Proč Zlín na Spartě padl? Nebudu tady brečet, řekl brankář Kašík

Svými zákroky dlouho držel Zlín ve hře o body v dohrávce 15. kola hokejové extraligy. Zvláště ve druhé třetině vytáhl brankář Libor Kašík zákrok večera, když hokejkou zastavil gólovou dorážku sparťanského útočníka Lukáše Pecha. Ani skvělý výkon mladého gólmana však Zlínu k výhře na ledě Sparty nestačil.

K24a25r86e98l 95M68a61c41a48k 1677193666779

Hezky si pobrečel...

+6/−2
7.1.2016 19:41

T37o20m42á36š 60K44a91v96k73a 8562171600887

rozhodčí dělají chyby, hokej je rychlá, kontaktní hra a rozhodčí, i když tak jsou 4, nemůžou vidět všechno, ale to neustálé bulení moravských týmů, jak je chudáčky řežou je strašný

+6/−2
7.1.2016 19:18

A86l18e39š 18V78a57j95g65a27r 6202309149126

Nejvíc ubolená je Sparta pokaždé, když ji někdo vyřadí z playoff....Tak tady moc nekvičte.

+1/−4
7.1.2016 21:18

T28o86m27á16š 35K94a23v56k28a 8662691800967

řekněte mi kdy přesně a prosím i nějaký důkaz. Nepamatuju si, že by Sparta jako klub (nemluvím za fanoušky, speciálně na nějakých diskuzích) kvičela, že vypadla kvůli rozhodčím

M30a22r47t41i68n 51H68l36a80v30a92c 1182763509508

Jeste aby brecel, kdyz par sekund predtim sel ven Cajkovsky za leteckou etydu zlinskyho hrace. ;-D klasickej zlin. zadni sevci, ale letci. vylouceni kasika bylo spravne a spravedlive vuci predchozimu vyloucni cajkovskehoR^

A17l65e58š 58V48a21j96g76a82r 6472669109746

Koza petrželi rozumí víc hokeji. Zkus nastudovat za které zákroky se trestá. Jeden z nich je nedovolené bránění za které šel Sparťan ven. Na druhou stranu jsem se hodně divil že to pískl zrovna proti Spartě pár minut před koncem a mohl tím dostat zápas do prodloužení.

A34l43e80š 72V38a12j76g41a74r 6162879919846

No dneska čaroval, ale minulé utkání když vyhrál Zlín 4:0 byl famozní. Chytl tenkrát 4 jasné goly....

+3/0
7.1.2016 10:46

J42a36n 22B90l64a88ž16e77k 1602241338346

"Proč Zlín na Spartě padl? Nebudu tady brečet, řekl brankář Kašík" - takže brečí