Plekanec byl u jediné branky Montrealu, Hertl asistoval za San Jose

V přímé konfrontaci dvou nejproduktivnějších Čechů dosavadního průběhu NHL uspěl hostující David Krejčí, jehož Boston zvítězil 3:1 na ledě Montrealu. Krejčí se však neprosadil a navíc jej na část zápasu vyřadilo zranění zápěstí, domácí Tomáš Plekanec asistoval u jediné branky Canadiens. V dalším duelu si bod za přihrávku připsal i Tomáš Hertl ze San Jose.

F13i36l74i36p 67K85o41l27b29á51b72e85k 2786476815411

Myslím si, že se za poslední tři dny zlepšila úroveň diskuze pod hracími dny NHL a téměř se přestaly objevovat vzájemné urážky a zbytečné popichování. K té nemilé atmosféře minulých týdnu jsem samozřejmě také určitou měrou přispěl, rád bych se omluvil Kubovi Zemanovi, Jirkovi Horáčkovi a Mojmírovi Skálovi za naprosto zbytečné a občas nevhodné komentáře a rád bych požádal i ostatní fanoušky, abychom zde udržovaly dobré vztahy a patřičnou úroveň. Přeci jenom jsme fandové NHL a ta si zaslouží to nejlepší!

Rád bych také na dálku požádal Verču Konopáčovou, aby se mezi nás vrátila, byla perlou hokejových diskuzí, mnohým určitě chybí její kvalitní reporty!

+1/0
10.12.2015 18:06

J62a22k37u27b 41Z41e28m42a12n

Škoda, že nevyhrál i Montreal, mohla to být taková hezká kanadská noc.

0/0
10.12.2015 10:37

F16i23l18i18p 13K28o64l63b92á65b45e72k 2806436725811

Díval jsem se, výhru by si "zasloužil", ovšem chyby v poslední třetině jej řádně uzemnily!

F60i71l33i19p 26K32o17l31b84á80b46e68k 2816786635441

Mají slabší období, ale zároveň mají nahráno dost bodů z první čtvrtiny základní části. Posledních deset mačů mají 4-5-1, takže u místních fandů (Mojmír, Radek) asi ještě žádná panika... Ale jejich prohra potěší, že?;-)

F56i81l11i58p 46K82o41l57b73á86b38e81k 2676826195641

No jo Směšný pták...;-) Pensylvánské derby máme ještě daleko, ale tuším, že to zrovna budeme mít nejlepší formu...;-)

0/0
10.12.2015 14:00

F45i40l54i64p 27K27o67l43b38á77b92e72k 2656236855191

Zápas Montreal vs. Boston byl slušným bojem na úrovni play-off! Fleischmann byl hodně vidět, ve svém útoku dominoval, trochu je škoda, že nedostává více prostoru na ledě. Plekanec jasně dominoval v první třetině, kdy zejména Krejčího útok jednoznačně se spoluhráči přehrával. David Krejčí je asi rád, že hlavně "přežil". Domácí byli lepší, ovšem zápas si prohráli během cca šesti minut závěrečné třetiny a Bruins berou dva body!R^

+1/0
10.12.2015 7:53

M38a34r95t62i85n 48C57a30j29t41h56a73m17l 3211648296790

Dnes mě NHL náramně bavila.Vstanu kolem 6 hod a akorát v Edmontonu závěrečná třetina snů. Nakonec utkání rozhodlo i prodloužení a nemusela být loterie v nájezdech. Nájezd byl ostatně k vidění ve Vancouveru,kdy Rangers srovnali.Vzápětí ale chytrým tukesem rozhodl Sedin.A v neposlední řadě Tučňáci třemi góly v závěrečné třetině otočili utkani v Coloradu.Oba posledně zmíněné zápasy šly na You Tube