Kindl s Mrázkem stáli za výhrou Detroitu, Faksa a Hemský slavili gól

Hokejový obránce Jakub Kindl vstřelil v prodloužení vítězný gól Detroitu na 2:1 v zápase na ledě Toronta. Na triumfu hostí se 32 zákroky podílel i gólman Petr Mrázek. Dařilo se i útočníkům Dallasu Aleši Hemskému a Radku Faksovi. Oba se zapsali mezi střelce a pro druhého jmenovaného to byl první gól kariéry v NHL. Stars zvítězili v Carolině jasně 4:1.

M76a72r41t30i36n 18C55a51j89t38h74a22m95l 3711608726690

Vypadá to na konec naději pro Pantery.Po druhé třetině 3-1.Ani se skoro nedostanou do hracího pásma soupeře. Naopak Luongo je ještě dost podržel.Strašně jim schází ten Saša.

0/0
7.11.2015 23:56

M24a20r86t72i97n 67C29a97j76t98h24a12m71l 3221908786670

Buffalo doma gólem Ristolainnena 13 vteřin před koncem vítězí 3-2.A já tak těšil na prodloužení. Tak teď od 22 hod z Los Angeles Jarda.Snad se po odmlce chytne. Dobrej čas,pro nás Evropany,se dívat

0/0
7.11.2015 21:40

M34i92c41h13a81l 24V73a52k61u72l11a 2819152743795

Mrázek teda přišel o shutout dost nešťastně, ale aspoň dal Kindlovi příležitost vyniknout.

0/0
7.11.2015 13:40

M69a85r94t87i13n 60S77ý14k22o32r59a 1187418487287

To jo, hopsání puku po Mrázkově hokejce bylo vskutku interesantní.

M62a92r88t39i42n 19S93ý16k87o83r96a 1177418977807

Jednoduše si vzal puk před vlastním brankářem, přejel s ním celé hřiště, vyhnul se třem protihráčům a narval ho do horního rohu branky. Hračka, jen nechápu, proč to takhle nedělají všichni :-P

+3/0
7.11.2015 11:38

P67a30v90e77l 21P84o20s88p80í27š11i48l 3111774923955

no taky mu fest uhybali:-) Vsak sam z toho byl prekvapenej:-) To je holt vyhoda prodlouzeni 3 na 3 pro utocici muzstvo.

F98i89l65i97p 46K58o86l84b33á20b15e76k 2646826195401

Mrázek skvěle! Naši gólmani mají opravdu formu a vylepšují si statistiky.

+8/0
7.11.2015 7:45

M46o48j42m67í89r 37S22k72á96l12a 2680452396

RANGERS!!R^

A Dallas se 120% zhodnocením mého vkladu přidávám ke svým V;-)

L88u29k50á33š 66S14m87ě93t88á55k 3736377344776

Super. Radkovi jsem to strašně přál a snad ta branka, spolu se skvělým dnešním výkonem na ledě (dostal dost prostoru a měl i vyšší ice-time než třeba Aleš Hemský), bude znamenat, že si ho v prvním týmu Stars ponechají delší dobu, jelikož na to opravdu má.