Fleischmann s Plekancem bodovali za Montreal, Mrázek byl hvězdou duelu

Hokejoví útočníci Tomáš Fleischmann (1+0) a Tomáš Plekanec (0+1) přispěli k páteční výhře Montrealu 5:3 na ledě Islanders. Dařilo se rovněž brankáři Petru Mrázkovi, jenž byl zámořskými novináři zvolen první hvězdou zápasu. K domácí výhře Detroitu 3:2 nad Los Angeles přispěl 35 zákroky.

M47a86r46t67i35n 45C35a83j37t44h58a71m98l 3551768536810

Bishop 13. čistý konto kariéry a Tuca Raask 28.

0/0
22.11.2015 4:17

M50a23r97t24i58n 38C21a22j76t42h69a26m73l 3361248476160

7 minut do konce a Stalberg zvyšuje na 4-2.Asi to znamená pro Floridu opět nula bodů. A to po dvou třetinách hráli 2-2.Škoda

0/0
22.11.2015 3:38

M67a78r30t85i56n 62C93a52j96t93h70a26m57l 3681738336630

Barkov snižuje z přesilovky a do konce ještě 2 minuty.

0/0
22.11.2015 3:47

M74a89r94t87i79n 61C52a62j33t40h94a55m45l 3911738626350

A Jarda golfakem už při hře 5-5 srovnává střelou pod vingl.No to je paráda. Ještě že sem to pustil!

0/0
22.11.2015 3:49

P10a58v98e52l 14P69e67t24r20ž95í63l76a 9454341187301

V NHL je spousty dobrých gólmanů, ale ne každý je rozdílovým hráčem. Mrázek mezi ně patří. Při současné částečné přestavbě Detroitu mají ohromnou jistotu v brance - řekl bych, že v současné době s Howardem nejlepší dvojice celé NHL.

0/−2
21.11.2015 15:22

P21e61t83r 63P98e46t62r 7182800700542

Mrázek je opora, pokud nebude zbytek týmu zoufalý, tak red wings získají několik titulů-

+1/−2
21.11.2015 13:22

D32a91n 65M10a43c67h55o10l82d70a 8837602324852

Flaška nejlepsi pomer cenaúvykon v NHL :)

K66a98r43e92l 80V43a55l67o82u24š10e85k 8861731418329

Kolik mu letos platí ? Asi má jen jednoletou smlouvu, že ?

M76a83r37t92i88n 22P90l91i55c25h17t20a 2428742621903

Mrázkovi velmi fandím a první hvězdou zápasu byl vyhlášen určitě oprávněně, ale ty Carterovy góly nebyly zrovna nechytatelné.

+1/0
21.11.2015 12:10

J96a17n 33S16t24o50d35o74l26a 7521800353580

Pardon, plus jsme dát nechtěl. Ale ani mínus, jen reagovat. Brankář je hodinu v bráně a snaží se chytit vše. Zabrání jasným gólům, pochytá i cokoli mířící na něho. Pak mu tam spadne něco ušmudlaného. To je v hokeji úplně běžné a je důležité, aby brankář pochytal víc než ten na druhé straně. To Mrázek splnil, pochytal toho hodně a je docela jedno jestli mu tam spadly zrovna lehčí puky.

+1/0
21.11.2015 15:23

M71i72c46h51a29l 43H97i22r97k56a 4217926900413

Mrázek potvrzuje veřejné mínění, které o něm panuje již od MS do 20 let, kterého se zúčastnil. Další brankářská hvězda z ČR. [>-]R^

+1/0
21.11.2015 11:34

M93a29r67e68k 14K56o67l86m64a22n 5706654517231

Mrázek jede. Snad budeme mít zase jednou špičkového brankáře i pro repre.

+6/0
21.11.2015 10:35

V48l98a36s17t38i10s19l70a54v 72Š27ů87d65a 8314363159442

jj, koukám, že v procentuální úspěšnosti je na třetím místě v NHL, co je pro repre ještě pozitivnější, tak před ním na druhém místě je Neuvirth, jen tak dálR^R^ v top trojce této statistiky jsme měli dva golmany naposledy snad před ZOH v Turíně (Hašek v Ottawě a Vokoun u Predátorů)