Chicago v nejdelším duelu letošního play-off srovnalo s Anaheimem krok

Až 117. minuta druhého střetnutí mezi Anaheimem a Chicagem přinesla vítěznou branku. Hokejový maraton rozhodl útočník Blackhawks Marcus Krüger, jenž tečoval střelu obránce Brenta Seabrooka a zařídil hostům výhru 3:2PP a srovnání finále Západní konference na 1:1 na zápasy.

J69i66ř56í 67O70p21ě55l82a 2662723917

Babcock do TOR....

0/0
20.5.2015 20:59

M97i75l28a39n 59H89a71n20u93s96k74a 7629468972461

Anderson nebo Andersen ... to je asi jedno co... Oba brankáři, tak proč je rozlišovat...

+3/0
20.5.2015 10:36

J79a38n 48S81t20o71d91o57l77a 7231320693970

S tou hlavičkou mě štvou. To by mělo být dovolené. Úmyslné kopnutí chápu, to může být nebezpečné pro soupeře, když by se do puku každý snažil kopat bodlo. Ale hlavička nikoho neohrožuje, a tahle byla moc hezká.

+1/0
20.5.2015 10:18

P45e52t62r 16P49á38l55k58a 6723866100752

Keithův ice time málem 50 minut, to už je pořádná šichta, klobouk dolů před jejich výdrží.