Jihlava dala desítku Litoměřicím, Kladno po nájezdech vyhrálo na Slavii

Hokejisté Jihlavy ve 14. kole první ligy nadělili ostudnou desítku hráčům Litoměřic, ve šlágru kola mezi domácí Slavií a Kladnem se po nájezdech radovali hosté z výhry 3:2. Slavia prohrála po devíti vítězných utkáních v řadě. Pražané přesto vedou tabulku o bod před Českými Budějovicemi. Kladenští Rytíři ztrácejí na lídra čtyři body.

V69á22c80l47a60v 61Z10á50b38r46a38n21s43k42ý 8853862199301

aspon tu fotku by tam mohli dat aktualní je to trapný,nevím kdo tam sedí ale očividně na to sere....

M95a31r48t66i70n 66K30r66a50s 6794151166608

Nic proti slávii, ale já viděl dva neuznané góly Kladna a první gól domácích z ofsajdu, což je taky trochu nadpozemské...

0/0
15.10.2015 5:47

M18i22c84h23a26l 57K51u60c27h10t53a 6373964804332

No abychom nepřeháněli, já viděl jeden...

0/0
15.10.2015 7:16

L94u45k68á60š 75T89i41c88h93ý 5752253290889

Sakra idnes.cz opravte si chybu Třebíč je Horácká Slávie a né Moravská!!!!!!!!!!!!

M11i37l62o96š 25D41v69o12ř43á88k 8325247426541

tomane, pro nekoho se to zda nadpozemske, pro nas je to REALITA! :- )

a bud rad, zes jeste nevidel nas nadpozemsky vykon i v utoku a diky tomu mate aspon bod... :- )

+2/0
14.10.2015 23:06

J28á64c94h62y67m 98H46o51m43o91l90a 1962574392942

No, máme svobodu projevu, tak musíme pro ni něco vydržet a vytrpět...

+2/0
14.10.2015 22:05

L91u24k76á89š 63T23o14m57a97n 1631882342

fantasticke je ze to nemusite cist nebo naopak ze na to muzete reagovat. svoboda projevu a nazoru je pekna, akorat par zabednencu to nechape

+1/−3
14.10.2015 22:12

V36o39j95t73ě56c70h 65S35m74e75t24a64n89a 2102582934694

Byl jsem tam, a teda 3. Třetina byla jasně v režii Slávie...Kladno už nemohlo, podržel je ale brankář, v prodloužení to samé...a když to shrnu...nezasloužená výhra Kladna

+1/−2
14.10.2015 21:59

L15u27k82á39š 16T50o74m54a34n 1781412242

penalty jsou loterie. ale souhlas, nepadlo to, takze  slabsi vyhral a je to potreba respektovat

+1/−2
14.10.2015 22:01

M17i95c97h77a74l 20K22u46c27h44t35a 6913144294262

Třetí třetina ano, ale v půlce zápasu to klidně mohlo být 0:5, když kromě dvou gólů trefilo Kladno třikrát tyč (jednou to možná byl i gól, ale video se asi v pralese nepoužívá, takže smůla) a bylo jasně lepší, v druhé půlce Kladno vadlo a Slavia po vstřeleném gólu ožila. A ten gól mimochodem padl po jasném ofsajdu. Takže jaká nezasloužená výhra komiku?:-P

0/0
15.10.2015 7:14

O10n22d10ř62e63j 19Š86v92e45j16d94a 4291879317290

Ostudně poloprázdný Eden byl svědkem ostudného výkonu Slavie, která se začíná propadat tabulkou tam, kam patří R^

+5/−3
14.10.2015 21:51

L31u91k33á20š 67T78o25m86a25n 1891462572

3000 z kapacity 4000. naucte se pocty troubo ;-D;-D;-D;-D!!

J24o45s10e22f 42D53a56n58ě31k 5419340854894

Tak kdo dnes viděl nadpozemský výkon Slávie?

Leda nadpozemští fanoušci : Toman + 3:-P;-D

+6/−2
14.10.2015 21:46

L17u49k51á60š 52T84o79m18a55n 1191562682

ano videl jsem nadpozemsky vykon brankare kladna a obrany. je potreba danku se trochu orientovat pred tim nez vyslovite nesmysl.

+2/−7

P68e21t25r64a 22L87o23u71k31o20v48á 3716135280893

Alinč ve čtvrté řadě 1+1. Je hřích ho neotestovat v Litvínově.

Slavia domácí porážka s průměrným Kladnem. A tohle je skutečná realita.

+3/0
14.10.2015 20:55

L75u93k92á36š 18T77o65m78a57n 1341942612

byla jste na slavii? asi ne ze? ;-D;-D;-D kladno neni prumer, ale podprumer, ale bohuzel, nadpozemsky vykon brankare a kopec smuly zamezil vysledku 6:2

+1/−7
14.10.2015 20:57

P62e94t53r 67Š35e53f52č73í41k 7416925194539

Podprůměr je tak leda vaše IQ.A to jakože docela dost.

V pondělí s Přerovem to byl nadpozemský výkon pana rozhodčího ve prospěch Slávie a dnes se jen potvrdilo,že nejste tak suverenní jak děláte.

+6/−3
14.10.2015 21:17

P20e24t68r 95V10a79l56i33š 3936145249625

2:3 po sn,  - no ztráta bodu s podprůměrnou Slávií...

L51u23k28á59š 54T57o44m10a82n 1821962622

prave se vracim z edenu. bohuzel totalni prevaha ve 3 tretine nestacila na nadpozemsky vykon obrany a brankare kladna a penalty jsou loterie. zapasu by lepe slusel vysledek 6:2 ale neda se nic delat, ve sportu je mozne ze i slabsi vyhraje. dalsi zapasy ukazi pokracujici nadvladu slavie v teto soutezi.

+5/−12
14.10.2015 20:42

P96e81t57r 54S47k38o67k90a38n 3150526158611

Jo to ukážou...třeba příští sobotu kdy Slavie zřejmě po nadpozemském výkonu nebude stačit na Motor...;-)

+7/−3
14.10.2015 20:49

L70u98k73á62š 91T28o58m48a89n 1541862602

;-D;-D kdybyste byl chlap tak vsadite se mnou (ne 10 mega) ale 500 penez ze motor prohraje. ale to vy nejste

P58e75t28r 19S15k69o76k43a81n 3600656288521

ha..ha....klidně vsadím 500 že Motor neprohraje..:-)

+2/0
14.10.2015 23:08

P56e52t64r 44Š31e49f48č18í62k 7186655264259

Nějak vám dochází dech.Výhra s Přerovem díky cinklímu rozhodčímu a dnes pouze bod s Kladnem.Ještě chvilku a budete tam kde patříte.Na Kladno a Motor nemáte ani s rozhodčíma na vaši straně.

+11/−2
14.10.2015 20:51

L85u84k83á93š 10T27o98m10a87n 1311752762

na svuj nazor, jakkoli neerudovany, mate pochopitelne pravo. uzijte si svoji minutu, treba se nebude opakovat ;-D;-D;-D;-D;-D