyrovnaná a tam už to je jen o golech,nám hoří obrana,ale i to se dá zlepšit a jede se dálR^

+5/0
8.5.2015 21:16

J17i39ř18í 97Č33u45m87p83e57l90í63k 5446506222131

Bezva vítězství!

První třetina - pohodička, pomalu se rozkoukáme a rozbruslíme a hlavně necháme rozbruslit soupeře.

Druhá třetina - povede se nám dát gól. Sláva tak to konečně rozjedeme a začneme taky bruslit a přidáme nějaký ten gól. Konečně chvilku hrajeme hokej na plno.

Třetí třetina - klídek, letargie, ještě štěstí, že nám nedají taky gól.

Tak kluci to už stačilo, je čas se probudit.

Příště to račte rozbalit na plno hned od začátku a především začít hodně rychle bruslit. Kdo rychle bruslí, ten vítězí. Pak už ty příležitosti přijdou sami a hlavně všichni střílet, nejen střelci, ale ne do brankáře, ale vedle něj, či nad něj a hlavně do branky.