Čtyři Češi v NHL skórovali. Pavelec a Neuvirth se po zraněních vrátili

Povedený návrat do NHL má za sebou hokejový brankář Ondřej Pavelec, který tři měsíce nechytal kvůli zranění kolena. V sobotním utkání na ledě Edmontonu pomohl Winnipegu k výhře 2:1 po nájezdech. Philadelphia s gólmanem Michalem Neuvirthem na domácím ledě podlehla 1:2 po prodloužení New Jersey. Boston se představil v Minnesotě a na výhře 4:2 se přičinili i čeští útočníci David Krejčí (1+1) a David Pastrňák (0+1).

V23o76j86t85a 36M74i62l23e17r 2616655220836

Krejčí a Pastrňák opět pomohli Bruins k důležitým bodům, věřím, že své umění ještě mnohokrát předvedou

+3/0
14.2.2016 13:20

J12a49n 18V70r98á27b92e44l 4177958498628

Tak bohužel jsme nedokázali napravit zaváhání se Stlouis a utrpěli jsme s Nashville vysokou porážku 5-0 ikdyz výkon tak špatný nebyl.

Ale uznavam že si Predátors vyhrát zasloužili. Využili každou větší šanci, kterou jsme jim nabídli. Byli kompaktnější, tlačili se více do brány, byli hladovejsi po výhře.

Rozhodla už úvodních 10.minut 1.třetiny. Predátors na nás vlitli. Hráči byli všude druzí, jakoby hráli b2b poprvé v sezóně. Nebyli jsme schopni rozehrát puky na útočníky a problém už byl i třeba vyhodit puk z obranného pásma.

Proto jsme zaslouženě inkasovali 2 branky.

Strašná škoda že Jágr na konci 1.třetině nevyužil některou šanci. Kontaktní gól by určité pomohl.

Ve 2. Třetině už jsme se zlepšili. Začali jsme je přehrávat, tlačit měli spoustu šanci. Ale byl tu jeden zásadní problém nedokázali jsme dat gól. Huberdeau nedal prázdnou branku, Jágr dokonce 2x a když takové šance nevyužije té na snížení skóre, bývá časté že vás soupeř potrestá. A to se taky stalo.

Ve 3.třetině přidal Nashville další 2 branky a zranil nám Pirriho, takže zápas pro nás skončil velkým fiaskem.

Na tomto zapasu najdeme málo pozitiv.

Pochválil bych Jágra za zlepšený herní výkon. Ale byla na něm vidět frustrace z nepromenenych šanci.

Pochvalu zaslouží i tým jak bojoval a jak i za stavu 0:3 se pokoušel s výsledkem něco udělat. Ve 2.polovině 2.třetiny těch šanci bylo opravdu dost. Ale bohužel Hutton to zavřel a přiklonila se k němu i velká dávka štěstí.

Hráči tu výhru chtěli soupeři znechutit šarvátkám a nitkami. Ale skončilo to tak že nám Nashville zranil Pirriho, Galant šel předčasně do kabiny a hráči si frustraci vybili na soupeři po konci zápasu. Ale jedeme dal teď nás čeká nejdůležitější část sezóny. Potřebujeme se zase dostat na vítěznou vlnu a na tento zápas rychle zapomenout. Naše pozice je stále komfortní, ale musíme teď zabrat. Už se na nás Dosahují Boston a Rangers. A kdyby přišli další 2,3 prohry začínali by jsme mít velký problém. Ve středu nás čeká celé důležitý zápas s Pens který

+1/0
14.2.2016 10:09

P10e83t85r 71K90o50n52v78a58l59i68n73k52a 2967453705571

"jsme"... vy jste nějaká součást týmu Floridy?

P27e36t34r 84A51n88d89r32ý65s19e86k 9633341426747

Vim, ze Floridu nedela jenom Barkov, ale ztrata prvniho centra je vzdy citelna, pak je paralyzovan cely prvni utok, Abdelkader je prase, kazdy hrac, ktery utoci na hlavu je pro me prase at uz ho liga potresta nebo reknou, ze to bylo ciste, pro me zadny hit na hlavu cisty neni

+1/−1
14.2.2016 10:08

D64a72n63i55e44l 61C47v44e18j80n 9344833399410

Fun fact: P. Kane dal tuto sezonu víc asistencí, než kterýkoli Čech bodů.

+4/0
14.2.2016 9:55

T26o80m39á70š 40H32a44n87á11č18e54k 7485905724815

Komentátor na NovaSport byl chudák otrávený ;-D jak si myslel že bude blahoslovně komentovat úžasnbou floridu s legendárním Jágrem ale dneska je Nashville rozebral jak stavebnici lego ;-D

T67o58m58á15š 84H78a25n32á11č97e85k 7635645184175

Copak jste nikdy nesledoval Floridu na NovaSportu? O Floridě vždy jen jako o bozích.

+4/0
14.2.2016 9:16

O53l87i65v47e11r 42N34e48u56m63a98n55n 3780126579

Slovo "blahoslovně" je především pitomost. Nic takového není a už vůbec to nemá nic společného s bohy.

