Sparta v dohrávce protáhla parádní sérii, v nájezdech zdolala Zlín

Byla to velká dřina, ale hokejisté Sparty v extralize zvítězili i poosmé za sebou. V dohrávce 41. kola porazili v nájezdech Zlín 4:3. Hvězdou domácích byl Miroslav Forman, který si v základní hrací době připsal branku a asistenci a poté rozhodl nájezdy.

K46a54r30e37l 48N87o94v73á85č84e68k 5851455399296

Hlavně ve druhé třetině to byl tak nudnej, sterilní hokej bez náboje, že jsem tam zíval (možná je to i tím, že je O2 Aréna vysvícená až přesvícená i mimo led a hokej se tam ztrácí). Bohužel to vypadá, jak tam potom říkalo hodně lidí, že Sparta úmyslně uhrála remízu. Rozjelo se to až v prodloužení, kdy už Sparta chtěla vyhrát. Dobře si rozmyslim, kdy a jestli zas pudu na hokej. Chce si to vybrat zápas, kdy budou chtít oba soupeři vyhrát v základní hrací době - jenže, jak poznat, kdy to bude.

0/−1
4.2.2016 9:04

P44e62t10r 73H85o34r25á73k 4299827787722

V tom prodlouzeni kde hrala 5na3 a nedala gol?

0/0
4.2.2016 10:04

P27a67v81e36l 17H25o73l34m24a92n 9397844308940

Nazývej věci pravými jmény - v tom prodloužení, kde hrála 5 na 3 a nevystřelila na branku.

0/0
4.2.2016 10:09

A53l61e57š 66V39a23j95g65a81r 6282559169256

Prostě ta klasická namyšlená pražská kurfa se ve vás nezapře...Pokora a soudnost, respekt a úcta k soupeři vám asi nic neříkají.

+1/−1
4.2.2016 14:14

A73l30e79š 10V54a68j25g76a15r 6142579609696

Prostě ta klasická namyšlená pražská kurffa se ve vás nezapře...Pokora a soudnost, respekt a úcta k soupeři vám asi nic neříkají.

0/−1
4.2.2016 14:18

V70l15a14d51i32m25í53r 90N79o62v26o61t52n65ý 1759600852630

Proč není v tabulce na druhém místě "Praha" stejně jako je to na všech ostatních pozicích??

P16e68t51r 89N61o39v94o40t62n34y 1921660631

V podstatě je to jediný řádek, který je správně, chybí jen HC.

0/0
4.2.2016 10:13

J48i12ř13í 48B25r29á50z76d58a 4694712111703

Pokud někdo ještě potřeboval důkaz, že s Pepisem do play off proste ne, tak ho dnes dostal...Od Zlína velmi dobry výkon. Presilovka Sparty dnes zoufala, takhle proj...t 5 na 3 se jen tak nevidí :)

+10/0
3.2.2016 23:52

P59a47v98e48l 72H41o15l27m55a82n 9237854988550

Když chybí Čajkovský, tak nikdo nevystřelí. Polášek to mlátí akorát do prken a nahrává spíš na goly soupeři. Netík v přesilovce zase všechno zadrbe a Procházku, který jediný střílel z první poslali na Kladno.

Pimprleho doufám už neuvidíme, Už proti KV bych chtěl vidět Taylora, ať víme na čem jsme. Novotný se zatím rozchytá v Benátkách, kde už střílí i žolík do kabiny.

0/0
4.2.2016 9:50

A67l49e48š 75V16a45j79g53a81r 6222659119296

Ševci už nemají tu střeleckou formu co měli, navíc už začali hrát dobře i naši soupeři o 6ku...Třinec a Kometa se ještě zvedne. Udivuje mě Olomouc, furt čekám že začnou prohrávat a vono furt nic.

+5/0
3.2.2016 22:49

L17i31b56o98r 79V88e90n79g57l40á24ř 4604615612464

kdyz se divam na skore tak sevci nemaji streleckou formu od zacatku sezony, ale s nazoren na trinec a olomouc souhlasim, s kometou ne

P24a54v83e42l 60H62e32r12i83n54e34k 6940468152243

No nic, dobrý zápas. Sparta je silný tým, s ní není bod ostudou. Hráli jste dobře, teď se snažte získat tři body příště, ať máme aspoň nějakou šanci na tu šestku :-)