Chicago uspělo v dalším prodloužení a srovnalo stav série s Anaheimem

Poté, co ve čtvrtek po porážce 1:2 přišli o domácí neporazitelnost v letošním play-off, hokejisté Chicaga zabrali a srovnali stav finále Západní konference na 2:2 na zápasy. Své druhé vítězství nad Anaheimem oslavili opět až v prodloužení, o sobotním výsledku 5:4 rozhodl v 86. minutě útočník Vermette.

J74a63n 78H29r54u37š26k57a 6233669693603

+1/0
24.5.2015 14:51

M12a21r44t12i49n 53K72o62l70á26ř 1220688385200

Tak já si přeji finále Tampa - Anaheim. Dvě slunná města a jedno z nich by poprvé dobilo Stanley Cup. I s Čechama v sestavě.

0/−4
24.5.2015 10:36

A87l67e48x55a59n65d34e25r 35K73o72l30m85a23n 1631471770514

Tampa vyhrála v roce 2004, Anaheim v roce 2007.

+8/0
24.5.2015 10:39

M95a26r32t70i77n 45K94o61l29á61ř 1870578505200

Aaa,tak to jsem si z hlavy nepamatoval :-) Ale i tak by jich měli mít méně než NYR a Chicago ;-)

0/0
24.5.2015 10:52

L89u43b48o58š 19K67l16i13n35d85e84r70a 1381293675582

tak to jistě. Tampa v NHL od roku 1991 a Anaheim od roku 1993. Rangers i Chicago = 1926

0/0
25.5.2015 22:51

J98i32ř47í 70P71e21t87r27o88v12k60a 4977466716366

Já chci finále Tampa - Chicago, nevím proč, ale ten Anaheim ani Rangers mi moc nesedí :-)

0/0
24.5.2015 13:27

I76v33a61n 39F51a73l15d37y20n44a 8924905454843

Chicago dostalo zbytečné góly po chybách v rozehrávce. Doufám ve finále Chicago - Tampa!