Voráček dal první gól v sezoně a rozhodl o výhře Philadelphie

Střelecký půst Jakuba Voráčka skončil. Útočník Philadelphie rozhodl svým prvním gólem v sezoně o výhře Flyers 3:2 v prodloužení na ledě Caroliny. Rozdílovou trefu si připsal i David Krejčí, který jednou překonal krajana Petra Mrázka a pomohl Bostonu k vítězství 3:1 nad Detroitem. Další český brankář Ondřej Pavelec inkasoval čtyřikrát v Nashvillu, kde Winnipeg utrpěl debakl 0:7.

M30a74r39t31i54n 49S97ý44k59o83r22a 1167198317717

Spoluhráčům už muselo být Voráčka hodně líto, a tak si řekli, že mu to musí naservírovat před prázdnou bránu, to snad i on dá R^

Jinak by mě celkem zajímalo, kolik promile měl včera Luongo? Ty první dva góly byla slušná klauniáda.

+2/−4
15.11.2015 12:47

J64i88ř52í 51H37o36r59á80č54e98k 2458226677312

Možná i protihráčům mu ho bylo líto, tak si nechali ten gól od něj dát.

+2/−2
15.11.2015 13:07

J22i78ř89í 69H55o63r35á22č81e75k 2638616607772

To je sice hezké, že dal Voráček gól, ale když každý zápas dostává 20 minut na ledě, tak to by jednou za čas dal i beznohý.

Hertl je bídný a divím se, že s ním mají takovou trpělivost, když dal v 17 zápasech 2 góly. Nějakými druhými asistencemi, což jsou body zadarmo, to nezachrání. Povedla se mu první sezóna a od té doby jde jenom dolů.

Pavelec je díra a průměrný brankář, to Mrázek je jiný kalibrR^

+1/−13
15.11.2015 11:11

K27a61r59e39l 69V18a34l53o39u81š37e49k 8931241588769

Voráček dal sice první gol ale hraje 20 minut za zápas. Tzn., že hraje dobře. Hertl hraje centra v druhé lajně a má cca 16-17 minut. Pracuje spolehlivě dozadu. Hokej není jen o číslech.

+8/−1
15.11.2015 11:24

J54i13ř85í 76H37o71r42á26č49e74k 2178386767702

Voráček je tam placený za góly a hraje 20 minut za zápas proto, že má obří smlouvu. Jinak by s ním už zametli.

J59a87n 28S24v41o96b33o97d18a 3577734119883

To, že se mu tuto sezonu počítá ještě 4,25 z předešlé smlouvy přece neznamená, že nemá v hlavě jak on, tak i trenér s vedením tu jeho budoucí smlouvu na 8,25 za sezonu.

+1/−3
15.11.2015 12:28

A89n26d22r29e42j 27K24r62á20l 7605756295255

4,25 se pocita do stropu. ..

A jinak snad chapete, ze jsem toho analfabeta, ktery vi houby a akorat si nekde precetl, ze se nekomu dari a dostal chut si rejpnout, chtel demaskovat. ;-)

K78a47r76e63l 25V35a11l46o56u69š69e76k 8791691198969

Jde vidět, že hokeji vůbec nerozumíš. Voráček není placený za goly protože jich dáva za sezonu tak 23. On goly spíše připravuje. Tu smlouvu mu prostě dali na základě výsledku za 4 roky co je ve Flyers. Není to na základě jedné sezony.

+6/−1
15.11.2015 12:46

J76i67ř47í 22H80o76r57á11č40e69k 2318746157172

Hokeji nerozumíš ty. O to je to směšnější, když dává 20 gólů za sezónu a oni mu dají smlouvu na 1,6 miliardy.

A18n90d31r53e50j 83K35r28á40l 7905196865825

A obecne receno, oni mu nedavaji smlouvu za goly. Oni mu davaji smlouvu, aby hral hokej, na ktery budou chodit lidi a ty penize vydelaji zpet.

Ja bych treba na jeho hokej sel, vy byste na nej asi nemel, takze o vase penize nejde.