+2/0
14.2.2016 11:04

P15e90t37r 43Š58m95e42j16k92a66l 9735150498237

...komentátor vyjadřuje blaho slovně...

pořád lepší, než kdyby u toho jen hekal a funěl...:-)

0/0
14.2.2016 16:56

O80l27i67v20e80r 71N13e44u25m20a36n28n 3120936169

"jak si myslel že bude blahoslovně komentovat úžasnbou floridu s legendárním Jágrem"

Ne, tak to není, neseděl by slovosled, prostě je to blbost. To neokecáš. Někdo machruje, tak používá "termity", kterým nerozumí. A jestě je ani neumí napsat.

(Ponechejme stranou Floridu s malým "f", chybějící čárku před "že" i "ale", nebo překlepy, to se může stát každému. Ale tohle ? Vždyť to není nic než blábol. Mimochodem. Ani to "lego" není dobře, pokud by napsal "jak lego", je to v pořádku (dnes ustálený výraz), ale pokud napsal "jak stavebnici lego", mělo by být to "L" velké. Značka. ;-) )

0/−1
14.2.2016 18:07

P38e10t23r 73Š95m17e58j30k16a22l 9745460938977

Já to neokecávám, já se bavím...

Jinak bych musel brečet od rána do večera, když to tak pozoruju...:-)

BTW další taková perla je Dostálovo " pokaď "...

P24e56t11r 36Š77m92e53j98k18a41l 9645590208557

to si právě představuju - jak to 800 000 televizních biatlonových fanoušků na Dostálův pokyn začne masově vykonávat...

V72á86c60l55a18v 28K49o53v40á39ř 4920514681638

Pavelec výbornej, ale Play Off je podle mě ztracený, museli by udělat nějakou šňůru jako Florida a v to moc nevěřím.

T31o18m47á71š 71G50a74j17d38a 9541113267335

Snehulak je taky zpet a ocividne to muze byt pro jets posledni teoreticka nadeje na playoff.. snad se mu bude darit jako loni

0/−5
14.2.2016 7:19

O84l55i48v63e67r 15N55e64u63m43a53n37n 3970256239

Ja myslim, ze v golmanovi nemeli problem ani tech 30+ zapasu, ktere Pavelec chybel. Hutchinson i Hellebuyck chytali slusne (hlavne ten mladej prekvapil), v nich problem nebyl.

+2/0
14.2.2016 9:03

F41i54l45i89p 46K17o39l63b42á45b13e85k 2366686295731

Helleybuck - 91,8 % a 2,34 branek/zápas. Jen 13 výher z 26 zápasů. Nic extra zajímavého. Helleybuck je velmi přeceňovaný mladý gólman!

0/0
14.2.2016 13:49

F42i73l55i19p 30K86o84l51b27á67b98e86k 2646196735551

Ale je pravda, že Helleybuck má jen o něco málo horší čísla (Sv%, GAA) než Lunddíra po dobu tří sezón!

0/0
14.2.2016 14:09

O36l43i61v92e63r 63N19e93u31m22a13n59n 3800776869

To jo, ale 91.8 neni vubec spatny. A GAA.... to vypovida spis o urovni obrany celeho tymu. Proto jsou taky Jets tam kde jsou.

Jen jsem chtel rict, ze golmani nejsou primarni problem Jets. Ani jeden z te jejich trojice. Spis prestali slusne branit a myslim, ze mimo jine, jim k tomu prispel rozpad drive hodne kvalitni checking line... v jejich pripade tedy i odchod Frolika.

0/0
15.2.2016 7:14

K44a88r10e79l 80V87a94l35o55u13š27e32k 8461291748539

Zákeřnák gudas hrál. Tzn, že jeho stupidita nebyla potrestána.

V89o25j83t38ě74c64h 26G10r33o91s43s 9609564545146

Gostisbehere hraje opravdu skvěle. Jedenáctizápasová bodová série a vytvoření rekordu to jenom potvrzuje. Moderní ofenzivně laděný bek, s výbornou střelou, který se nebojí na ledě něco vymyslet. Kvůli takovým hráčům se chodí na hokej. Paradoxem je, že šanci v prvním týmu dostal jenom díky zranění Streita. Jinak by dost možná stále ještě hrál v AHL. Každopádně jsem rád, že máme takového hráče v týmu. Má našlápnuto dokázat v NHL velké věci. Tak snad se mu to povede.

+1/0
13.2.2016 22:44

F53i73l69i28p 53K40o19l84b80á93b82e12k 2446286865421

Tak je jasné, že bez něj bychom asi vymetali úplný chvost... Každopádně Ghosta nám "závidí" mnoho týmů a co teprve až budou hrát nahoře Provorov, Morin či Sanheim... Navíc bychom potřebovali jednoho elitního střelce, nejlépe LW. A zbavit se Umbergera a budu spokojený.;-)

F48i98l45i71p 54K77o68l68b55á94b32e14k 2436896545721

Bohužel jeho šance na první tým je hodně malá... resp. nyní žádná!

0/0
14.2.2016 13:27

V29o96j23t90a 12M84i32l94e85r 2296455100816

Co se děje? Proč ho nechtějí? Vždyť v AHL nehraje špatně, má 17 gólů a Flyres góly sakra potřebují