Hradečtí hokejisté si vezou výhru z Vítkovic. V závěru řádil Dej

Hokejisté Hradce Králové vytěžili z dohrávky 14. extraligového kola tři body. Ve vítkovické aréně zvítězili 3:2, když otočili stav během 57. a 58. minuty. Oba góly zaznamenal Rastislav Dej, ten rozhodující v oslabení. Východočeši tak popáté v řadě bodovali.

P72e92t65r69a 56L57o26u57k56o35v59á 3136315370633

Vítkovice si kvalitně prohrály utkání. Vést v 57.minutě 2:1 a prohrát 2:3 v základní hrací době, to se často nevidí.:-)

P60e62t87r76a 32L49o54u80k77o70v44á 3546195530243

Vy takové obraty vídáte často? Já v extralize maximálně dvakrát za sezónu.

0/0
28.10.2015 18:47

J12i87r66k73a 35H80r87a11d71e88c 5483122443483

Ano často, vedení týmu o gól pár minut před koncem naprosto nic neznamená a btw. letos už se objevilo poměrně dost výsledků kdy jedna strana vede o 3 i více gólů a zápas projede, naposledy Zlín s Olomoucí a to, že to není otočeno v posledních minutách nehraje roli. Přece když někdo vede 3:0 a zápas si "kvalitně" prohraje v základní hrací době, to se často nevidí ;-D  Jen pro Vaši informaci, podobné neuvěřitelné "obraty" ze stavu 1:2 v 57. minutě se stávají i v jiných ligách ;-)

0/0
28.10.2015 19:02

J58a45n 64Ď87o72u94b71a70l 8366983864185

Ano, takové obraty se stávají. Ale často se nevidí. Chápete? :)

+1/0
28.10.2015 19:07

J98i96r64k59a 29H16r27a43d24e31c 5543282133123

Chápu, že např. včera a dnes není často ;-D  Jinak tuhle debatu končím, přít se s někým o jejich pocitech je pouze zoufalá ztráta času, natož s panem Ďoubalem a paní Loukovou ;-D

+1/0
28.10.2015 19:09

J72a60n 26Ď87o82u47b19a41l 8296353784665

Ok, mějte se :) A pokud nemáte co dělat, můžete hledat zápas z nedávné doby, kdy jeden hráč obrátil zápas tímto způsobem :)

O69s42k83a11r 33K37o90v46a83ř69í32k 8217543486257

Hradec dnes o kousek lepší. Dostat branku v klíčové přesilovce utkání....to se nesmí stávat.