K76a15r54e79l 14V29a75l16o48u75š21e11k 8401601418599

Neplet tu české miliardy. On dostal smlouvu v USD. To, že je ted kurz koruny vůči dolu asi 25 je věc druhá. Bud rád, že Voráček jako jeden z mála čechu patří mezi elitní hráče.Prostě tu smlouvu dostal na základě dlouhodobých výkonu a basta. To, že Shea Weber bere letos asi 14 M USD a dává 15 golu za sezonu bys nazval jak ? Je to obránce. Ale to je podle tvé logiky jedno. Už tu nic nepiš. Jen se ztrapnuješ.

+4/0
15.11.2015 17:23

J52a35n 36M96á67l60e38k 4110309766894

Tady na "Ihojte" je to asi jedno, ale David Krejčí prostřelil Mrázka pod vyrážečku!  Jinak Boston oléR^

0/0
15.11.2015 10:51

J66a55n 21J42o88r14d35a89n 5231137429

Ja myslim, ze Voracek mel bilanci tak 4 goly v poslednich 50 zapasech!

Tak slava, opet mu to tam padlo. Jdu na jeho pocest posnidat sampanske.

M34a14r18t94i59n 47V43a39c72h72u41l21k83a 3473198688465

Pavelec nastoupil už do prohraného mače, pochytal toho celkem dost, bohužel Winnipeg se nechal strašně vylučovat, takže ve třetí třetině dostal dva přesilovkové goly. Jenže to někomu s trvalou prezidentskou virozou nevysvělíme.

+5/−1
15.11.2015 9:39

M13a57r26t32i18n 16V78a39c70h31u67l15k66a 3873578218125

žádám redakci IDNES aby opět reagovala na znovuzrození Šeflera, jeho zablokováním.Ožil  tentokrát pod nickem Filip Kolbábek 52140, pravý Filip má  ID 26651.

+1/0
15.11.2015 14:37

F41i48l11i59p 65K40o49l22b23á74b59e52k 2936736265661

Dík Martine, jsem v klidu.;-) To bude asi nějaký místní pomatenec... Skála, Němec, Cicha aj.

M44o18j36m97í12r 97S60k91á68l93a 2640632206

Nedávno sem místní "konopáč" dával statistiky [>-] brankářů - chtělo by to aktualizovat...:-P

0/−3
15.11.2015 10:21

F78i73l40i50p 31K53o78l21b33á40b52e98k 2436446625371

Skálo, tuším, že míříš ke mně...;-) Naši gólmani jsou na tom pořád velmi dobře: Neuvirth (93,9 %, 2.08), Mrázek (93,5 %, 2.18) a Pavelec (90,1 %, 2.96). Nedělej si ostudu!;-D

R60a65d65e42k 97N36ě65m31e19c 1927332835946

vivat, Kolbábek se konečně dočkal. ale že to trvalo...

O41n90d47ř48e28j 17M32a27r90e81k 9782950937509

Ten rozmlátí víc Ferrari než dá gólů. Ale zase na druhou stranu, to co dostane za jeden svůj umolousaný gól mu na to vydělá. :-)

+2/−8
15.11.2015 8:11

P29e13t84r 78Š37m15e33j44k60a36l 9375100788927

No a co Ti brání to mít stejně...

Hrej hokej a "neprndej" na internetu...:-)

+3/0
15.11.2015 9:04

A62n52d70r62e52j 55K34r33á40l 7705546145755

Jestli chtel Gudas delat (spatneho) brankare, tak to se mel rozhodnout driv. Dneska je jeho ukol hlidat hrace..

0/0
15.11.2015 8:04

J71o37s21e81f 45S42t47a13r87ý 5904289205249

Co dělá ten Winnipeg? Vždyť jim to na začátku sezóny šlo...

F60i49l70i66p 68K38o97l44b64á11b30e45k 2766266195361

Martine, to neřešte, to je místí pubertální popleta, olééé!;-)

0/0
15.11.2015 12:56

J13o78s97e97f 84P54r37o57c14h77á91z17k71a 9379434622435

Teď jsem viděl sestřih zápasu a na NJD se letos pěkně kouká! Hrajou útočný kombinační hokej. Tedy s ohledem na NJD ??. Co vykopli GMT Lou L. se začíná dařit.