Hokejisté Slavie dotáhli v Jihlavě třígólové manko, nájezdy ale nezvládli

Hokejisté Slavie dokázali v předehrávce 34. kola první ligy v Jihlavě ve třetí třetině dotáhnou duel z nepříznivého stavu 2:5 až do prodloužení a nájezdů. V nich ale uspěl domácí tým.

Š92t10ě18p18á84n 17F33r84a13n31c68l 8714859904410

Rád bych se zeptal, těch, co tam opravdu byli - proč rozhodčí na začátku zápasu neuznali ten gól Hruškovi?

O93l23d58ř42i43c94h 27V30á24l49e30k 2217710643515

Slavia, klub historicky patřící do druhé nejvyšší soutěže opět tuto pravdu potvrdila. Nepřehrála Jihlavu, která extraligové ambice nemá. Celý zápas tahala Slávka za kratší konec a jenom díky nezkušeným obráncům Dukly, co hráli poslední třetinu v pěti, dotáhla zápas do prodloužení. Ohledně historie a tradice Slávie vzpomeňte, kdo dotáhl tento netradiční klub mezi elitu. Byli to v polovině let devadesátých Růžička z Litvajzu, Hořák z Kladna a Raděvič tuším ze Zlína. Slavia zůstane tam kde je a to je dobře. :-P

+2/0
17.12.2015 6:33

L16u11k79á29š 48T20o34m88a64n 1981732902

utkani jsem sledoval diky fantastickym jihlavskym nadsencum a streamu. rozhodci meli asi delsi hlad a proto mozna vzali zavdek nejakym chlebickum, protoze takto piskat, to se nevidi ani v zapasech party. nehlede na takovy handicap, prakticky cely zapas ve 4 hracich, je bod cenny. skoda, ze razym nemel krale na najezdy, preci jen nadejny domca nemuze celit zkusenejsim

E92r80i63k 61W13i80n69k44e44l28m22a68n34n 7922431681132

jak říkal Lukáš - šeredný zářez v Jihlavě dnes - ovšem to Slavii nerozhodí - bez problémů dotáhla tříbrankové manko - to je REALITA !!

J43o23s38e67f 54S70t57a39r91ý 5154899715199

Bez problémů Jihlava získala tříbrankový náskok.

P57e87t83r 70V44i39n51t88r81l54í50k 3876794221

Si pamatuji jak sudí hrácali s Rulžičkou bo se ho báli... Ani to vám ale nepomohlo

Š20i97m18o51n 29J29a51n12o39u16š68e96k 4527557299316

Tak co dneska Eriku? Špatně nabroušené brusle, rozhodčí nebo kde byl problém?

0/−4
16.12.2015 21:26

D10a48v55i32d 40N71o93v44o92t94n24ý 2147652265799

Žádný problém. Ať Slavie vyhraje, remizuje nebo prohraje tak ti tři v jednom jsou absolutně spokojeni a rozdávají propriety :)))