Hokejisté Anaheimu dobyli led Chicaga a ujali se vedení v sérii

Po úterním hokejovém maratonu, ve kterém uspělo Chicago až gólem ze třetího prodloužení v 117. minutě, Blackhawks na domácím ledě podlehli Anaheimu v řádné hrací době 1:2. Stejným poměrem se posunul rovněž vývoj celé série, Ducks vedou 2:1 na zápasy.

T13o40m29á81š 34H36a28n61á32č48e62k 7775855454875

Dneska hráli strašně krátké utkání ;-D

0/0
22.5.2015 9:58

T94o84m35a88s 46S79t89r24i55h14a24v83k32a 6662133408686

z posledních čtyř týmů mi ani jeden vysloveně nevadí (konečně po letech), ale finále přeju Hawks a Bolts.. Hlavně Tampa hraje nádhernej hokej

+6/0
22.5.2015 9:42

V98e74r59o56n35i38k86a 62K52o93n61o19p73á21č83o59v61á 8139141262849

Čtvrtá lajna neboli "rickyetemcakes" sice nedostává tolik prostoru, ale ve všech třech utkáních hraje výborně, dostává soupeře pod tlak, je schopná si vypracovat šance, vynutit fauly, utahat chicagské obránce - což je zvlášť důležité, potom, co se zranil Michal Rozsíval a u jestřábů vytěžují hlavně první dva obranné páry. Tak jen tak dál a chtělo by to taky nějaký gól.