Kouč dvacítky se zlobil: Chyběly emoce. Ale takové vítězství pomůže

Po dvou třetinách to nevypadalo dobře. Čeští hokejisté na juniorském mistrovství světa prohrávali s Běloruskem 2:3. V závěru se však české dvacítce podařilo třemi góly obrátit skóre. „Chyběly nám emoce, až ve třetí třetině jsme dostali tu správnou šťávu,“ řekl trenér Jakub Petr.

P31e94t59r 53S58u56f44f50a 7442306898505

zitra dostanete nakladacku od Finu potom vyfasujete Canadu,Usa nebo Svedsko a jede se domu plakat ;-D

+1/−2
30.12.2015 23:57

J35a64n 21O24n73d54r75o86u79š11e51k 5496259306638

Zitra se vlastne hraje o medaile. Protože porazit swe, can nebo usa je dodt tezkej orisek

0/0
31.12.2015 2:16

J48a48n 44J98o22r10d90a27n 5261197609

Ten nas trener ani nezna tabulku!

Jak by nam mohli pomoct Slovaci v duelu se Slovenskem proboha??

Nasi potrebuji zavahani Rusu. Zapas SVK—FIN jim muze byt uplne ukradeny!

0/0
30.12.2015 18:24

J50a83n 76N30e72š50p68o50r 4736598556232

Nevím, jak trenér, jestli to řekl tahle, vyznívá to blbě, ale vy jste taky trochu mimo, Slováci hrají s Rusama, s Finama hrajeme my. Takže kdyby Slováci porazili Rusy a my Finy, jsme první...

J39a72n 33N26e13š70p40o95r 4336128456212

Tak je to jenom teorie a zbožné přání, ale uvidíme :-)

0/0
30.12.2015 19:36

J60a77n 88J69o17r31d13a92n 5341487169

Trenér řekl: "Pokud nám Slováci v zápase proti Finsku pomůžou..."

0/0
4.1.2016 17:04

M35i94c21h16a96l 26K22r49e47j57č48a 5348646796433

...Jak by nam mohli pomoct Slovaci v duelu se Slovenskem proboha??:-)... No trener asi nezna tabulku a Vy moznosti hry zvane Ledni hokej :-) Asi jste myslel nejaky treninkovy zapas...:-)

Ale vazne - pomoci se da i jinak nez podle Vasi omezene predstavivosti. Napr. unavenim soupere. Coz se myslim bohuzel nestalo, protoze FIN si s SVK vytrelo ...

0/0
30.12.2015 22:43

J62a31n 20J95o34r94d42a70n 5451667729

Aha, tak vám asi slova jako tabulka, body apod. nic neříkají.

Tak pak nevím proč sledujete hokej.

Naši potřebovali zaváhání Ruska, aby se před ně dostali v tabulce, protože s ním prohráli vzájemný zápas.

A v tom by jim opravdu zápas FIN-SVK nemohl nijak pomoct.

Až vám to dojde, tak se ozvěte, můžeme se bavit dál.