Voráček asistoval u jediné branky Philadelphie a nezabránil další prohře

V předešlých třech sezonách hokejové NHL byl Jakub Voráček dvakrát nejproduktivnějším Čechem v soutěži. V minulém ročníku navíc atakoval prvenství i v rámci celé ligy, když skončil čtvrtý. V nové základní části se ale zatím hledá stejně jako celá Philadelphia, která naposledy padla 1:4 ve Vancouveru. Po jedné asistenci si připsali zmiňovaný Voráček a domácí Radim Vrbata.

M61o81j31m73í87r 90S96k92á40l65a 2910222266

;-D

0/0
3.11.2015 11:57

R89a39d64e67k 87N25ě54m83e77c 1647282855216

Mojda, o víkendu jsi mě káral, že se do mrtvol nekope a ty todle:-). Ty mravokárče;-D.

F50i87l78i85p 11K52o71l42b19á20b50e24k 2566586395251

Na pořádnou osušku!;-) Strašně se nadřou v útočné třetině, tam jim chybí lehkost a přímočarost. Pořád to mydlí po rozích, nikdo nemá kloudný nápad a když už, tak to pálí všechno do gólmana soupeře nebo jim střelu zblokují obránci. Vancouver se dostal do útočné třetiny (v podstatě vždy úplně snadno) Flyers a skoro vždycky z toho byla šance. Obráceně nikoliv!

0/0
3.11.2015 7:43

F78i56l82i26p 13K86o75l63b57á90b13e89k 2156176865771

Špatné výkony obránců, slabý Mason, křeč a téměř žádná produktivita v útoku... opět porážka Flyers! Ach jo...:-/ Ani ta asistence Voráčka a vcelku dobrý výkon jeho útoku není útěchou a úspěchem!