Frolík s Hudlerem bodovali za Calgary, Neuvirth podržel Philadelphii

V devíti úterních zápasech hokejové NHL bodovala pětice Čechů. Gól slavil Michael Frolík a společně s Jiřím Hudlerem (0+1) přispěli k výhře Calgary. Po jedné přihrávce si dále připsali Patrik Eliáš, Andrej Nestrašil a Roman Polák. Brankář Philadelphie Michal Neuvirth naskočil do rozjetého zápasu a z 16 střel neinkasoval, překonat jej dokázal až Kyle Okposo v rozhodujících nájezdech.

J34a42n 42H26a87ž65m77u97k52a 6573156565

Jágr zpět ve formě.

0/0
9.12.2015 16:07

J43i15ř53í 48H83o93r79á61č14e45k 2928636827262

Hertl 11 minut na ledě a účast při dvou inkasovaných gólech. A to tu někteří perlili, jak je platný dozadu, když mu to nejde dopředu;-DV celkové statistice má také -2.

Voráček 28 zápasů a jeden gól, to už je fakt zoufalé, to není náhoda. Těžko očekávat, že mu to tam zničehonic začne padat.

Jágr i Florida v posledních zápasech nic moc. Obávám se, že oba dva zabřednou do bídy. Florida je přece jen pořád v tabulce výš, než na co ve skutečnosti má.

0/−5
9.12.2015 9:25

T32o15m32á10š 12G12a19j68d86a 9741693607955

Panthers vyhrali 5 z poslednich 7 zapasu jen tak mimochodem..

+3/0
9.12.2015 10:02

M61a47r44t27i38n 97V50a26c21h12u49l28k76a 3963158548875

to mu nevysvětlíš, on je nositel pravdy :-)

+2/0
9.12.2015 12:04

T49o78m42á70š 42J72e75l52í55n13e47k 4730270779772

A teď ještě hoď statistiky Jirky Horáčka, ať tu bídu řádně vygradujem.

R81a35d15e13k 24N98ě35m89e27c 1357292735686

Do mrtvol se nekope... Jsi mi říkal.... Mojda káže vodu.... Jinak dnes RANGERS proti Canucks.

J84a23k10u70b 31Z69e92m70a29n

Na to, kolik bylo v akci českých ofenzivních es, je ta bodová bilance celkem bídná.

+1/−1
9.12.2015 8:53

J96i43ř59í 28L51i87e15t71a97v49e10c 8523809693389

Sparks zase první hvězdou zápasu. Opravdu zajímavý vstup do NHL.

0/0
9.12.2015 8:14

T57o27m78á20š 86H56a35n22á38č38e50k 7755275634965

Poklona redaktorovi :) v nadpisu neni Jagr a to je co rict. Jinak Neuvi zase ukazal ze mu sedi chytat v tymu ktery je proste horsi a on tak ma moc prace, jen tak dal :)

A82n88d16r79e51j 84K27r14á52l 7705226145905

No dneska moc prace nemel. Od stridani jsme Islanders prakticky 30 minut nepustili do pasma. Pomer strel byl v jednu chvili 45-20.

Pak mel ke konci asi dva dobry zakroky, diky za ne..