Diskuze

Hokejisté Kladna dali v Budějovicích sedm gólů, přesto prohráli

Šestnáct gólů vidělo šest tisícovek diváků, kteří zavítali na šlágr 24. kola první hokejové ligy mezi Českými Budějovicemi a Kladnem. Hosté skórovali sedmkrát, přesto po porážce 7:9 odjížděli domů s prázdnou. Navíc museli přepustit první příčku Jihlavě, která zdolala Most 2:0.
JG

J80i14r30i 96G96a17z65d74a

19. 11. 2015 5:54

cim to, ze Jihlavka ma ted slabsi navstevy?

18. 11. 2015 23:44

po ozdravne kure je slavia opet na vitezne vlne. v sobotu splachneme sumperk v suchym tricku. bohuzel jsem zapas v usti nemohl navstivit, ale bylo jasne ze je otazkou casu, kdy odpor domacich zlomime. takze se vojsko ma na co tesit, dlouho se v cele neudrzi.

1 4
možnosti
MS

Ty jsi fakt mamlas, Eriku.

4 1
možnosti

Šest tisíc diváků v Budějovicích na druhou ligu. Pozoruhodné.

1 0
možnosti

Nic nenormalniho po odchodu zlofildu

14 0
možnosti
JL

Tak nevím, ale jestli to byl live zápas v sázkových kancelářích, tak bych snad i byl ostražitý.

0 0
možnosti
MS

skoro vsechno je live. a s cim by si byl ostrazity?

18. 11. 2015 21:34

To se jako v Budějkách hrálo bez gólmanů nebo i bez obran? Pro diváky asi dobrý ale trenéři museli být hotoví.

4 0
možnosti
JD

J17a65n 41D58ě87d

19. 11. 2015 5:57

Jako fanoušek jsem si včera střihl tři infarkty a dvě mrtvice... Pro diváky strašný.

1 0
možnosti
MK

To byla Robinsonáda, že na to nedohlédl ani Rys. jsem u vytržení a z Ústí jedu řádně rozbujařelý. Mou radost nekalí ani to, že padly pouze tři góly, holt není každá den poscvícení.. Přátelé Ústí není Praha a cestou musím dělat časté pauzy abych na každou vísku vyřval: SLAVIA PRAHA