Liberecký útočník Valský: Boleslav už v závěru ani nechtěla hrát

Velkou postavou hokejového dramatu mezi lídrem extraligy Libercem a Mladou Boleslaví byl domácí útočník Jakub Valský. Právě jeho gól rozhodl o tom, že Bílí Tygři necelých pět minut před koncem třetí třetiny vyrovnali na 4:4. A byl to znovu Valský, jenž pak přesnou střelou rozhodl o liberecké výhře v prodloužení.

R88o57b28e92r74t 56B63o53u21k13a16l 4864785820

Při svém stylu hokeje a hře na tři pětky se jim nedivim .

0/0
8.2.2016 20:19

M76a65r11t94i19n 63H93á31j58o30v25s96k81ý 8226452572701

jsme neporazitelní? no abyste se v PO nedivili....

+1/0
8.2.2016 11:04

P28a79v26e51l 60H63o76l84m20a51n 9287534668490

Ono bude stačit, až jim nepůjdou na ruku sudí, jako dosud, a spadnou na čumák. Tolik nabubřelosti jsem ještě od žádného týmu nezaznamenal. Přál bych jim v QF Třinec. Ten by je poslal na rychlou dovču.

0/0
8.2.2016 11:24

M10a46r24t82i18n 80H96á17j95o44v67s97k97ý 8776772742501

no těžko říct, ono třinec taky nehraje bůhví jak...

M76a91r80t24i59n 67M38u36s75i73l 4200831813821

že by jim zrovna včera na ruku šli, bych neřekl. Neuznaný gól, několik nepochopitelných vyloučení Tygrů a nepotrestané zákroky Bolky... A mimo to Valský řekl, že "neporazitelní jsou pokud si to nepokazí sami." Což se včera málem stalo. Museli hodně dotahovat a vyhráli s velkým štěstím. Což taky sám přiznal.